Rozrywka

Jennette McCurdy ujawnia niepokojące nawyki, które jej matka zachęcała do rozwijania

W swoim nowym pamiętniku Jennette McCurdy opisała, jak jej matka wykorzystywała ją, kontrolując każdą część swojego życia. W „I’m Glad My Mom Died” aktorka „iCarly” wspominała, jak jej mama Debra przeprowadzała badania piersi i pochwy i nie pozwalała McCurdy brać prysznica sama, dopóki nie skończyła 16 lat. W wywiadzie dla The Washington Post McCurdy powiedziała, że ​​jej matka zaczęła zachęcać do ekstremalnych diet, gdy miała zaledwie 11 lat, aby spowolnić rozwój jej ciała, aby mogła zostać obsadzona w większej liczbie ról dziecięcych.

„Naprawdę ciężko pracowała, aby nasz związek był bardzo prywatny” – wyjaśnił McCurdy w gazecie. „Teraz postrzegam to jako uwarunkowanie, ale wtedy myślałem: 'Och, mamusię i ja mamy związek, który jest tak wyjątkowy’. Jak wtedy, gdy masz najlepszego przyjaciela i masz te wszystkie sekrety, a to wydaje się formą intymności. Dokładnie to zrobiła ze mną moja mama, tylko że to nie była przyjaźń. To było nadużycie.

Młoda gwiazda rozwinęła pełnowymiarową anoreksję, która dotyczyła pediatry i instruktora tańca McCurdy’ego. Ale dorośli zaniepokojeni gwiazdą „Sam & Cat” nie naciskali zbyt mocno. 30-letni obecnie były aktor powiedział Postowi: „Gdyby mój instruktor tańca nadal pracował, jestem pewien, że moja mama po prostu wyciągnęłaby mnie z tańca”. McCurdy wyjaśniła także Entertainment Weekly, dlaczego napisała pamiętnik. „Czuję, że nie miałem wtedy narzędzi, języka ani wsparcia, które byłyby niezbędne, aby mówić w swoim imieniu” – powiedział były gwiazdor Nickelodeon. Na szczęście od tego czasu zmieniło się to na lepsze.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button