Rozrywka

Jennie z BLACKPINK używa tego za 13 USD peelingu do ust od Lush Cosmetics

Jennie to wielokrotnie nagradzana raperka i „Królowa Chanel”. Jest także youtuberką na pół etatu, w nowym filmie pokazuje, jak dbać o siebie. Członek BLACKPINK wspomniał nawet o jednym peelingu do ust od Lush Cosmetics, który pachnie jak guma do żucia. Za jedyne 13,50 USD Jennie poleciła produkt na zniszczone usta.

Jennie z BLACKPINK ma swój własny kanał na YouTube „Jennierubyjane Official”

Jennie z K-popowej grupy BLACKPINK opuszcza międzynarodowe lotnisko w Incheon | Chosunilbo JNS / Imazins przez Getty Images

BLACKPINK jest w twojej okolicy. W tej K-popowej grupie występują Jisoo, Rosé, Lisa i Jennie, występując w piosenkach takich jak „How You Like That” i „Kill This Love”. Raper / tancerka Jennie rozgałęziła się, aby wydać „Solo”. Zagrała także w innych projektach solowych.

Oprócz pracy z BLACKPINK, Jennie jest gwiazdą YouTube, która tworzy swój kanał „Jennierubyjane Official” w 2021 roku i od tego czasu zdobyła ponad 8 milionów subskrybentów. Opublikowała filmy o swoich podróżach, w tym vlogi o Hawajach i Los Angeles.

Udostępniła okładkę „When Will My Life Begin” z Disney’s Zaplątani. W jednym z filmów pojawiła się nawet Jisoo i Jennie chrupiące knedle.

Jennie z BLACKPINK używa peelingu do ust Lush „Bubblegum”

Przy tak napiętym harmonogramie pracy Jennie podzieliła się niektórymi sposobami, w jakie praktykuje samoopiekę w domu. W filmie na YouTube raperka podzieliła się swoimi ulubionymi produktami relaksacyjnymi i pielęgnacyjnymi, w tym jednym peelingiem do ust.

Jennie wyjaśniła, że ​​po umyciu twarzy jest coś, co „zawsze” robi w domu, kiedy ma czas. Artystka podniosła mały pojemnik z czarną pokrywką, tłumacząc, że kolejnym krokiem w jej rutynie jest peeling do ust.

„Zmieniam kolor ust przy każdym cięciu podczas mojego harmonogramu”, powiedziała Jennie, zgodnie z angielskim tłumaczeniem filmu. „Więc ciągle powtarzam zakładanie i zdejmowanie mokrymi chusteczkami. Moje usta ulegają uszkodzeniu. Dlatego lubię dbać o moje usta.”

„To naprawdę uroczy peeling do ust, który pachnie jak guma balonowa” – kontynuowała. „Więc zakładam go, kiedy mam czas. To jest coś, co robię, kiedy staram się odreagować stres”.

Peeling do ust, którego używa Jennie, jest nadal dostępny w sprzedaży dzięki firmie kosmetycznej Lush. Ten peeling do ust, zatytułowany „Bubblegum”, składa się z cukru rycynowego i oleju jojoba, produktu kosmetycznego, który otrzymał ponad cztery gwiazdki. Pojemnik 0,8 uncji, z którego korzystała Jennie, kosztuje 13,50 USD w Stanach Zjednoczonych i można go kupić online oraz w sklepach.

Czy Jennie nadal jest częścią BLACKPINK?

Następny Album po premierze członkowie BLACKPINK rozgałęzili się, by pracować nad solowymi przedsięwzięciami. Jisoo zagrała w K-dramie Przebiśnieg, a Lisa wydała solowe piosenki „Money” i „Lalisa”.

Oprócz swojego kanału na YouTube, Jennie uczestniczyła w pokazach mody jako ambasadorka marki Chanel. BLACKPINK to jednak wciąż grupa, a artyści potwierdzają, że w drodze jest kolejny pełnowymiarowy album. Muzyka BLACKPINK jest dostępna na większości głównych platform streamingowych.

ZWIĄZANE Z: Lisa z BLACKPINK zaczęła zdobywać australijski akcent od spędzania czasu z Rosé

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button