Rozrywka

Jason Momoa i Eliza Gonzalez ujrzeli razem w Londynie kilka tygodni po podzielonych spekulacjach

Tygodnie po rozpaleniu podzielonych spekulacji, Jason Momoa oraz Eliza González zauważono, jak spędzali razem czas po drugiej stronie stawu.

Przeczytaj artykuł

The Aquaman gwiazda, 42 lata i Kierowca dziecka 32-letnia aktorka była widziana w dwóch różnych londyńskich miejscach we wtorek, 5 lipca, na podstawie zdjęć uzyskanych przez Ludzie. Podczas gdy para wyszła osobno, oboje byli w środku w tym samym czasie.

Ta dwójka rzekomo rozstała się w czerwcu po odkryciu, że ich harmonogramy pracy nie pokrywają się z ich przypadkowym romansem, według wielu mediów.

W zeszłym miesiącu, Nas potwierdził, że Aquaman gwiazda, 42 lata, przeniosła się z Kierowca dziecka 32-letnia aktorka po rozstaniu z żoną Lisa Bonet. „To bardzo zwyczajne” – powiedział tylko wtajemniczony Nas wtedy. „Ale dobrze się bawią i poznają. Odkąd się poznali, była atrakcja. Oboje są do siebie bardzo pociągnięci i widzą, dokąd zmierzają sprawy”.

The Gra o tron ałun po raz pierwszy wywołał spekulacje o romansie z González po tym, jak został zauważony na kwietniowej premierze jej filmu Karetka. W tym samym miesiącu Momoa zamknął plotki, że się spotykał Kate Beckinsale po tym, jak został sfotografowany dając Męt gwiazda, 48 lat, jego kurtka w Targowisko próżności Impreza Oskarowa.

Przeczytaj artykuł

The F10 aktor i 54-letni Bonet ogłosili rozstanie w styczniu. Duet, który związał się w październiku 2017 roku, był razem od ponad 15 lat.

„Wszyscy czuliśmy nacisk i zmiany tych czasów transformacji… Rewolucja się rozwija – a nasza rodzina nie jest wyjątkiem… odczuwając i rozwijając się z zachodzących zmian sejsmicznych” – napisała była para we wspólnym oświadczeniu udostępnionym na Instagramie na czas. „A więc~ Dzielimy się wiadomościami rodzinnymi~ Że rozstajemy się w małżeństwie. Dzielimy się tym nie dlatego, że uważamy, że jest to warte opublikowania ~ Ale żeby ~ kiedy zajmujemy się naszym życiem, możemy to robić z godnością i uczciwością.

Ta dwójka ma dwoje dzieci: 14-letnią córkę Lolę i 13-letniego syna Nakoa-Wolf.

Przeczytaj artykuł

„Miłość między nami trwa, ewoluuje w sposób, w jaki pragnie być znana i przeżywana” – kontynuowali Momoa i Bonet w swoim oświadczeniu. „Uwalniamy się nawzajem ~ by być tym, kim się uczymy się stać … Nasze niezachwiane oddanie temu świętemu życiu i naszym dzieciom Uczenie naszych dzieci tego, co jest możliwe ~ Życie modlitwą, aby miłość zwyciężyła J & L.”

Z kolei González była wcześniej powiązana z Timothee Chalamet, Liam Hemsworth oraz Maluma. Po tym, jak została sfotografowana, całując się z Głodowe Igrzyska gwiazda, 32 lata, po rozstaniu z byłą żoną Miley Cyrus, Nabiegły krwią aktorka powiedziała, że ​​chce skupić się na swojej karierze, a nie na życiu osobistym.

„Koncentruję się na swojej pracy, to się naprawdę liczy” – powiedziała latynoski w maju 2017 r. „Szukam miłości jak każdy inny człowiek. Spotykam wielu ludzi i odkrywam to, co lubię, a czego nie – definiując siebie jako osobę.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button