Rozrywka

Jeśli kochasz „Żonaty od pierwszego wejrzenia, Australia”, oto gdzie to obejrzeć

Reality show w Ameryce są świetne, ale to zupełnie inna historia, kiedy wejdziesz w programy za granicą. Kiedy serial staje się naprawdę popularny, może uzyskać wiele spin-offów z całego świata — co dokładnie stało się z Married od pierwszego wejrzenia. Program dotarł do Australii, a fani go pokochali.

Oczywiście amerykańscy fani również zakochali się w wersji australijskiej. Oto, gdzie możesz go oglądać, gdy jesteś w stanach.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniemOto jak oglądać „Żonaty od pierwszego wejrzenia Australia” w USA

Na szczęście fani w Ameryce mają kilka opcji, jeśli chodzi o oglądanie Married At First Sight Australia. Na Lifetime Real Women (LRW) można go oglądać w środy o 22:00 czasu wschodniego. Ale jeśli chcesz transmitować program, być może będziesz musiał zapłacić dodatkowo za Hulu Live TV. Oprócz standardowej subskrypcji usługi przesyłania strumieniowego, telewizja na żywo może przywrócić abonentom 68,99 USD miesięcznie.

Źródło: YouTube/@Married At First Sight AustraliaArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Z drugiej strony, jeśli kupisz pakiet, będzie Cię to kosztować 62 USD miesięcznie. Dzięki temu otrzymujesz Hulu, Hulu Live TV, Disney Plus i ESPN Plus. Możesz jednak uzyskać zniżkę na pakiet w wysokości 20,97 USD miesięcznie, a jeśli masz już subskrypcję Disney Plus, daje to również zniżkę. W sumie oznacza to, że za cały pakiet zapłacisz 44 USD miesięcznie.

Jeśli nie podoba ci się ta opcja, Married At First Sight Australia transmituje również w innym serwisie streamingowym o nazwie Philo. Możesz zacząć od siedmiodniowego bezpłatnego okresu próbnego, który kosztuje 25 USD miesięcznie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąMożesz zainwestować w VPN, aby oglądać programy z całego świata.

Wiele osób w USA korzysta z VPN lub wirtualnej sieci prywatnej, aby oglądać programy z całego świata. Być może widziałeś nawet, jak niektórzy z Twoich ulubionych YouTuberów je promują. Chociaż to oprogramowanie ma na celu zapewnienie ludziom bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu, dodatkową zaletą jest to, że możesz „zmienić” swoją lokalizację na praktycznie dowolne miejsce na świecie i oglądać programy, które nie są dostępne w Twoim kraju.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Według VPN Pro dostawcy VPN mają serwery z całego świata, z których możesz wybierać. Po dokonaniu wyboru wygląda to tak, jakbyś był wirtualnie w tym kraju i mógł na przykład oglądać Netflix Japan, siedząc na kanapie w LA

Niestety, jedną z wad korzystania z VPN jest to, że może ona bardzo spowolnić prędkość Internetu. Jeśli więc zamierzasz korzystać z VPN, musisz wybrać taki, który najlepiej odpowiada Tobie i Twoim potrzebom.

W przypadku VPN ceny mogą się wahać. Wielu YouTuberów współpracowało z nimi przez lata, aby oferować duże rabaty, ale różne źródła twierdzą, że mogą one kosztować od około 5 USD miesięcznie do około 13 USD miesięcznie. Ale w przypadku wielu z nich możesz również płacić corocznie, a cena będzie zależeć od oferowanych funkcji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button