Rozrywka

Jane Fonda mówi, że „nie jest dumna” z liftingu: „Nie chcę wyglądać na zniekształconą”

Jane Fondzie. Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Szczere przyznanie! Jane Fonda otworzyła się na temat jej decyzji o poddaniu się operacji plastycznej i dlaczego skończyła iść pod nóż.

Przeczytaj artykuł

W rozmowie z Moda84-letnia aktorka, opublikowana we wtorek 2 sierpnia w ramach promocji kampanii H&M Move, mówiła o starzeniu się i pragnieniu, aby „młodzi ludzie przestali bać się starzenia”.

Fonda podzieliła się: „Myślę, że Grace i Frankie daje ludziom, zwłaszcza kobietom, wiele nadziei. Dlatego zawsze mówię ludziom, jaki jest mój wiek, ponieważ chcę, żeby to sobie uświadomili”.

Kontynuowała: „Teraz, gdy te słowa wychodzą z moich ust, myślę z drugą częścią mojego mózgu: Tak, Fonda. Masz pieniądze. Możesz pozwolić sobie na trenera. Możesz sobie pozwolić na operację plastyczną. Możesz sobie pozwolić na maseczki. Możesz pozwolić sobie na rzeczy, które sprawiają, że nadal wyglądasz młodo. To prawda. Pieniądze pomagają. „Dobre geny i dużo pieniędzy”, jak ktoś kiedyś powiedział”.

Zdobywca Oscara zapewnił jednak, że ulepszenia nie zawsze są odpowiedzią. „Myślę, że wszyscy znamy wiele bogatych kobiet, które przeszły różnego rodzaju liftingi twarzy i tym podobne, i wyglądają okropnie”, powiedziała Vogue, ujawniając, że żałuje własnej procedury.

„Miałem lifting twarzy i przestałem, ponieważ nie chcę wyglądać na zniekształcony” Klub Książki przyznała gwiazda. „Nie jestem dumny z tego, że miałem [one]”.

Przeczytaj artykuł

Fonda podzieliła się tym, że choć w chirurgii plastycznej nie ma nic złego, proces ten może uzależniać. „Nie wiem, czy musiałbym to zrobić od nowa, gdybym to zrobił. Ale zrobiłem to. Przyznaję, a potem po prostu mówię: OK, można się uzależnić. Nie rób tego dalej”.

Jeśli chodzi o to, jak Fonda utrzymuje się w zdrowiu, Nasze dusze w nocy gwiazda wyjaśniła: „Pozostaję nawilżona”.

Dodała: „Śpię, ruszam się, trzymam się z dala od słońca i mam dobrych przyjaciół, którzy mnie rozśmieszają. Śmiech to dobra rzecz do zrobienia”.

Modernizacja to nie jedyny żal, którego Fonda dzieliła przez lata.

W 2020 roku ujawniła, dlaczego żałuje, że nie spała z Marvinem Gaye, kiedy miała taką szansę.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z New York Times, Potwór-in-prawo gwiazda odrzuciła pomysł, że argentyński rewolucjonista Che Guevara był tym, który uciekł seksualnie. „Nie, nie myślę o nim”, powiedziała, kiedy pojawiło się nazwisko Guevary.

Zamiast tego wskazała Gaye’a jako swoją straconą okazję, nazywając go „wielkim żalem”, dodając, że „on chciał, a ja nie”.

Przeczytaj artykuł

Urodzona w Nowym Jorku wyjaśniła, że ​​była wówczas żoną Toma Haydena (oboje pobrali się w latach 1973-1990) i dlatego odeszła od zalotów późnego śpiewaka „Ain’t No Mountain High Enough”.

(Przed Haydenem Fonda była żoną Rogera Vadima w latach 1965-1975. Po Hayden poślubiła Ted Turner w 1991. Dwa rozeszły się w 2001.)

„Spotkałam wielu wykonawców, aby spróbować zagrać koncerty dla Toma i kobiety, która pomagała mi w tym, zapoznała mnie z Marvinem Gaye” – wspomina.

Jeśli chodzi o jej obecne życie miłosne, aktywistka powiedziała, że ​​ma już za sobą. „Nie mam czasu”, powiedział Fonda. „Jestem w pełni kompletny ze mną, moimi dziećmi, moimi wnukami i moimi przyjaciółmi. Nie chcę więcej romansu. Nie mam na to czasu.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button