Rozrywka

Jeff Okudah prawdopodobnie będzie rywalizował o starty z niespodzianką Lion

Getty Jeff Okudah na boisku w 2020 roku dla Lwów.

Wchodząc w sezon 2022, większość spodziewała się, że Detroit Lions uwolni Jeffa Okudaha na rogu, biorąc pod uwagę jego zaangażowanie i możliwy rozwój.

Chociaż może to być ostatecznie prawdą, teraz staje się jasne, że nie nadejdzie bez walki podczas obozu treningowego.

Okudah pozostaje w grze, aby wystartować z Amani Oruwariye na rogu za rogiem, ale niespodziewany konkurent jest teraz w mieszance, aby popchnąć go w postaci byłego obrońcy Willa Harrisa.

Przemawiając przed treningiem w poniedziałek 1 sierpnia, Dan Campbell ujawnił, że Harris będzie rywalizował o startową pracę w Okudah.

Campbell powiedział, że Will Harris jest bardzo ważny w CB. Będzie walczył o miejsce startowe z Jeffem Okudahem.

„Niech wygra najlepszy” – powiedział Campbell

— Tim Twentyman (@ttwentyman) 1 sierpnia 2022 r.

„Campbell powiedział, że Will Harris jest bardzo ważny w CB. Będzie walczył o miejsce startowe z Jeffem Okudahem. „Niech wygra najlepszy człowiek”, powiedział Campbell, gdy Twentyman napisał na Twitterze.

To odkrycie to nie lada historia dla Lwów. Harris miał problemy z bezpieczeństwem przez większą część sezonu 2021, ale personel uważa, że ​​znaleźli coś pod koniec roku, kiedy kontuzje zmusiły Harrisa do pracy na rogu.

Harris grał bardziej konsekwentnie na rogu, niż wydawało się, że jest bezpieczny, a poza sezonem zmiana pozycji była gorącym tematem rozmów. Wygląda jednak na to, że Lwy dadzą mu coś więcej niż tylko szansę odegrania małej roli.

Statystyki kariery i najważniejsze wydarzenia Harrisa

Przez kilka pierwszych lat w lidze Harris nie był graczem, który wywarł ogromny wpływ, dlatego Lwy szukały zmiany pozycji w celu szybkiego startu.

Jak dotąd Lwy widziały, jak Harris przedstawiał tylko skromne statystyki. Zebrał dla drużyny 171 wślizgów, 1,5 worka i 8 podań obronionych dla drużyny. Harris widział boisko konsekwentnie w bezpiecznym miejscu z 28 startami i czasami miał problemy ze swoją grą.

W Boston College Harris wykonał 225 wślizgów, 7 przechwytów, 7 obronionych podań, 1 przyłożenie i 1 worek. To była świetna produkcja, która pokazała, co potrafi. Oto spojrzenie na niektóre z jego najlepszych prac z tamtego okresu:

Najważniejsze informacje o college’u PlayWill HarrisObejrzyj bezpieczeństwo Detroit Lions Najważniejsze informacje o Boston College w Detroit Lions.2019-04-27T14:38:11Z

Harris ma umiejętności, które doprowadziły go do wyboru w trzeciej rundzie Detroit w 2019 roku. Teraz jest kwestia sprawdzenia, czy mogą przetłumaczyć gdzie indziej dla Lwów.

Dlaczego Harris może zmieścić się w rogu z lwami?

Harris, który był bezpiecznym zawodnikiem w lidze, mógłby być w lepszej sytuacji w narożniku, a nawet na hybrydowej pozycji, w której w razie potrzeby obraca się między bezpiecznym a narożnikiem.

Campbell omawiał to podczas spotkania z mediami poza sezonem. Chociaż niektórzy mogą sądzić, że najlepiej byłoby zrezygnować z Harrisa, Lwy chcą pomóc mu pokazać swój talent.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to właściwy ruch przed sezonem 2022. Lwy mają wystarczająco dużo dziur w obronie i nie powinny rezygnować z gracza takiego jak Harris z ich potrzebą głębi. Chociaż ludzie będą wskazywać, jak Harris zmagał się z problemami, ma on również szansę odegrać dużą rolę, jeśli uda mu się wyróżnić w nowym miejscu.

Harris będzie musiał ciężko pracować, aby zdobyć pracę, ale wygląda na to, że Lwy znają sytuację, w której może odnieść największy sukces. Jak dotąd wydaje się, że zrobił wystarczająco dużo, aby zaimponować ludziom po defensywnej stronie piłki, aby znaleźć się na początku w miksie.

CZYTAJ DALEJ: „Szokująca statystyka” pokazuje, że obrona lwów musi się poprawić

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button