Rozrywka

Jessey Lee z „Bling Empire” był już wcześniej żonaty — oto, co wiemy o jego eks

Uwaga dotycząca spoilerów: Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące sezonów Bling Empire 1 i 2.

Jeśli lubisz seriale o bogatych ludziach, którzy wpadają w dramat, to seria reality show Netflixa Bling Empire jest dla Ciebie. Serial opowiada o bogatych Azjatach i Amerykanach pochodzenia azjatyckiego, którzy żyją w Los Angeles. Program trwa dopiero od dwóch sezonów, ale już jesteśmy uzależnieni od obsady i fabuły.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Byli członkowie obsady Bling Empire, Jessey Lee i Chèrie Chan, opuścili program w połowie drugiego sezonu, ale w pierwszym sezonie fani pokochali ich związek, a nawet zobaczyli, jak zaręczają się pod koniec. Ale teraz, gdy nadszedł drugi sezon, wiemy, że Jessey był żonaty z kobietą o imieniu Crystal. Oto, co wiemy o jego byłym.

Kim jest była żona Jessey, Crystal?

Podczas sezonu 2, odcinka 1 Bling Empire, Leah Qin rozmawiała z Jaime Xie o tym, jak znała Cherie. Leah powiedziała, że ​​poznała Chèrie tego samego dnia, w którym poznała Jessey’a, chociaż był wówczas żonaty z osobą o imieniu Crystal, a para ma dwoje dzieci razem.

Niestety, zanim obsada Bling Empire mogła skonfrontować się z Jesseyem lub Cherie w sprawie Crystal, obaj opuścili serial. Ale fani wciąż zastanawiają się, kim naprawdę jest Crystal.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: YouTube/@Netflix

Cherie Chan

Według The Cinemaholic, Jessey i Crystal pobrali się w czerwcu 2011 roku. Ale cztery lata później złożył wniosek o rozwód, a ona sprzeciwiła się. Bitwa prawna trwała latami, z rozprawą sądową w Teksasie w 2016 r., A sprawy trwały do ​​lata 2019 r.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąCzy Jessey nadal jest żonaty?

Chociaż nie zostało to publicznie ogłoszone, wygląda na to, że Jessey i Crystal oficjalnie się rozwiedli.

Pomimo problemów prawnych między Jesseyem i Crystal, które ciągną się tak długo, musiało to zostać ostatecznie rozwiązane, ponieważ Jessey i Cherie pobrali się w Paryżu 8 września 2021 r. Ludzie donoszą, że para miała tylko osiem osób na ślubie z powodu ograniczeń COVID . Ale Cherie powiedziała Daily Pop, że zaplanował wszystko na wielki dzień.

Ze względu na wszystkie ograniczenia ani Jessey, ani rodziny Cherie nie mogły uczestniczyć w ich paryskim ślubie. Ale mają plany zorganizowania w końcu większej ceremonii, aby wszyscy mogli być razem, aby świętować.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty Images

Chèrie Chan i Jessey Lee na MTV Movie and TV Awards 2021

Dlaczego Jessey Lee i Chèrie Chan opuścili „Bling Empire”?

Według People, Jessey powiedział Daily Pop, że on i Cherie postanowili opuścić Bling Empire, ponieważ chcieli skupić się na swojej rodzinie i biznesie.

Ale fani uważają, że to więcej niż trochę podejrzane, że obaj opuścili program mniej więcej w tym samym czasie, w którym wychowano Crystal.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż nie jest jasne, czy Crystal miała coś wspólnego z odejściem Jessey i Cherie z programu Netflix, niektórzy widzowie mogą być zadowoleni, widząc, jak odchodzą. Na Twitterze kilka osób mówi o tym, jak „nudne” jest ich oglądanie.

„Nie wiem, dlaczego przygotowania do ślubu Cherie i Jessey są po prostu zbyt nudne, aby je oglądać” – powiedział jeden z tweetów. „Facet nawet nie jest podekscytowany”.

Inni fani powiedzieli, że Jessey i Chèrie mają wiele problemów w swoim związku i muszą nad nimi popracować, co naszym zdaniem mogłoby być dla nich świetną fabułą, gdyby zdecydowali się pozostać w serialu.

Możesz teraz oglądać sezony 1 i 2 Bling Empire w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button