Rozrywka

Jennifer Grey powiedziała, że ​​Johnny Depp był jak „miraż” po rozstaniu Matthew Brodericka

Brudny Taniec aktorka Jennifer Grey zgodziła się poślubić Johnny’ego Deppa stosunkowo szybko po tym, jak odwołała swoje zaręczyny z Matthew Broderickiem. Według niej Depp był jak „miraż” i ktoś, o kim myślała, że ​​zamanifestował się jako nagroda w jej życiu po bolesnym okresie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o obu związkach, dlaczego Gray uważał, że siła wyższa umieściła ją w „suflecie Johnny’ego Deppa” i kto otrzymał pierścionek od Deppa wkrótce po ich zerwaniu.

(L) Matthew Broderick i Jennifer Grey | Ron Galella, Ltd./Ron Galella Collection/Getty Images (R) Johnny Depp |

Jennifer Gray i Matthew Broderick zaręczyli się po zerwaniu

Po pierwsze, Gray umawiał się z Broderickiem i był z nim w wypadku samochodowym w Irlandii w 1987 roku, w którym zginęły dwie osoby. W Za rogiem: pamiętnik, napisała, że ​​doświadczyła poczucia winy ocalałego po tej tragedii.

Chociaż jej związek z Broderickiem stał się „toksyczny”, przestawiła się na „automatycznego pilota” i próbowała sprawić, by wszystko działało, dopóki wszystko nie wróciło do normy. Powiedziała jednak, że w końcu poprosił ją, by wybrała między nim a swoją pierwszą dużą premierą filmową. I postanowiła wziąć udział w wydarzeniu.

„Lot do domu na premierę mojego pierwszego dużego filmu oznaczał tylko jedno: że nie byłam dobrą osobą” – wyznała. Pomimo jej poczucia winy sprawili, że ich związek zadziałał trochę dłużej, zanim się rozstali.

Ale Broderick później zadzwonił do Graya, prosząc o spotkanie, napisała w swoim pamiętniku. Pojawił się z pierścionkiem zaręczynowym Tiffany i zasugerował: „Spędźmy razem resztę naszego nędznego życia”.

Gray ostatecznie przyjął propozycję, ale ślub nie miał się odbyć. Błogość zaręczyn opadła i znowu wszystko zakończyło.

Jennifer Gray i Johnny Depp zaręczyli się w pierwszych tygodniach randkowania

„src=”https://www.youtube.com/embed/-oDSIOl7tr4?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Gray zanotowała w swoich wspomnieniach, że poznała Deppa „tydzień po ucieczce z miejsca zbrodni”, co było końcem jej zaręczyn z Broderickiem. Kiedy jej agent chciał umówić ją z aktorem o świeżej twarzy, zgodziła się pójść na randkę w ciemno.

„… Gdy otwieram ciężką bramę bezpieczeństwa, pod latarnią, stojąc przed nieokreślonym starym sedanem, stoi najpiękniejszy mężczyzna-chłopiec, jakiego może kiedykolwiek widziałam” – napisała, opisując Deppa. „Rozpętał w niej burzę elektryczną”, a ona zastanawiała się: „Na co dokładnie patrzę?”

„Jest jak zjawa. Anioł — ciągnęła. „Gdyby mirażem mógł być człowiek latem 1988 roku, tym mirażem byłby Johnny Depp”.

Poprosił ją, by wyszła za niego w ciągu dwóch tygodni i, podobnie jak Broderick, dał jej pierścionek zaręczynowy Tiffany. Kiedy byli razem, napisała w swoim dzienniku, że jest „całkiem pewna”, że była zakochana po raz pierwszy. „Jest miły, zabawny, inteligentny, moralny, troskliwy, pełen szacunku” – powiedziała, żeby go opisać.

W 2022 r. odwiedził Grey Pokaz Drew Barrymore gdzie gospodarz Drew Barrymore powiedział jej, że czytała o swoim życiu. Powiedziała: „Miałam trochę obsesji na punkcie wszystkich uroczych chłopców, których znałaś i spotykałaś. I zaręczyłem się.

Barrymore zapytał, czy Depp naprawdę oświadczył się w ciągu kilku tygodni, a Gray powiedział jej: „Jest gorzej”.

Następnie wyraźnie powiedziała tłumowi, że jest zaręczona z Broderickiem i Deppem w tym samym miesiącu. „Po prostu myślałam, że to Bóg uratował mnie z jednej złej sytuacji i po prostu z miłością wrzucił mnie do sufletu Johnny’ego Deppa” – wyjaśniła.

Johnny Depp odszedł od Jennifer Gray i zaręczył się z Winoną Ryder

Gray zerwał z Deppem po dziewięciu miesiącach po tym, jak powiedziała, że ​​zaczął być „szalony zazdrosny i paranoiczny” z powodu tego, co wydarzyło się, gdy był poza miastem. Chociaż przypisywała jego „złe usposobienie” poczuciu się „nieszczęśliwym i bezsilnym” w jego karierze, ostatecznie zakończyła ich romans notatką.

Rozłam sprawił, że miała złamane serce, ale na początku wszystko szło jej dobrze. „Dopóki nie dowiedziałam się, że moja ukochana sąsiadka ruchała mojego byłego”, zanotowała w swoim pamiętniku. A tą sąsiadką była Winona Ryder.

Po pięciu miesiącach randek Depp oświadczył się swojemu Edward Nożycoręki współ-gwiazdą. Oni też nigdy się nie pobrali.

POWIĄZANE: Dlaczego Gwiazda „Dirty Dancing” Jennifer Grey Thought Johnny Carson „Wishing Her Dead”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button