Rozrywka

Jestem ekspertem od mody – 7 stwierdzeń, które księżna Diana złożyła w swojej garderobie i sekretną wiadomość, którą wysłała z perłami

Ubrana w obcisłą sukienkę z odkrytymi ramionami, która krzyczała „Idę dalej” po rozstaniu z Charlesem, księżna Diana prawie 30 lat temu wynalazła opatrunek zemsty.

Od tego czasu każda gwiazdka warta swojej soli wystąpiła w zestawieniu z wyrazistym strojem po niechlujnym zerwaniu.

8

Pamiętasz spódnicę i krótki top Mariah Carey na MTV VMA w 1997 roku po jej rozstaniu z mężem dyrektorem muzycznym Tommym Mottolą? A może Jennifer Aniston wyglądająca bez wysiłku szykownie na czerwonym dywanie w stylu vintage Chanel wkrótce po tym, jak Brad Pitt zostawił ją w 2005 roku?

Większość celebrytów zna moc wysyłania subtelnych wiadomości za pośrednictwem swoich strojów. Ale Diana — która zmarła w 1997 roku — była w tym lepsza niż większość i zawsze dokładnie wiedziała, jak wyrazić siebie, używając swojej garderoby.

W rzeczywistości była ekspertem, jak pokazują zdjęcia z nowej książki Eloise Moran. . .

Kate Middleon złożyła wspaniały hołd księżnej Dianie w Royal Ascot
Kate składa słodki hołd Dianie w Trooping the Color – zauważyłeś to?
  • Książka Lady Di Look Book autorstwa Eloise Moran (Mitchell Beazley, 25 funtów) jest już dostępna.

ZEMSTA

JEDNYM z najbardziej kultowych stylizacji Diany była seksowna sukienka Christiny Stambolian, którą założyła na kolację w Kensington Gardens latem 1994 roku.

Sięgająca powyżej kolan sukienka stała się znana jako jej Sukienka Zemsty, ponieważ nosiła ją tej samej nocy, kiedy książę Karol przyznał się do cudzołóstwa w wywiadzie telewizyjnym.

„Sukienka Zemsty” została zaprojektowana przez Christinę Stambolian i założona na kolację w Kensington Gardens

8

W swojej książce Moran, która ma popularne konto na Instagramie o nazwie Lady Di Revenge Looks, zauważa: „Przesłanie było jasne: kontrolowała własne decyzje i była gotowa tego wieczoru zaskoczyć więcej niż kilka osób.

„Jej małżeństwo było martwe, ona szła dalej”.

CZARNA OWCA

DIANA nie czekała do rozwodu z wysyłaniem wiadomości przez swoje ubrania – robiła to w latach osiemdziesiątych.

Być może dając wczesną wskazówkę, że czuje się jak outsider, księżniczka założyła czarny sweter w owcę brytyjskiej marki Warm & Wonderful na mecz polo w 1981 roku.

Diana miała na sobie sweter z czarnej owcy brytyjskiej marki Warm & Wonderful na mecz polo w 1981 roku

8

Moran nazywa swój wybór „z przymrużeniem oka i niezbyt subtelnym wyborem dla 19-latki, która została z całą mocą wepchnięta w surowe kodeksy życia królewskiego”.

Dodaje, że Diana reprezentująca czarną owcę wśród białego stada była „komiczna w swoim projekcie i podprogowa w przekazie”.

Biorę rurkę, DO

Publiczność podziwiała Dianę za to, że potrafi twardo stąpać po ziemi, mimo że stała się jedną z najsłynniejszych kobiet na świecie.

I wydaje się, że trzymała się chwil normalności, aby pozostać wierna sobie. Na Maratonie Londyńskim w 1988 roku Diana miała na sobie bluzę z logo London Underground.

Na Maratonie Londyńskim w 1988 roku Diana miała na sobie bluzę z logo London Underground

8

Według ochroniarza Diany, Kena Wharfe’a, księżniczka czerpała przyjemność z podróżowania metrem, czasami ze swoimi chłopcami, i była zachwycona, gdy pozostawała niezauważona.

Wharfe powiedziała, że ​​nosiła chustę jako przebranie i postrzegała te chwile jako „główne zwycięstwa”.

W KLUBIE CHŁOPCÓW

PAŁAC był obsługiwany przez „mężczyzn w szarościach”, którzy próbowali kontrolować Dianę, mówi Moran.

Ten androgyniczny koordynat Jaspera Conrana z muszką w 1985 roku miał rację.

Diana miała na sobie androgyniczny strój Jaspera Conrana z muszką w 1985 roku

8

Diana była wyrzutkiem, wciśnięta między męża i pałacowych wścibskich ludzi.

ŁAMACZ ZASAD

PO wywiadzie dla Diany w 1995 roku, projektant Jacques Azagury odebrał telefon od księżniczki, która powiedziała mu, że potrzebuje „naprawdę dobrej, seksownej sukienki” w czerni.

Royals nie są przeznaczone do ubierania się na czarno na wydarzenia.

Po wywiadzie dla Panorama w 1995 roku, Diana poprosiła projektanta Jacquesa Azagury o „naprawdę dobrą, seksowną sukienkę” w kolorze czarnym

8

Dodał: „To był jej sposób na powiedzenie: „Mogę robić, co chcę”.

BRUDZĄC RĘCE

PODCZAS podróży do Bośni w 1997 roku Diana miała na sobie ten prosty strój – różową koszulę Ralpha Laurena wsuniętą w czarne dżinsy.

Jej przesłanie, mówi Moran, było to, że była tam, aby ubrudzić sobie ręce.

Podczas podróży do Bośni w 1997 roku Diana miała na sobie różową koszulę Ralpha Laurena wsuniętą w czarne dżinsy

8

Mundur Diany do podróży służbowych był idealny do „naziemnych” misji humanitarnych.

CZCZENIE JEGO MĘŻCZYZNY

W 1996 roku Diana miała na sobie tradycyjny azjatycki strój – perłowo-złoty salwar kameez autorstwa czołowego pakistańskiego projektanta Rizwana Beyga – na imprezę w londyńskim hotelu Dorchester.

Perły symbolizowały nowy początek, a suknia miała odzwierciedlać jej lojalność wobec jej ówczesnego chłopaka, chirurga Hasnata Khana.

Diana miała na sobie tradycyjny azjatycki strój – perłowo-złoty salwar kameez autorstwa czołowego pakistańskiego projektanta Rizwana Beyga, aby uhonorować ówczesnego chłopaka, chirurga Hasnata Khana

8

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button