Rozrywka

Jennifer Love Hewitt w pełni wraca na „9-1-1” — przestań pytać, czy jest w ciąży

Jeśli lubisz jakikolwiek pokaz proceduralny, to przebojowa seria Foxa 9-1-1 jest dla Ciebie. Eksploruje świat osób udzielających pierwszej pomocy, w tym dyspozytorów, strażaków, funkcjonariuszy policji i nie tylko, którzy przeżywają swoje życie, radząc sobie z presją związaną z krytycznymi zadaniami. Ponadto 9-1-1 ma prawdziwą skłonność do przesadnych fabuł, takich jak premiera szóstego sezonu. Czy ktoś zamówił przerażający sterowiec, który wpadł na stadion?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Oprócz imponującego ratowania życia, zbliżamy się również do 9-1-1 dla genialnych postaci. Jedną z naszych absolutnie ulubionych par jest Maddie (Jennifer Love Hewitt) i Chimney (Kenneth Choi), które od połowy sezonu 5 są na niesamowitej emocjonalnej kolejce górskiej. Zarówno Maddie, jak i Jennifer Love Hewitt powitały na świecie dzieci, które stały się źródło wielkiej radości i bólu dla postaci Jennifer.

Wydaje się jednak, że fani nie są jeszcze gotowi, aby odejść od ciężarnej Maddie, ponieważ wciąż pytają, czy Jennifer Love Hewitt jest w ciąży. Czy ona?

Źródło: Getty Images

Jennifer Love Hewitt

Artykuł jest kontynuowany poniżej ogłoszenieCzy Jennifer Love Hewitt jest w ciąży z czwartym dzieckiem?

Jennifer Love Hewitt nie jest obecnie w ciąży, więc przestań próbować aportować! W końcu przywracamy Maddie 9-1-1 na (miejmy nadzieję) cały sezon bez przerwy, a niektórzy fani serialu już mają nadzieję na kolejną bułkę w piekarniku.

Przypomnij sobie, jeśli chcesz, Maddie wstała i zniknęła podczas odcinka w październiku 2021 r., a my nie byliśmy przygotowani. Wiesz, kto też nie był gotowy? Komin i ich córeczka Jee-Yun.

Niestety Maddie zmagała się z depresją poporodową i zrobiła mądrą rzecz, decydując się zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Na szczęście zostawiła Chimneyowi wiadomość. „Jestem pewien, że jesteś zdezorientowany, zraniony i prawdopodobnie naprawdę przestraszony. Nie wiem, co powiedzieć. Nie musisz iść na policję ani mnie szukać. Nie grozi mi żadne niebezpieczeństwo i nikt mnie do tego nie zmusza” – napisała.

„Ale Jee nie jest ze mną bezpieczny. Nie teraz – wiem, że naprawdę dobrze się nią zaopiekujesz. I będzie jej lepiej beze mnie. Kocham cię. Kocham was oboje i naprawdę przepraszam ”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Fox

Komin i Maddie na „9-1-1”

Depresja poporodowa Maddie pomogła Jennifer Love Hewitt poradzić sobie z jej własną.

W wywiadzie dla TVLine Jennifer ujawniła, że ​​dowiedziała się, że jest w ciąży, ponieważ powiedziano jej, że Maddie również będzie w ciąży.

„Skończyło się również na tym, że byłam w swojej własnej podróży po porodzie, gdy kręciłam jej odcinki poporodowe” – ujawniła. „Właściwie to było bardzo pomocne. Mój poród był jakby przyspieszony, ponieważ musiałam wszystko oddać Maddie. [Playing that character] dało mi miejsce na umieszczenie wszystkich emocji. Więc pomogło mi to w prawdziwym życiu przejść przez to prawdopodobnie o wiele szybciej niż bym to zrobił. Byłem za to bardzo wdzięczny”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Maddie nie tylko zmagała się z depresją, ale także zdiagnozowano u niej poporodowe zapalenie tarczycy, „uleczalny stan, w którym po porodzie pojawia się stan zapalny tarczycy”, zgodnie z TV Line. To, co Jennifer naprawdę szanowała w fabule narodzin Maddie, to troska o to, by dowiedzieć się, co się z nią dzieje.

„Jestem pewien, że będą tam kobiety, które będą patrzeć, które pomyślą:„ Czuję się dziwnie, może muszę o to poprosić i bardziej się temu przyjrzeć ”. Albo skontaktuj się z ludźmi i powiedz: „Nie czuję się dobrze”, a oni muszą zwrócić na to uwagę”.

Zobacz Jennifer w zupełnie nowych odcinkach 9-1-1, emitowanych w poniedziałki o 20:00 czasu wschodniego na kanale FOX.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button