Rozrywka

Jeśli „Królestwo zwierząt” podąży za fabułą filmu, może to oznaczać katastrofę dla ulubieńca fanów

Hitowy dramat kryminalny TNT Animal Kingdom śledzi rodzinę Cody i jej niezliczone kryminalne napady pod kontrolą matki rodziny Smerf (Ellen Barkin). Sytuacja w świecie Codysów się zmienia, gdy 17-letni J (Finn Cole) wprowadza się do swoich bliskich krewnych po przedawkowaniu przez matkę.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Serial oparty jest na australijskim filmie z 2010 roku o tym samym tytule i chociaż opiera się na podstawowym założeniu filmu, serial podjął kroki, aby się wyróżnić. Biorąc to pod uwagę, podobieństwa nadal pozostają między nimi.

Fundament Animal Kingdom — adaptujący się J do swojej przestępczej rodziny — pochodzi prosto z filmu Davida Michoda. Chociaż początek filmu i programu telewizyjnego zaczynają się tak samo, obie idą całkowicie różnymi drogami. Film zwraca większą uwagę na rodzinę Codych pod koniec ich kryminalnej kariery i na ich kontakty z nieetycznymi, okrutnymi policjantami. Ale czy papież umiera w Królestwie Zwierząt?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TNT

Cała obsada „Królestwa zwierząt”.

Seria zachowuje postacie i imiona, ale zapewnia bardziej romantyczną scenerię miasta na plaży z przepełnionymi adrenaliną sekwencjami akcji i wszelkiego rodzaju dramatami. Ponieważ serial dobiega końca, fani zastanawiają się, czy w szóstym i ostatnim sezonie będzie więcej filmu.

Jeśli tak, czy może to oznaczać zabicie ulubionej przez fanów postaci — Andrew „Pope” Cody’ego (Shawn Hatosy)?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Czy papież Cody umiera w szóstym sezonie „Królestwa zwierząt”?

W sezonie 3, odcinku 1 Animal Kingdom, Baz Cody (Scott Speedman), adoptowany syn Smerfa, został zabity, co nieco zgadza się z wydarzeniami z filmu. W filmie Baz (Joel Edgerton) zostaje zastrzelony przez skorumpowanego policjanta, a w serialu, na rozkaz Smerfa, Trujillos dokonują zamachu jako zemsta za próbę kradzieży jej pieniędzy. Mimo że sposób, w jaki zabito postacie, był inny, obie kreacje sprawiły, że Baz spotkał swój los przez rozstrzelanie.

W filmie kręcony jest także Pope (Ben Mendelsohn). Smerf (Jackie Weaver) czuje, że „J musi iść”, ponieważ jest czołowym świadkiem oskarżenia, a po tym, jak pomógł Pope’owi i Darrenowi Cody (Luke Ford) uciec z więzienia, wprowadza się z powrotem do Smerfa.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kiedy J (James Frecheville) wprowadza się z powrotem, Pope podąża za nim do jego pokoju, a ich rozmowa nagle kończy się, gdy J strzeli mu w głowę. Czy może się to zdarzyć w ostatnim sezonie Animal Kingdom? J i Pope mieli częste napięcia, zwłaszcza w pierwszym sezonie, ale mieli też momenty, w których się związali.

Źródło: TNT

Pope i J w „Królestwie zwierząt”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Czy Pope może stać się lekkomyślny i wymknąć się spod kontroli, pozostawiając J, aby go zabił, aby chronić rodzinę? Animal Kingdom ma zwyczaj trzymania audiencji na palcach, więc jeśli J. miałby zabić Pope’a, mogłoby to wynikać z wielu powodów.

Albo zwrot może polegać na tym, że Pope nie umiera w sezonie 6, a serial decyduje się nie podążać za filmem. Postać Smerfa ​​wciąż żyje pod koniec filmu, ale nie przeszła przez 4 sezon w programie telewizyjnym.

Prawie żadna z postaci nie jest bezpieczna do samego końca. W ekskluzywnym wywiadzie dla Distractify, Shawn nie wyjawił losu swojej postaci, ale powiedział, gdy zapytano go o to, jak zakończy się historia chłopców Cody: „To będzie tragiczne”.

Sezon 6 koncentruje się bardziej na trudnościach Pope’a jako dziecka i jego coraz bardziej irytującym zachowaniu. Poza tym pojawia się cała sprawa ciała Catherine. A ponieważ zabił ją wcześniej w serialu, może to doprowadzić do śmierci Pope’a w finale serialu.

Kto wie, czy Pops umrze w sezonie 6, ale mamy nadzieję, że przeżyje w finale serialu.

Oglądaj Animal Kingdom w niedziele o 21:00 i 22:00 czasu wschodniego na TNT.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button