Rozrywka

Jessica Biel ujawnia mantrę Justina Timberlake’a na temat ich małżeństwa

Hollywood słynie z niewiarygodnie krótkich małżeństw – od 72 dni Kim Kardashian z Krisem Humphriesem po 55 godzin Britney Spears z Jasonem Alexandrem. Jednak wiele gwiazd zdołało przeciwstawić się przeciwnościom losu.

Jessica Biel i Justin Timberlake to dwie gwiazdy, których związek trwa już od kilku lat. Biel niedawno podzieliła się kluczem do ich udanego związku, który zawiera mantrę, w którą wierzy Timberlake.

Jessica Biel i Justin Timberlake | Steve Granitz/WireImage

Jessica Biel i Justin Timberlake są małżeństwem od prawie 10 lat

Biel i Timberlake po raz pierwszy zaczęli spotykać się w 2007 roku po spotkaniu na Złotych Globach. W 2011 r. mają krótkie rozstanie, zanim znów się ze sobą zjednoczą i zaręczą.

W niedawnym występie na Późne późne przedstawienie z Jamesem CordenBiel podzieliła się romantyczną historią o tym, jak Timberlake się jej oświadczył. Wyjaśniła: „Byliśmy w Montanie na działce, którą w tamtym czasie posiadaliśmy. Jeździliśmy na snowboardzie cały dzień, był środek zimy. … Nagle po prostu pada na kolana i po prostu zapada się w śnieg. Potem po prostu patrzy na mnie i podnosi pierścionek.

Wyjaśniła, że ​​to „najpiękniejsza, zaskakująca, przezabawna” propozycja.

Para wzięła ślub w październiku 2012 roku w kurorcie w Fasano we Włoszech. Od tego czasu powitali razem dwóch synów: Silasa (ur. 2015) i Phineasa (ur. 2020).

Jessica Biel ujawnia mantrę Justina Timberlake’a do ich małżeństwa

„src=”https://www.youtube.com/embed/dyNxo49TEhg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Według Biel ich małżeństwo trwało tak długo, częściowo dzięki mantrze Timberlake’a.

„W tym momencie będę musiała przyznać Justinowi uznanie”, powiedziała ET, zapytana o to, jak oboje utrzymują swoje połączenie, „za tę jedną rzecz, o której zawsze mi mówi:„ Możemy być małżeństwem, ale mamy umawiać się na randki” i to prawda”.

Dodała: „Musisz po prostu znaleźć dla siebie czas i nadal traktować siebie nawzajem jako priorytet. I róbcie razem rzeczy, które kochacie. Nie zawsze jest to łatwe, jak wszyscy wiemy, ale te momenty kontaktu sprawiają, że wszystkie trudne czasy są przyjemniejsze”.

Jessica Biel powiedziała kiedyś, że ona i Justin Timberlake są podobni

” src=”https://www.youtube.com/embed/flgvO8OQT3w?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

W 2017 Biel podzieliła się również z Marie Claire, że ona i Timberlake mają wiele podobnych poglądów na życie, co pomaga wzmocnić ich więź.

„Mamy podobne wartości; wierzymy w lojalność, uczciwość. Lubimy się bawić. Lubimy wiele takich samych rzeczy” – wyjaśnił aktor. „Ponadto w biznesie wszyscy jesteśmy bardzo zorientowani na karierę, a ty musisz być trochę samolubny. Rozumiem to w przypadku moich rówieśników — o byciu skupionym i napędzanym — a jeśli możesz znaleźć to i kogoś, kto podziela te same wartości co ty, to jest to: Zdobywaj!”

W 2019 roku Biel zabrał się również na Instagram, aby napisać słodką wiadomość do Timberlake’a z okazji jego urodzin. Dodatkowo podzieliła się retrospekcji z ich zabawą pod wodą.

„Od czasów zawstydzających różowych marszczonych bikini i podwodnych sesji zdjęciowych napełniasz moje życie tak wielką radością i śmiechem, że winię CIEBIE za moje zmarszczki uśmiechu” – powiedziała. „Ale nie zamieniłbym ich na świat. Noszę je z dumą, wiedząc, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem w okolicy, który ma zaszczyt wysłuchiwać twoich żartów, twoich słów, twojego głosu, każdego dnia mojego życia.

POWIĄZANE: Jessica Biel i Justin Timberlake odnoszą się do bycia młodymi gwiazdami, szczególnie teraz, gdy są rodzicami: „Mamy tak wiele równoległych doświadczeń”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button