Rozrywka

Jarvis Landry podejmuje bezpłatną decyzję agencji: raport

Szeroki odbiornik Getty Five-Time Pro Bowl Jarvis Landry podobno podpisał kontrakt z nowym zespołem.

Pięciokrotny szeroki odbiornik Pro Bowl Jarvis Landry był połączony z Indianapolis Colts przez cały sezon poza sezonem. Podczas gdy Colts wybrali szerokiego odbiornika Cincinnati Aleca Pierce’a w swojej pierwszej selekcji NFL Draft 2022 w drugiej rundzie, Indianapolis nadal może wykorzystać trochę weterana głębokości na wideout.

Ale to nie Landry dostarcza to w Indianapolis.

Reporter NFL, Tom Pelissero z NFL Network, donosi, że Landry podpisuje roczny kontrakt z New Orleans Saints o wartości nawet 6 milionów dolarów.

Z rocznym kontraktem Landry będzie grał dla swojej rodzinnej drużyny przez sezon, a następnie zostanie wolnym agentem, mając nadzieję na podpisanie większej umowy w następnym sezonie poza sezonem.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości dotyczące Colts prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Colts tutaj!

Dołącz do Heavy na Colts!

Colts Miss po podpisaniu kontraktu z Jarvisem Landry

Nie jest do końca jasne, jak bardzo Colts byli zainteresowani Landry. Pisarz NFL Kristopher Knox z Bleacher Report napisał 17 kwietnia, że ​​Landry najlepiej pasuje do Indianapolis, ale Colts nigdy nie wyrazili publicznie zainteresowania pięciokrotnym Pro Bowlerem.

Landry przeżył swój najgorszy sezon w ośmiu kampaniach NFL w zeszłym roku z Cleveland Browns. Zamieścił 52 chwyty na 570 jardów i dwa przyłożenia w 12 meczach. Landry opuściła pięć konkursów, aw innych grała kontuzjowana. Cleveland wypuścił go i zamienił na Amari Cooper na początku wolnej agencji.

Colts mają kilka wideoutów, które będą konkurować z początkową rolą u boku Michaela Pittmana Jr. Ale Landry mógł być przydatny jako odbiornik w Indianapolis. Opublikował sześć sezonów ponad 80 połowów, w tym dwie kampanie z ponad 100 przyjęciami.

W 2017 Landry poprowadził NFL z najlepszymi w karierze 112 łowami.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Landry podpisuje kontrakt w Nowym Orleanie, Colts nie będą musieli stawić mu czoła w 2022 roku. Ale jeśli dyrektor generalny Chris Ballard jest zainteresowany dodaniem weterana na całym świecie tego lata, na otwartym rynku jest teraz mniej opcji.

Inne odbiorniki Free Agent Wide dostępne dla Colts

Pomimo podpisania umowy z Landry, są jeszcze inni odbiorcy, w tym dwa wielkie nazwiska, które Indianapolis może podpisać, aby dodać głębi jakości.

12 maja dziennikarz NFL Bill Barnwell z ESPN przewidział, że Colts podpisze kontrakt z dwukrotnym All-Pro Julio Jonesem. Barnwell przewidywał, że Indianapolis może podpisać kontrakt z Jonesem za mniej więcej to, co Landry otrzyma — 5-6 milionów dolarów.

Nadal istnieje również możliwość, że Colts ponownie podpisze kontrakt z TY Hilton. Zarówno Ballard, jak i główny trener Frank Reich wyrazili przed Draftem NFL, jak bardzo chcieliby, aby Hilton powrócił w 2022 roku.

Inni weterani, tacy jak Will Fuller, Cole Beasley, Emmanuel Sanders czy Allen Hurns też są możliwościami. Ale najlepsze dwie pozostałe opcje dla Indianapolis zdecydowanie wydają się być Jonesem i Hiltonem.

Jones skończył 33 lata w lutym i przez ostatnie dwa sezony miał do czynienia z kontuzjami. Ale ponowne połączenie go z Mattem Ryanem może dodać nowy wymiar do gry podań Colts, szczególnie na początku sezonu, kiedy Ryan nadal będzie aklimatyzował się do swoich nowych odbiorników.

Ale podczas gdy Jones zna Ryana, Hilton zna Coltów i ich system. Byłby też naturalnym liderem dla młodych odbiorców zespołu.

Gdy Landry zniknie z rynku, ciekawie będzie zobaczyć, czy kolejne domino odbierające wkrótce spadnie w wolnej agencji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button