Rozrywka

Jestem ekspertem od loterii – nie daj się zwieść wielomilionowym jackpotom i najlepszym sposobem, aby naprawdę wygrać duże pieniądze

Ekspert loterii ostrzega przed graniem w wielomilionowe jackpoty przed ujawnieniem najlepszego sposobu na wygranie dużych pieniędzy.

Rich Wheeler, prezes Lottery Now, ujawnił US Sun, że o wiele lepiej jest patrzeć na lokalne gry lotto zamiast strzelać do krajowych nagród.

2

Wheeler powiedział, że gracze powinni zamiast tego patrzeć na loterie stanowe, ponieważ można wygrać duże pieniądze z dużo większymi szansami

2

„Ktoś zawsze w końcu wygrywa Mega Millions lub Powerball, ale masz większe szanse na to, że trafisz piorunem niż wygrasz” – powiedział Wheeler wyłącznie Sun.

Podczas gdy krajowe gry, takie jak Mega Millions, czasami oferują nagrody przekraczające 1 miliard dolarów, szanse z pewnością nie są na Twoją korzyść.

Według strony internetowej Mega Millions, gracze mają około 1 na 300 milionów szans na zdobycie jednego z tych jackpotów.

To mrzonka w porównaniu z szansą na dwukrotne trafienie pioruna na 9 milionów.

Wygrałem jackpot loterii Powerball o wartości 1,6 MILIARDA $ – oto jak wybrałem moje liczby
Wygrałem na loterii 20 razy w tym samym tygodniu po zakupie identycznych losów

Wheeler, który pracował z loteriami na całym świecie przez prawie 15 lat, powiedział Sun, że nadal możesz spróbować szczęścia w tanich grach z dużymi nagrodami, jeśli spojrzysz na loterie stanowe.

Ekspert od jackpotów powiedział, że stany takie jak Nowy Jork mają „sześć lub siedem innych stylów gier losowych, które są wybierane z różnymi częstotliwościami”.

„Tak więc niektóre są wybierane kilka razy dziennie, a niektóre są losowane kilka razy w tygodniu, ale zasadniczo koncepcja jest taka sama” – powiedział Wheeler, porównując to do wielkich krajowych losowań.

Gra remisowa, taka jak Powerball, to każda gra, w której płacisz zryczałtowaną stawkę za kupon i wpisujesz wybrane przez siebie liczby.

Gracze Lotto mogą nie zdawać sobie sprawy, że wiele stanów ma własne gry losowe, które mają znacznie lepsze szanse na wygraną w porównaniu z ich krajowymi odpowiednikami.

Na przykład Wheeler powiedział, że w Kalifornii jest codzienna gra o nazwie Fantasy 5 z zaledwie jednym na 500 000 szans, które wciąż mogą dać ci nagrodę, która odmieni twoje życie.

„Teraz jackpot nie będzie tak duży, ale mają zwykle lepsze szanse niż te wielkie dzikie setki milionów dolarów”, powiedział Wheeler w wywiadzie dla Sun.

Wskazówki dotyczące zdrapek

Podczas gdy gry dobierane mają jedne z największych jackpotów, zdrapki mają największą możliwą szansę na wygraną, ale mają swoją cenę.

„Najlepszą szansą na wygraną na loterii jest niestety zakup losu zdrapki o najwyższej cenie, jaki można znaleźć” – powiedział Wheeler.

Podczas gdy gry dobierane to zwykle tylko kilka dolców za kupon, zdrapki mogą wynosić od 1 do 30 USD.

„Jest ku temu powód” – powiedział Wheeler, mówiąc o stawkach za drogie bilety.

„Jeśli płacisz więcej za bilet, grę lub zakład, zwykle jest to zaprojektowane przez operatora w taki sposób, aby powiązano z nim najwyższą wypłatę nagrody.

„Tak więc wypłata w wysokości 1 USD jest prawdopodobnie w wysokich pięćdziesiątych procentach, podczas gdy bilet za 30 USD wypłaci średnio 83 procent”.

Jednak 30 $ to dużo pieniędzy do wydania na loterię od razu, więc Wheeler powiedział, że zwykle trzyma się tańszych gier losowych.

Fani zastanawiają się, czy Kanye wróci po nagłym rozpadzie Kete
Liczba podejrzanych o morderstwo JonBenéta Ramseya została zawężona, gdy śledczy uzyskują kluczowe tropy

„Moja filozofia to loteria, która powinna polegać na tym, że wielu ludzi wydaje stosunkowo niewielkie pieniądze na rozrywkę i dreszczyk emocji, a ty oddajesz się dobrej sprawie” – powiedział Wheeler.

Rich Wheeler pomógł opracować usługę o nazwie Mido Lotto, która pozwala graczom w wybranych stanach grać w gry losowe na swoich telefonach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button