Rozrywka

Jennifer Lopez wspomina strach przed zdrowiem, w którym czuła się, jakby „nie mogła się ruszyć”

Jennifer Lopez uważa, że ​​dbanie o umysł i ciało jest ważne. Często pokazuje swoim fanom, jak dbać o siebie i udziela wskazówek, jak zachować zdrowie. Strach zdrowotny skłonił ją do wprowadzenia bardzo potrzebnych zmian w stylu życia. J.Lo podzieliła się przerażającym doświadczeniem, które miała kilka lat temu, kiedy czuła, że ​​„nie może się ruszyć”. Oto, co udostępnił Lopez.

Jennifer Lopez prowadzi zdrowy tryb życia

Jennifer Lopez | Gregg DeGuire/Getty Images dla Turnera

Lopez potrzebuje czasu, aby zaangażować się w zdrową dietę i nawyki ćwiczeń. Kiedyś podjęła wyzwanie bez cukru, bez węglowodanów w czasie, gdy kręciła swój film z 2019 roku Naciągacze. Lopez pilnuje również, aby pić dużo wody i jeść słodycze z umiarem (Lopez je przekąskę, którą nazywa „J-Dough”).

Jednym ze zdrowych nawyków, z których znany jest Lopez, są regularne ćwiczenia. Trening Lopeza obejmuje spacery po dziobaku, wypady sumo, kopnięcia z boku i przysiady, donosi Vogue. W rozmowie z InStyle Lopez mówi, że ćwiczy nie tylko po to, by dobrze wyglądać, ale także by zachować zdrowie.

Strach zdrowia Jennifer Lopez

„src=”https://www.youtube.com/embed/NLCVP-YhfiA?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Lopez wspomina czasy w swojej karierze, kiedy spała tylko od 3 do 5 godzin. Mówi, że byłaby na planie przez cały dzień, a wieczorem chodziła do studia muzycznego, a w weekendy brała udział w wydarzeniach medialnych. Lopez biegł pusty. Nie wiedziała, że ​​jej nawyki ją dogonią.

„Miałem około 20 lat i myślałem, że jestem niezwyciężony”, mówi Lopez. „Do pewnego dnia siedziałem w przyczepie, a cała praca i stres, który ze sobą niosła, w połączeniu z niewystarczającą ilością snu, aby zregenerować się psychicznie, dopadły mnie. Przeszedłem od całkowicie normalnego do myślenia o tym, co muszę zrobić tego dnia i nagle poczułem, że nie mogę się ruszyć. Byłem całkowicie zamrożony.”

Zmiana zdrowotna dokonana przez Jennifer Lopez

Lopez mówi, że doszła do punktu, w którym przedkładała pracę nad zdrowie. Nie traktowała priorytetowo dbania o siebie, a ta decyzja negatywnie wpłynęła na jej samopoczucie. (Oto jak wygląda rutyna samoopieki Lopeza.)

„Uczyniłem moją pracę tak bardzo pochłaniającym priorytetem i pozwoliłem, aby moje potrzeby związane z dbaniem o siebie całkowicie się skończyły (nawet tak proste, jak spanie lub poświęcenie 10 minut na relaks)”, mówi Lopez. „Czułem się fizycznie sparaliżowany. Nie widziałem wyraźnie, a potem zaczęły mnie przerażać fizyczne objawy, a strach się spotęgował”.

Lopez mówi, że później dowiedziała się, że miała atak paniki spowodowany wyczerpaniem. Mówi, że jej ochroniarz zabrał ją do lekarza. Lekarz powiedział jej, że ważne jest, aby spała od 7 do 9 godzin każdej nocy, wyeliminowała kofeinę i ćwiczyła. Lopez mówi, że to był moment, w którym rozpoczęła swoją podróż do zdrowia. „Zdałem sobie sprawę, jak poważne mogą być konsekwencje ignorowania tego, czego potrzebuje moje ciało i umysł, aby być zdrowym” – mówi.

Teraz Lopez dba o to, aby każdej nocy spać i jeść zbilansowane posiłki. Podkreśla znaczenie dobrego snu w nocy.

ZWIĄZANE Z: Ulubiona praktyka samoopieki Jennifer Lopez

Śledź Sheiresę Ngo na Świergot.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button