Rozrywka

Jax Taylor udostępnia tajemniczy post o planach na przyszłość

Getty Jax Taylor.

Jax Taylor może wkrótce ogłosić jakąś ważną wiadomość.

Były barman SUR był oryginalnym członkiem obsady i główną gwiazdą „Vanderpump Rules” przez 8 sezonów. Taylor i jego żona, Brittany Cartwright, ogłosili wspólne wyjście z reality show Bravo w grudniu 2020 roku.

Przyszłość „Vanderpump Rules” wisiała w powietrzu po dziewiątym sezonie, ale tego samego dnia, w którym ogłoszono, że serial doczeka się odnowienia sezonu 10, Taylor i jego przedstawiciel dokuczali, że dzieje się również coś wielkiego. go w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Taylor i jego przedstawiciel opublikowali tajemnicze zdjęcie, aby drażnić, że coś się wkrótce wydarzy

W historii na Instagramie Taylora 12 maja 2022 r. udostępnił zdjęcie, które opublikowała jego przedstawicielka PR, Lori Krebs, na którym oboje pozują w restauracji Craig’s w West Hollywood. – Jeszcze trzy tygodnie. @mrjaxtaylor” – napisał Krebs pod zdjęciem.

W wątku na Reddicie zatytułowanym „Trzy tygodnie na co? Do czego nawiązuje PR-owiec Jaxa? fani spekulowali o tym, co się dzieje.

„Czy wyjdzie jego książka dla dzieci? Czy przeprowadza się do Clearwater? Czy jego kontrakt jest podpisany z Lori K? jeden fan skomentował.

„Jego linia swetrów spada ppl! Podekscytuj się”, napisał inny, w nawiązaniu do miłości byłego barmana do grubych swetrów.

Inni uznali za interesujące, że post zwiastuna zbiegł się z ogłoszeniem odnowienia „Zasad Vanderpump”, a niektórzy nawet zastanawiali się, czy Taylor i Cartwright ponownie dołączą do programu w jego przełomowym 10. sezonie.

Jax Taylor wcześniej ujawnił, że napisał książkę dla dzieci i krążą plotki, że nakręciła nowy program telewizyjny ze swoją żoną, Brittany Cartwright

GettyJax Taylor i Brittany Cartwright.

Taylor drażnił się, że pracuje nad kilkoma nowymi projektami. W listopadzie 2021 r. powiedział „Access”, że napisał książkę, która miała zostać opublikowana w połowie 2022 r. Absolwent Bravo ujawnił, że napisał książkę jako hołd dla swojego zmarłego ojca, Ronalda Cauchiego.

„Zdecydowałem się napisać książkę, nie tylko taką, jaką zrobiłem, ale książkę dla dzieci” – powiedział Taylor w wywiadzie dla Accessa w wywiadzie wideo zeszłej jesieni, dodając, że książka została napisana, aby jego roczny syn Cruz mógł się uczyć. więcej o życiu dziadka, którego nigdy nie poznał.

„Złożyłem hołd, coś w rodzaju listu miłosnego, mojemu synowi o moim ojcu” – wyjaśnił Taylor. „Jestem z tego naprawdę, bardzo dumny. Powinna wyjść latem 2022 roku.”

Ponadto w usuniętym komentarzu na niedawno uruchomionej przez Taylora stronie Jax’s Closet Instagram, ktoś współpracujący z Taylorem napisał, że były gwiazdor „Vanderpump Rules” i jego żona byli „naprawdę zajęci… kręceniem nowego programu”.

Taylor wcześniej drażnił się z powrotem do telewizji w poście na Twitterze. Kiedy fan zapytał go, dlaczego zostaje w Kalifornii po komentarzu, że nie chce tam wychowywać swojej rodziny, Taylor odpowiedział: „Ponieważ mamy tu nowe projekty… [TV] zaraz wracam. Jedyny powód, dla którego wciąż tu jestem.

Ale od tego czasu Taylor potwierdził, że on i jego żona planują zrobić duży ruch w całym kraju. Taylor niedawno drażnił się, że on i Cartwright przeprowadzają się do Clearwater na Florydzie „wkrótce”, zgodnie z filmem Cameo udostępnionym na Reddit.

CZYTAJ DALEJ: Tom Sandoval chce, aby jego zespół grał w 10. sezonie „Vanderpump Rules”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button