Rozrywka

Jennifer Aniston, 53 lata, okrzyknięta „najpiękniejszą kobietą na świecie” za oszałamiające zdjęcia

Jennifer Aniston nieustannie zachwyca swoich zwolenników swoimi skandalicznie oszałamiającymi zdjęciami – od wspomnień po ujęcia ze świeżymi twarzami.

W najnowszej serii zdjęć 53-latka Jennifer udostępniła klip w ramach reklamy, którą fani nazwali „najpiękniejszym filmem, jaki kiedykolwiek widziano”.

W poście Jennifer widziała, jak współpracowała z Vital Proteins i zachwycała się zdrowiem, ponieważ stwierdziła, że ​​​​prostsze rzeczy w życiu wydają się teraz niezbędne Jen – od spędzania czasu z bliskimi po przebywanie w pobliżu swoich psiaków.

Gdy udostępniła klip miękkim głosem, Jennifer dodała serię oszałamiających zdjęć, w tym gwiazdę nakładającą minimalny makijaż.

Jennifer wyglądała oszałamiająco, gdy udostępniała wyluzowany klip (Zdjęcie: jenniferaniston / Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Rozpoczynając klip, Jennifer ma na sobie zwykłą białą koszulkę, podczas gdy jej włosy układają się w prosty i luźny sposób, gdy wybiera codzienną rutynę makijażu.

Klip następnie wraca do zdjęcia Jennifer jako dziecka, ubranej we flanelową koszulę w czarno-białe zdjęcie – daleko przed jej aktorskimi czasami.

Następnie na ekranie pojawiła się seria oszałamiających polaroidów, gdy Jennifer usłyszała w narracji, że „proste rzeczy są niezbędne”.

Jak chwaliła poranne spacery ze swoimi psami, widziano ją również w niebieskim swetrze w połączeniu z dżinsami biegającymi przy basenie z psiakami.

Jen została nagrana, gdy biegała za swoimi psiakami (Zdjęcie: jenniferaniston / Instagram)

Jen następnie zaczęła spędzać czas z kumplami, na ekranie pojawiły się kolejne stare zdjęcia Jennifer z jej wczesnej kariery, po czym wróciły do ​​ostatnich selfie.

W szybszym ujęciu klip zaczął pokazywać wiele różnych klipów, w których Jennifer wyglądała całkowicie oszałamiająco, gdy emanowała blaskiem i pięknem w olśniewających ujęciach.

W parze z marką Jen udostępniła post na swoim Instagramie, pisząc: „To było fajne! @vitalproteins #wellnessisvital”.

Jennifer została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie (Zdjęcie: jenniferaniston / Instagram)

Fani nie mogli powstrzymać się od zasypania jej miłością, gdy opublikowała oszałamiający klip, a Jen zdobyła ponad 190 000 polubień w momencie publikacji.

Pchając nad wideo, jedna osoba napisała: „Jesteś najpiękniejszą kobietą na tym świecie!”

Podczas gdy inny powiedział: „Moja inspiracja na zawsze”.

Trzeci fan napisał: „Moje serce zatrzymało się”, podczas gdy inny ćwierkał: „To właśnie zajęło mi cały tydzień”.

Snapy Jen z pewnością sprawiły, że jej 40,4 miliona obserwujących na Instagramie oszalało, a gwiazda rzadko udostępnia osobiste zdjęcia na swoim kanale – ale jej najnowszy był zdecydowanie zwycięzcą.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button