Rozrywka

Jason Momoa pomógł Amber Heard zachować swoją rolę w „Aquamanie 2”, twierdzi zeznanie

Nowe zeznania w procesie o zniesławienie Johnny’ego Deppa-Amber Hearda twierdziły, że Jason Momoa chciał, aby Amber Heard powtórzyła swoją rolę Mery w „Aquamanie 2”. Według konsultanta branżowego i byłej producentki Kathryn Arnold, Momoa i reżysera „Aquamana”, James Wan zobowiązał się do Heard i był nieugięty, aby mieć ją w filmie.

Arnold wydawał się twierdzić, że Momoa i Wan podzielali podobny pogląd w e-mailu podczas jej zeznań, ale zespół prawników Deppa natychmiast ją odciął, twierdząc, że pogłoski, sprzeciw sędziego. Arnold twierdził również, że studio stojące za „Aquamanem” nie było chętne do powrotu Heard do serii i że była w stanie zdobyć rolę w sequelu tylko dzięki wsparciu Momoa, Wana i własnego zespołu zarządzającego Heard.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Czy zarzuty Johnny’ego Deppa zraniły Amber Heard? Aktorka na ekranie przez zaledwie 10 minut w „Aquaman 2”

Agentka Amber Heard, Jessica Kovacevic, ujawnia PRAWDZIWY powód zmniejszonej roli aktorki w „Aquamanie 2”

Reputacja Hearda w Hollywood stała się „niezwykle toksyczna” zanim „Aquaman 2” był w toku, według Arnolda, dzięki komentarzom byłego adwokata Deppa, Adama Waldmana, który nazwał oskarżenia Hearda o nadużycia „mistyfikacją”. Arnold powiedział: „Ludzie w Hollywood lubią [Amber’s] pracują, ale nie mogą z nią pracować, ponieważ za każdym razem, gdy pojawia się jej imię, negatywność znów się pojawia”. Powiedziała, że ​​zatrudnianie Heard nie ma sensu dla studiów i producentów, dodając: „Jej świat milczał, jeśli chodzi o możliwości”.Według Daily Mail, Arnold powiedział również sądowi, że oryginalny scenariusz do „Aquamana 2” zawierał „silny romantyczny łuk w całym filmie i kilka świetnych scen akcji”, będących echem uwag poczynionych przez aktorkę na temat jej roli w kontynuacji komiksu DC znacznie zmniejszone. Według Arnolda Heard zaczęła trenować pięć godzin dziennie, aby mogła wykonywać sekwencje akcji, kiedy otrzymała wiadomość od projektanta kostiumów, że jej rola została zmniejszona, a sekwencja akcji została usunięta, a jej rola radykalnie zmniejszona.

Aktorzy Jason Momoa i Amber Heard biorą udział w premierze Warner Bros. Pictures „Liga sprawiedliwości” w Dolby Theatre 13 listopada 2017 r. w Hollywood w Kalifornii. (Zdjęcie: Emma McIntyre/Getty Images)

Arnold następnie obalił pogłoski medialne, że rola Hearda została drastycznie zmniejszona z powodu rzekomego braku chemii z Momoa. Jeśli chodzi o rzekomą szkodę finansową spowodowaną komentarzami Waldmana, Arnold wskazał, że chociaż umowa Momoa została renegocjowana z 3 milionów dolarów do 15 milionów dolarów za sequel, Heard otrzymał tylko 2 miliony dolarów, jak określono w jej pierwotnej umowie. Arnold uważa, że ​​Heard mogłaby renegocjować swoje honorarium nawet do 6 milionów dolarów, gdyby nie została oczerniona przez Waldmana. Co więcej, Arnold oszacował również, że Heard stracił 45 do 50 milionów dolarów przychodów w wyniku uwag Waldmana, w tym dochodów z występów w filmach i telewizji, a także relacji handlowych, takich jak ta, którą miała z L’Oreal.

Aktorzy Amber Heard (po lewej) i Johnny Depp biorą udział w gali The Art of Elysium 2016 HEAVEN Gala zaprezentowanej przez Vivienne Westwood i Andreasa Kronthaler w 3LABS 9 stycznia 2016 r. w Culver City w Kalifornii. (Zdjęcie: Jason Merritt/Getty Images dla Art of Elysium)

Depp obecnie pozywa Heard za zniesławienie w związku z artykułem opublikowanym w Washington Post w 2018 roku, w którym twierdzi, że padła ofiarą przemocy seksualnej. Chociaż nie wymieniła nazwiska Deppa w eseju, zespół prawników Deppa twierdził, że artykuł doprowadził do utraty wizerunku i kariery aktora. Depp domaga się odszkodowania w wysokości 50 milionów dolarów, podczas gdy Heard przeciwstawił się aktorowi „Piraci z Karaibów” o 100 milionów dolarów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button