Rozrywka

Jennifer Lopez mówi, że ta jedna rzecz jest „niedocenionym sekretem piękna”

Jennifer Lopez jest chwalona za świetny wygląd w każdym wieku. Mówi, że często otrzymuje pytania dotyczące jej rutyny pielęgnacyjnej i tego, jak jest w stanie wyglądać tak świeżo i młodo. Lopez mówi, że jest jeden niedoceniany sekret piękna, na który przysięga. Oto, co ujawnił J.Lo.

Sekret piękna 1 według Jennifer Lopez jest niedoceniany

Jennifer Lopez | Andrew Lipovsky/NBC/NBCU Photobank

Jak Lopez cały czas wygląda tak dobrze? Mówi, że jednym z jej największych sekretów jest wystarczająca ilość snu. „Nie cenimy snu” — mówi Lopez w swoim biuletynie. „Cenimy szlifowanie i ciężką pracę — i trzeba przyznać, że nikt nie daje się wciągnąć w ten wyścig szczurów bardziej niż ja. Odkryłam jednak, że sen jest dla mnie najbardziej niedocenianym sekretem piękna. To jedna z zasad JLo Beauty i część moich 5 S: krem ​​do opalania, serum, suplementy, (żywe) Sano [live healthy], i spać!” (Lopez nauczyła się poganiać od rodziców.)

Jennifer Lopez mówi, że odpowiedni sen to „zmiana gry”

„src=”https://www.youtube.com/embed/peZEAj7Z92g?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Lopez mówi, że to był dla niej „zmieniacz gry”, kiedy zaczęła spać od 7 do 9 godzin. Zauważyła, że ​​zaczęła wyglądać młodziej i czuć się lepiej. W swoim biuletynie zdradza, że ​​obawy o zdrowie skłoniły ją do zmiany nawyków i większej ilości snu. Lopez mówi, że zauważyła korzyści płynące z poświęcenia czasu na położenie się i naładowanie.

Lopez mówi Vanity Fair, że nie ma problemów z zasypianiem. Ujawnia, że ​​nie potrzebuje środków nasennych, takich jak melatonina. Kiedy idzie spać, wychodzi na noc. „Nie muszę brać melatoniny; Nie muszę czytać książki, nie potrzebuję aplikacji do medytacji. Uderzam w poduszkę i wychodzę – mówi.

Lopez mówi, że ważne jest, aby dbała o siebie, zwłaszcza gdy kręci film, ponieważ są dni, kiedy zaczyna się wcześnie. „Masz tylko kilka godzin dla siebie, aby się odmłodzić i zasnąć, a następnego dnia starasz się być najlepszy” – mówi Lopez.

ten Wyjdź za mnie gwiazda nie pozwala, aby cokolwiek zakłócało jej sen. „Dla mnie prawdopodobnie najważniejszy jest sen” – mówi Lopez. „To jedyna rzecz, której nie pozwalam, aby została przerwana”.

Jennifer Lopez mówi, że chodzi o „pro-życie” zamiast „przeciw starzeniu się”

W swoim biuletynie Lopez opowiedziała swoim fanom o strachu przed zdrowiem, który skłonił ją do zmiany stylu życia i większej ilości snu. Mówi, że czas w jej życiu sprawił, że skupiła się bardziej na prowadzeniu zdrowego życia, a nie na obsesji na punkcie przeciwdziałania starzeniu się. (Oto spojrzenie na codzienną poranną praktykę Lopeza.)

„Kiedy więcej spałem i dbałem o siebie, zdałem sobie sprawę, że chodzi o pro-life kontra anti-aging” – mówi Lopez. „Wtedy wiedziałam, że muszę podzielić się tym ze światem za pomocą mojej linii kosmetyków i odnowy biologicznej. Myślę o śnie jak wehikule czasu. Kładziesz się i wchodzisz w przestrzeń, w której się chronisz, a potem wychodzisz jako nowa, młodsza osoba niż byłaś wcześniej. Czasami budzę się i mówię: „Wow! Właśnie straciłem 10 lat z mojej twarzy! To właśnie może dać ci dobry sen, który z czasem się kumuluje”.

ZWIĄZANE Z: Jennifer Lopez została zapytana przez ankietera, czy „urodziła się” ze swoim „cudownym” tyłkiem

Śledź Sheiresę Ngo na Świergot.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button