Rozrywka

Jane Fonda nie sądziła, że ​​przeżyje ponad 30 lat?

Czas leci, gdy jesteś wielką gwiazdą Hollywood. A kiedy jesteś Jane Fonda, która spędziła ponad pół wieku jako aktorka, możesz się założyć, że przeszłaś przez mnóstwo szalonych sytuacji. Fonda jest legendarną ikoną, nie tylko ze względu na swojego słynnego ojca, ale także z powodu wytyczenia własnej drogi do statusu sławnego tytana. I otwarcie mówi o niektórych z tych szczytów i dolin na przestrzeni dziesięcioleci.

Teraz, gdy Jane Fonda jest po osiemdziesiątce, można przypuszczać, że będzie żyła gdzieś swoim najlepszym życiem, ciesząc się emeryturą. Ale nadal pracuje i nadal jest lojalnym orędownikiem spraw, które są jej bliskie. Aktywność nadal jest jednym z jej sekretów zdrowej długowieczności. Ale zapytana o życie w wieku 80 lat, odpowiedziała, że ​​nie spodziewa się, że będzie żyła znacznie dłużej niż 30 lat.

Długa i pełna sukcesów kariera Jane Fondy w Hollywood

Jane Fonda nosi Chopard w Sydney Opera House 27 sierpnia 2018 r. w Sydney w Australii. (Zdjęcie: Caroline McCredie/Getty Images dla Chopard)

Możesz złapać Jane Fondę na Netflix w oryginalnym serialu Grace i Frankie. Rzuć okiem na jej profil IMDb, a zobaczysz, że pracuje nad wieloma projektami. Jednak niektóre z jej największych sukcesów filmowych i telewizyjnych sięgają lat 60., 70. i 80. Fonda ma spory zbiór nagród i wyróżnień w ciągu sześciu dekad aktorstwa, w tym dwie nagrody Akademii, siedem Złotych Globów, dwie nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej oraz nominacje do nagród Primetime Emmy i Tony.

Oprócz tego, że jest talentem na ekranie, Fonda przez lata zawsze była zagorzałą orędowniczką różnych spraw. Od protestów przeciwko wojnie w Wietnamie w 1972 r. po ruch w Waszyngtonie, podnoszący świadomość zmian klimatycznych w 2019 r., Fonda nadal nie boi się, aby jej głos został usłyszany.

Co mówi o życiu dobrze po 80. roku życia?

” src=”https://www.youtube.com/embed/oMuLkbl2E7w?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

W filmie Vanity Fair Jane Fonda opowiada o zrobieniu trzech filmów w 2022 roku. Gdyby ktoś zapytał ją, czy zrobiłaby trzy filmy w jej wieku, „nie uwierzyłaby w to”. W rzeczywistości powiedziała nawet, że szczerze nie sądziła, że ​​dożyje wieku 30 lat. Równie głośno mówi o tym, jak bardzo jest błogosławiona.

Fonda przypisuje jej nieustanne zmiany w etyce pracy „długoterminowy styl życia”. Diety nie działają i „sprawiają, że nas nie powodzi”, Fonda kiedyś omówiła w filmie BeFit. Jest przywiązana do mantry prowadzenia zdrowego stylu życia, a nie tylko przy podzielonych na segmenty wyborach żywieniowych czy treningach. Nadal od czasu do czasu lubi kawałek ciasta czekoladowego.

Biorąc pod uwagę, ile Jane Fonda wciąż robi, łatwo czasem zapomnieć, że jest po osiemdziesiątce. Czas mógł lecieć dla niej przez te wszystkie dekady. Ale jasne jest, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo jest osiągnięta.

Co zrobiła, aby zachować zdrowie

„src=”https://www.youtube.com/embed/Fl0h1ECKths?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Według Prevention Fonda pozostaje niezwykle aktywna, ale upewnia się, że nie podejmuje niczego, co nie jest odpowiednie dla wieku. Przyznała, że ​​ma pewne problemy zdrowotne, które w ostatnich latach służyły jako tymczasowe komplikacje. Ale nawet z „sztucznym biodrem, sztucznym kolanem i wieloma operacjami kręgosłupa” nie przestaje pozostawać w formie. Fonda twierdzi, że jej zaangażowanie w sprawność fizyczną i zdrowie przyczyniło się do jej zdolności do powrotu do zdrowia i pozostania aktywnym w wieku 80 lat.

Jej treningi mogły spowolnić, tak jak teraz chodzenie zamiast joggingu. Ale kluczem do sukcesu jest ruch. „Podnoszę lżejsze ciężary” – powiedziała Healthy Living. Ale najważniejsze jest „utrzymywanie aktywności ciała”. Najwyraźniej żyła dobrze po trzydziestce. I sprawiła, że ​​te lata się liczą.

ZWIĄZANE Z: Jaka jest wartość netto Jane Fondy?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button