Rozrywka

James Harden przynosi domową pamiątkę w Eagles Monday Night Victory

Getty James Harden z Philadelphia 76ers reaguje piłką do gry podczas trzeciej kwarty pomiędzy Philadelphia Eagles i Minnesota Vikings na Lincoln Financial Field

Gdy Philadelphia Eagles zmierzyło się z Minnesota Vikings w swoim pierwszym meczu u siebie w tym roku, zgromadziło ich gwiazdorską publiczność. Obecni byli zdobywczyni nagrody Emmy Quinta Brunson, ceniony aktor Bradley Cooper i gwiazda Phillies Bryce Harper. Ponadto, nowa gwiazda Sixers, James Harden, zajął miejsca w pierwszym rzędzie podczas mocnego występu Eagles, gdzie spotkał się z ciepłą reakcją fanów z Filadelfii.

James Harden tworzy dom w Filadelfii

Były MVP szybko zadomowił się od czasu przyjazdu do Filadelfii. Na swojej pierwszej konferencji prasowej po handlu z Sixers Harden stwierdził, że miał nadzieję udać się do Filadelfii, opuszczając Rockets. Był pozytywnym dodatkiem na boisku i zapewnił drużynie rozgrywanie o wysokim IQ i okazał się śmiertelnym partnerem w pick-and-roll z Joelem Embiidem.

Harden zyskał sympatię fanów Philly na początku tego sezonu poza sezonem, odrzucając opcję drużynową o wartości 47,4 miliona dolarów na rzecz bardziej przyjaznej dla zespołu umowy. Ostatecznie zgodził się na dwuletnią umowę z 68,6 milionami dolarów z drugim rokiem jako opcją gracza. Ta bezinteresowna decyzja pozwoliła Sixers na wykonanie kilku znaczących ruchów poza sezonem, w tym podpisanie kontraktu z PJ Tucker, Danuel House i Montrezl Harrell.

Harden zadomowił się także w Lincoln Financial Field podczas zwycięstwa Orłów. Zawodnicy Orłów również zauważyli supergwiazdę siedzącą na trybunach podczas meczu. Dostał nawet pamiątkową piłkę od Dariusa Slaya po tym, jak wkrótce po przerwie przechwycił Kirka Cousinsa w czerwonej strefie.

James Harden szybko pochwalił się pamiątką na swoim Instagramie:

Co dalej z Jamesem Hardenem?

Podczas gdy on cieszy się swoim czasem, grając w Eagles jako widz, sezon Sixers jest tuż za rogiem. Obóz treningowy jest już za tydzień, ponieważ zespół przygotuje się do podróży do Charleston w Południowej Karolinie, gdzie zaczną pisać historię swojego sezonu 2022-23.

James Harden będzie miał duże oczekiwania po powrocie na kort w tym sezonie. Supergwiazda nie miała swojego zwykłego wybuchu w swojej grze i walczyła o separację podczas swojego czasu z Sixers w zeszłym roku. Utrzymujące się problemy ze ścięgnami podkolanowymi zostały oznaczone jako przyczyna tego, a Harden postawił sobie za priorytet w tym sezonie powrót do 100%. Według wszystkich relacji, jest w świetnej formie i jest gotowy do powrotu do formy, idąc naprzód.

W 21 meczach, jakie Harden rozegrał z Sixers w zeszłym sezonie, notował średnio 21 punktów, 10,5 asyst i 7,1 zbiórek na mecz. Po zakończeniu sezonu średnie te spadły do ​​18,6 punktu, 8,6 asyst i 5,7 zbiórek na mecz. Z pełnym sezonem poza sezonem, aby być zdrowym i kolejnym sezonem, aby poczuć się komfortowo z kolegami z drużyny, te oczekiwania będą wzrastać w przyszłości.

Na razie James Harden będzie cieszył się z moczenia w zwycięstwie w swoim rodzinnym mieście. Orły wygrały 24-7 w dominującym występie w poniedziałek wieczorem. Po drugiej stronie parkingu, z którego Sixers rozpoczną swój sezon, wspaniale jest widzieć Hardena przesiąkającego swoim nowym miastem.

Więcej ciężkich na Sixers News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button