Rozrywka

Jenny z ’90 Day Fiancé’ miała długi rozwód ze swoim pierwszym mężem przed szczytem

Od 2014 roku 90-dniowy narzeczony TLC śledzi obsadę wielu par, które nawigują w związkach na odległość. Niektóre pary znajdują prawdziwą miłość w młodym wieku, podczas gdy inne spotykają idealnego partnera po wczesnym złamaniu serca.

Jenny Slatten i Sumit Singh to jedna para, która pasuje do ostatniej kategorii 90 dni. 65-letnia Jenny spotkała 34-letniego Sumit w 2011 roku, a ich związek był tym, który śledzili fani zarówno w 90 Day Fiancé: The Other Way, jak i 90 Day Fiancé: Happily Ever After?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jak niektórzy widzowie już wiedzą, Sumit i Jenny mieli inne związki, zanim się poznali. Przed spotkaniem ze swoim obecnym mężem Jenny przeżyła trudny rozwód, który pozostawił ją samotną na wiele lat.

Oto, co wiemy o pierwszym mężu Jenny Slatten.

Źródło: Instagram/@janfrmsanArtykuł jest kontynuowany pod reklamąKto jest pierwszym mężem Jenny Slatten?

Według InTouch Weekly, Jenny poślubiła byłą pielęgniarkę zawodową Ralpha Edwardsa w 1987 roku. Chociaż nie jest jasne, jak się poznali, Ralph i Jenny założyli rodzinę wkrótce po ślubie. Para ma trzy córki i czworo wnucząt.

W maju 2002 r. Jenny złożyła pozew o rozwód z Ralphem po 15 latach małżeństwa. Sędzia orzekł ich rozwód „rozwód z nieletnimi dziećmi”, a sprawa trwała kilka miesięcy. Podobno długi rozwód miał miejsce, ponieważ Jenny i Ralph potrzebowali planu opieki nad swoimi córkami.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Podczas gdy różnica wieku między Jenny i Sumit wpłynęła na ich związek na różne sposoby, na przykład spowodowała znaczący rozdźwięk z rodzicami Sumit, córki Jenny wydają się wspierać parę. W maju 2022 r. Jenny i Sumit ogłosili na Instagramie, że córka Jenny, Christina i jej partnerka Jen, będą odwiedzać Indie przez cały miesiąc. Po raz pierwszy Jenny widziała swoją córkę od prawie dwóch lat z powodu COVID-19.

Filmy na Instagramie Jenny pokazują, jak grupa cieszy się wieczorem przy kolacji i robi codzienne rzeczy, takie jak zakupy spożywcze.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TLC_Sumit_Jenny_India (@jan_frmsan)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Jenny powiedziała w „90-dniowym narzeczonym”, że chce, aby jej małżeństwo z Sumit było inne niż jej pierwsze.

Pomimo tego, że pierwsze małżeństwo Jenny nie wyszło, gwiazda TLC robi wszystko, co w jej mocy, aby mieć lepsze relacje z Sumitem. Po 10 latach para w końcu związała się w lipcu 2021 roku. Odbyli małą ceremonię bez rodzin, w tym rodziców Sumita.

Kiedy w końcu powiedzieli im o wiadomościach, Sumit powiedział, że rodzice się go wyrzekli, a matka powiedziała mu, że nie jest już jej synem. Jednak w sezonie 5, odcinku 4 z 90 Day Fiancé: Happily Ever After?, Sumit i Jenny odkryli, że mają poważniejsze problemy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TLC

W odcinku para w końcu miała miesiąc miodowy po ślubie. Sumit poinformował Jenny podczas podróży, że chce wrócić do pracy po raz pierwszy od wybuchu pandemii COVID-19. Ujawnienie zdenerwowało Jenny, która uważała, że ​​powinny dalej żyć razem w domu.

„Poświęciłam wiele, aby zamieszkać tutaj z Sumit w Indiach, ciężko pracowałam przez całe życie i chcę się zrelaksować i cieszyć życiem z moim mężem” – powiedziała Jenny w konfesjonale, za People. – To znaczy, nie walczyłam tak ciężko, żeby poślubić Sumita, żeby mógł wyjechać i pracować sześć dni w tygodniu i zostawić mnie samą w domu.

Możesz oglądać nowe odcinki 90 Day Fiancé: Happily Ever After? w niedziele o 20:00 ET w TLC.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button