Rozrywka

Jeśli zastanawiasz się, co oznacza „Unspoken Rizz” w TikTok, nie jesteś sam

Jeśli chcesz zobaczyć, w jaki sposób język ewoluuje, wystarczy spojrzeć na TikTok. Platforma jest dobrze znana z tworzenia nowego slangu, który większości ludzi wydaje się dziwny lub nieznany, ale w końcu ten slang może stać się częścią szerszego języka, nawet jeśli nigdy nie został powszechnie przyjęty. Ostatnio stało się to z wyrażeniem „niewypowiedziany rizz”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąCo oznacza „rizz” w TikTok?

Termin „niewypowiedziany rizz” staje się coraz bardziej powszechny w TikTok, ale wielu użytkowników wciąż nie wie, co to znaczy. Aby rozbić to znaczenie, ważne jest, aby najpierw zrozumieć, do czego odnosi się termin „rizz”. Termin ten został najwyraźniej po raz pierwszy stworzony przez streamera Kai Cenata, który jest popularny zarówno na YouTube, jak i na Twitchu. Kai używa tego terminu w odniesieniu do swoich umiejętności imponowania kobietom.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Według Urban Dictionary termin bardziej ogólnie odnosi się do zdolności mężczyzny do zaimponowania kobietom i istnieje od lata 2021 roku.

Kai najwyraźniej wprowadził to określenie, aby pomóc swoim przyjaciołom w ich życiu miłosnym, a jak się okazuje, „rizz” nie jest tak proste, jak pojedynczy termin. W rzeczywistości do rozpakowania jest cały system poziomów.

Co to jest „niewypowiedziane rizz”?

Istnieją trzy różne stopnie pod „rizz” w konstrukcji Kaia. Te trzy stopnie to L, V i W, przy czym L jest najgorszym, a W najlepszym. L sugeruje, że przegrałeś i nie potrafiłeś zaimponować kobiecie, podczas gdy W sugeruje, że wygrałeś.

Oprócz tych ocen istnieje również coś, co nazywa się „niewypowiedzianym rizz”, co jest najrzadszą formą umiejętności robienia wrażenia na kobietach.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Niewypowiedziane rizz” jest jednak dość proste. Odnosi się do zdolności mężczyzny do zaimponowania kobiecie bez słowa. Oznacza to, że mężczyzna jest tak przystojny, że kobiety są nim zaintrygowane, zanim jeszcze cokolwiek powie.

Kai mówi, że posiadanie „niewypowiedzianego rizz” jest bardzo rzadkie. Jest prawdopodobnie zarezerwowany dla braci Hemsworth lub Michaela B. Jordana.

@AmptikTokWorrd

Niewypowiedziany rizz jest szalony #amp #kai #BbStyleFearless #kaicenat #dukedennis #twitch #viral #duke #rizz #fypシ

♬ By Your Side – Rod Wave Źródło: TikTokArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy „Niewypowiedziane rizz” to jedno z wielu nowych fraz, które pojawiają się w mediach społecznościowych.

Jeśli wydaje ci się dziwne, że Kai właśnie wymyślił frazę, która jest obecnie powszechnie używana, prawdopodobnie nie spędzasz dużo czasu w Internecie. Te nowe słowa i wyrażenia pojawiają się cały czas w Internecie i może być trudno śledzić ich znaczenie. Niezależnie od tego, czy jest to coś takiego jak FNF, Purr czy 304, pozornie przypadkowe ciągi znaków mogą mieć ogromne znaczenie w TikTok, mimo że dla przeciętnego człowieka wyglądają jak słowa kodowe.

Kai nie oferuje żadnych konkretnych kroków, w jaki sposób możesz poprawić swoje „rizzingowe” umiejętności, ale wydaje się, że wiele z nich sprowadza się do pewności siebie. Oczywiście zbyt duża pewność siebie może być problemem, ale jeśli wiesz, jak chodzić po cienkiej linii, powinieneś być w porządku. Skupienie się na grze „rizz” jest w porządku, o ile również zachowujesz szacunek.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button