Rozrywka

Jerry Hall, nowa była żona Ruperta Murdocha, była z Mickiem Jaggerem przez 23 lata

Niedawno pojawiły się wiadomości, że aktorka Jerry Hall rozwodzi się z potentatem medialnym Rupertem Murdochem i chociaż niektórzy ludzie chcieli dowiedzieć się więcej o ich związku, inni byli ciekawi historii związku Jerry’ego, a zwłaszcza jej związku z frontmanem Rolling Stones Mickiem Jaggerem. Jak się okazuje, ta dwójka stanowiła przedmiot przez ponad 20 lat i w ich związku było wiele dramatów.

Artykuł jest kontynuowany poniżej. Reklama Jerry i Mick poznali się po raz pierwszy w 1976 roku.

Jerry i Mick poznali się po raz pierwszy w 1976 roku, kiedy oboje byli romantycznie uwikłani z innymi ludźmi. Jerry był zaręczony z Bryanem Ferrym, a Mick ożenił się ze swoją żoną Biancą. Mick i Bianca zaprosili Jerry’ego i Bryana na kolację, a reszta to już historia.

„Bryanowi pochlebiło zainteresowanie Micka, ale widział też, że Mick był we mnie oczarowany. To nie mogło być dla niego miłe” – napisała Jerry w swoim piktograficznym pamiętniku.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jerry i Mick zaczęli spotykać się w 1978 roku, a potem byli razem przez wiele lat. Pobrali się na Bali w 1990 roku, ale było wiele dramatów zarówno przed, jak i po tym, jak się związali. Liczne raporty sugerują, że związek był nękany przez niewierność, ale był to również typowy rodzaj związku celebrytów, który był bardzo w ich epoce, napędzany dużą ilością kokainy i dużą ilością imprezowania.

Mick powiedział kiedyś, że Hall musi zacząć palić, bo inaczej odejdzie.

Chociaż wielu wspierających partnerów próbowało pomóc swoim ukochanym rzucić palenie, Mick mógł być jedną z niewielu osób, które postawiły partnerowi ultimatum, które poszło w drugą stronę. W wywiadzie dla Detroit Free Press Mick powiedział, że Jerry „nie da się z nim żyć”, kiedy nie pali.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Powiedział, że postawił jej ultimatum: „Albo zacznij palić, albo odchodzę”.

Jerry postawił również Mickowi ultimatum, mówiąc mu, że nie mogą być razem, jeśli nadal będzie brał heroinę. „Powiedziałem mu, że nie mógłbym się z nim zobaczyć, gdyby brał narkotyki, mówiąc: „Odejdź i nie wracaj, dopóki nie będziesz hetero”. Udało mu się – miał niesamowitą siłę woli” – napisała w swojej książce.

Prawnicy Jerry’ego Halla mieli nadzieję, że po rozwodzie dostanie samochód i dom, a Rupert Murdoch chce zatrzymać psa, legowisko wulkanu i kilka rządów.

— Czy mam dla ciebie wiadomości (@haveigotnews) 23 czerwca 2022 r. Źródło: TwitterArtykuł kontynuuje poniżej ogłoszenie Ich rozwód utorował drogę do małżeństwa Jerry’ego z Rupertem Murdochem.

Jerry i Mick rozstali się kilka razy w trakcie swojego związku. Jerry opuścił Micka w 1982 r. z powodu odmowy poślubienia jej, a dziesięć lat później stało się dla niej jasne, że Mick ją zdradził. Ostatecznie obaj się pogodzili, ale to pojednanie będzie trwało tylko do 1999 roku, kiedy ich związek zakończył się na dobre.

Zerwanie nastąpiło po tym, jak prawidłowo zgłoszono, że modelka Luciana Morad nosi dziecko Micka, a Jerry oficjalnie złożył pozew o rozwód. Od czasu rozpadu Jerry miał do powiedzenia wiele pozytywnych i negatywnych rzeczy, co sugeruje, że był uzależniony od kobieciarstwa i ostatecznie zastąpił uzależnienie od heroiny uzależnieniem od seksu. Teraz Jerry rozwodzi się z Rupertem Murdochem, co będzie czwartym rozwodem potentata medialnego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button