Rozrywka

Jerami Grant Trade daje fanom Bulls powód do zakorzenienia się w Blazerach

Getty Images Jerami Grant

Pierwsza wymiana przed NBA Draft miała miejsce w środę, kiedy Detroit Pistons wymienili napastnika Jeramiego Granta na Portland Trail Blazers w zamian za wybór w pierwszej rundzie 2025 roku. Chicago Bulls były związane z Grantem jeszcze przed terminem handlu, ale w tym momencie rozmowy te były martwe.

Chociaż te rozmowy handlowe Granta z Bykami mogły być martwe, jego handel z Portland nadal mógł mieć wpływ na Byki. Jak wyjaśnia Rob Schaefer z NBC Sports Chicago, handel może skutkować wyborem w pierwszej rundzie Bulls w 2023 roku.

To połączenie ma postać przyszłego wyboru w pierwszej rundzie, który Trail Blazers zawdzięczają Bulls w ramach trójzespołowej wymiany handlowej Lauri Markkanen zakończonej w sierpniu 2021 r. Wybór był pierwotnie zgłoszony jako wybór pierwszej rundy w 2022 r. , ale także chroniony przez loterię do 2028 r., co oznacza, że ​​jeśli Trail Blazers nie zagra w play-offach — a tym samym wpadnie do loterii — zachowają selekcję i przeniosą swój dług na kolejny sezon (jeśli nie zostaną przekazane do 2028 r., pick staje się graczem drugiej rundy).

Portland zrobił to właśnie w latach 2021-22, tracąc Damiana Lillarda z powodu kontuzji po 29 meczach, kończąc sezon zasadniczy 27-55 i zdobywając siódmy wybór w loterii draftu. Następna szansa, jaką Bulls mają na wybór w pierwszej rundzie, nadejdzie zatem w 2023 r., Ale to zależy od Portland w fazie play-off.

Blezery Perspektywy

Blazers mieli problemy w tym sezonie, ponieważ Lillard stracił czas z powodu kontuzji, a drużyna wymieniła CJ McColluma na New Orleans Pelicans. Jednak Blazers pokazali, że tego lata planują agresywnie ulepszać zespół wokół Lillarda.

Pierwszym posunięciem była wymiana na Jeramiego Granta, który natychmiast pomaga Blazerom na obu końcach parkietu. Istnieją również doniesienia, że ​​Portland próbuje przejąć Toronto Raptors, wygrywając OG Anunoby.

Blazers jest także siódmym wyborem w czwartkowym wieczorze NBA Draft. Jeśli drużyna będzie w stanie wymienić się na Anunoby, oczekuje się, że w grę będzie zaangażowany wybór Blazerów.

Poza tym Blazerowie wyrazili również wczesne zainteresowanie Zachem LaVine’em, gdy rozpoczął się sezon poza sezonem Bulls. Ostatnio na tym froncie było cicho, ale Blazers zdecydowanie są agresywni w tym poza sezonem, co może ostatecznie przynieść korzyści Bulls.

Projekt prognozy byków

Byki przygotowują się również do czwartkowego wieczornego draftu. Chicago jest obecnie właścicielem 18. miejsca w klasyfikacji generalnej i pojawiło się wiele plotek na temat tego, co zespół może zrobić z tym wyborem.

Byki mogą użyć wyboru, aby dodać młodszego gracza, który mógłby pomóc ulepszyć skład, jak EJ Liddell lub Tari Eason. Niezależnie od tego, jaki gracz wybierze Bulls, może on również zostać użyty w handlu, aby wylądować w uderzeniu gracza, takiego jak Rudy Gobert.

Niezależnie od tego, co postanowią Bulls, drużyna jest na czasie, jeśli chodzi o okres poza sezonem. NBA Free Agency rozpocznie działalność w czwartek, 30 czerwca, a Bulls mają do załatwienia ważną sprawę, próbując ponownie pozyskać dwukrotnego gwiazdora Zacha LaVine’a.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button