Rozrywka

Jana Kramer i Kristin Cavallari „wypadli” z Jaya Cutlera, twierdzi Ian Schinelli

Krótka relacja z trwałymi efektami. Minęły miesiące od tego czasu Jana Kramer był powiązany z Jay Cutlerale jej przyjaźń z Kristin Cavallari nigdy nie wyzdrowiał.

Przeczytaj artykuł

„Oni nie mają związku. Oni nie są przyjaciółmi”, były chłopak Kramera Ian Schinelli powiedział Nas tygodniowo. „Pokłócili się. … Właściwie nikt się z nikim nie przyjaźni [Jana]. To taktyka manipulacji. Ona to robi. Znowu dotarła do ludzi z mojej przeszłości i dotarła do wielu osób w [her ex-husband] Przeszłość Mike’a.

ten Wzgórze jednego drzewa 38-letnia była powiązana z byłą 39-letnią zawodniczką NFL jesienią 2021 roku po rozwodzie z Mike Caussin.

Przeczytaj artykuł

„Oczywiście wszystkie rzeczy z Jayem, które stały się publiczne, ponieważ wyszliśmy, a on był bardzo publiczną osobą, więc oczywiście wyszedł, ale nigdy o tym nie mówiłem, ponieważ nie wiedziałem, co to było”, powiedział Kramer „Skowyt Down” w grudniu 2021 r. „To, że poszłam z kimś na randkę, nie oznacza, że ​​jesteśmy ekskluzywni, a on jest moim chłopakiem. Nigdy nie był moim chłopakiem.

Cavallari, 35 lat, który był żonaty z Cutlerem przez siedem lat, zanim ogłosił, że rozstaje się w 2020 roku, powiedział wcześniej Nas w 2021, że spędza czas z Kramerem w Nashville.

„Kristin zablokowała Janę po tym, jak dowiedziała się, że spotyka się z Jayem”, powiedział źródło Nas wcześniej w tym miesiącu. „Kristin została zraniona, ponieważ byli przyjaciółmi”.

Tymczasem drugie źródło powiedziało: Nas w 2021 r., że „spotkali się osobiście tylko kilka razy na imprezach do pracy”.

Podczas gdy jej związek z Cutlerem szybko się skończył, Kramer umawiał się z Schinellim przez sześć miesięcy, nazywając go rozstaniem w zeszłym miesiącu.

„Nie ma żadnych szans, żebym z nią wróciła. I mówię, że z wielką miłością do niej naprawdę to robię” – powiedział Nas wcześniej w tym miesiącu. „Ciągle manipulujesz ludźmi w ten sam sposób – przyjaciółmi lub, wiesz, związkami. Terapia nie działa. … Mówisz terapeucie pewną wersję, a oni po prostu odpowiadają na nią w ten sposób. Powiedziała mi, że okłamała dosłownie każdego terapeutę, z którym była. Więc znowu, mogą z tym zrobić tylko tyle i pracować z tym, co jej dajesz, ale jakby to najwyraźniej nie działało. Więc nie mów mi tego — ponieważ zerwałem z tobą i odszedłem, nagle miałeś [a] realizacja [of] co robiłeś. Więc to nie ma sensu, bo jestem pewien, że powiedziała to wszystkim innym.

Przeczytaj artykuł

W odpowiedzi na to, że Schinelli mówił o ich związku, Kramer twierdził, że: Nas że był niewierny, czemu zaprzeczył.

„Powodem, dla którego nie powiedziałem nic więcej o tym zerwaniu, było to, że Ian skłamał, że zdradza swoją byłą żonę, a ja próbowałem ją chronić. Została moją przyjaciółką i starałem się chronić jej prywatność, ale teraz dała mi pozwolenie na wypowiadanie się w jej imieniu” – stwierdziła w oświadczeniu dla Nas. „Ian jest zły, ponieważ wszystkie jego kłamstwa zostały wymyślone i teraz przekręca historię. Od tego czasu dowiedziałam się od wielu kobiet, że nie byłam jedyną w naszym związku, ale radośnie idę dalej swoim życiem i mam nadzieję, że zrobi to samo.”

Z raportami Diany Cooper

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button