Rozrywka

Jennifer Grey mówi, że Johnny Depp był „tak piękny, że nieludzki”

Więcej o: johnny depp Kumpel Johnny’ego Deppa: Amber Heard jest „socjopatycznym kucykiem pokazowym”, który próbuje go zniszczyć Celebryci stają po stronie w procesie Johnny’ego Deppa-Amber Hearda Byli mężowie, chłopaki i dziewczyny Amber Heard: Pełna historia randkowa Amber Heard wydaje się wzdrygać gdy Johnny Depp idzie w jej stronę w sądzie

Gwiazda „Dirty Dancing” Jennifer Grey, która była zaręczona z Johnnym Deppem przez dziewięć miesięcy w latach 80., mówi, że wtedy był bardziej niż przyjemny dla oczu.

„Musisz zrozumieć, Johnny Depp, 1989 Johnny Depp, tak piękny, że nigdy nie widziałeś piękniejszego… jest prawie nieludzki” – powiedział Grey gospodarz telewizyjny Drew Barrymore w swoim programie w czwartek.

Gray powiedział także Barrymore, że była zaręczona z Deppem i Matthew Broderickiem w różnych momentach w tym samym miesiącu 1988. Po tym, jak ona i Broderick zerwali, Gray poznał Deppa przez swojego agenta i zaręczyli się dwa tygodnie po tym, jak zaczęli się spotykać.

„To był naprawdę znak, że pojawiły się kłopoty z mojej strony”, Gray powiedział Barrymore o zaręczynach z dwoma mężczyznami w tym samym miesiącu. „Po prostu myślałem, że to Bóg uratował mnie z jednej złej sytuacji i po prostu z miłością wrzucił mnie do sufletu Johnny’ego Deppa”.

Gray zawarł wpis z dziennika, który prowadziła wkrótce po spotkaniu z Deppem w nowym pamiętniku „Out of the Corner”.

„12 sierpnia napisałam w swoim dzienniku: 'Jestem zakochana, prawie pewna, że ​​po raz pierwszy w życiu… Jest miły, zabawny, mądry, moralny, troskliwy, pełen szacunku’” – napisała.

Para miała psa o imieniu Lulu. „Była naszym dzieckiem do praktyki i kimś, kto dotrzymywał mi towarzystwa, kiedy Johnny był poza miastem” – napisała.

Ale według Greya związek był krótkotrwały, częściowo z powodu zachowania Deppa.

Jennifer Gray w 1989 roku. Kolekcja Ron Galella przez Getty Grey poznała Deppa przez swojego agenta. Byli zaręczeni dwa tygodnie po tym, jak zaczęli się spotykać.WireImage

„Zaczął tęsknić za lotem do domu do LA, ponieważ zaspał, a kiedy wrócił do domu, był szalenie zazdrosny i paranoiczny z powodu tego, co robiłam, kiedy go nie było” – napisała.

W książce powiedziała, że ​​zakończyła zaręczyny notatką, którą zostawiła w pokoju hotelowym Deppa dzień po tym, jak pewnego ranka wyszedł na spotkanie i nie wrócił ani nie próbował się z nią skontaktować.

Depp jest obecnie uwikłany w okrutny proces o zniesławienie przeciwko swojej byłej żonie, aktorce Amber Heard, którą pozwał w 2019 roku w związku z artykułem w Washington Post, który napisała o byciu ofiarą przemocy seksualnej.

Chociaż Heard nie wymieniła swojego byłego męża z imienia i nazwiska, felieton został opublikowany po tym, jak w 2016 roku uzyskała zakaz zbliżania się do Deppa za domniemane nadużycia. Aktor zaprzeczył zarzutom.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button