Rozrywka

Jestem ekspertem od sprzątania i oto jak wyczyścić sofę w czterech prostych krokach

Ekspert w dziedzinie CZYSZCZENIA ujawnił, jak w zaledwie czterech prostych krokach można dogłębnie wyczyścić sofę i sprawić, by pachniała bardziej świeżo niż kiedykolwiek.

Carolina McCauley, Australijka, która zbudowała lojalną bazę fanów na TikTok dzięki swoim filmom o sprzątaniu, niedawno udostępniła film pod tytułem: „Jak czyścić i dezodoryzować kanapę”.

5

Czystyfluencer, który ma 2,6 miliona obserwujących w serwisie społecznościowym, następnie demonstruje proces krok po kroku, pokazując, jak łatwo jest go osiągnąć.

Karolina wyjaśnia w nim, że wystarczy trochę ciepłej wody, sody oczyszczonej, wilgotnej ściereczki, odkurzacza i trochę alkoholu w sprayu.

Najpierw Carolina spryskuje sofę ciepłą wodą za pomocą podręcznej butelki. Gdy sofa jest lekko wilgotna, mówi, że czas „posypać [it] z sodą oczyszczoną.”

Po nałożeniu dużej ilości artykułów gospodarstwa domowego, które można znaleźć w szafkach kuchennych, Karolina używa wilgotnej szmatki, aby rozprowadzić proszek na tkaninie.

Po całkowitym wyschnięciu nadszedł czas, aby użyć odkurzacza, aby zassać nadmiar proszku i upewnić się, że został usunięty.

Ostatnim krokiem tego prostego procesu jest „użycie alkoholu do nacierania, aby zakończyć” poprzez spryskanie bezpośrednio kanapy.

Carolina wtedy obiecuje, że będzie nieskazitelnie czysty i pachnie świeżo i fantastycznie – a jej fani na pewno się z tym zgadzają.

Film zgromadził już ponad 3500 polubień, a wielu fanów sprzątania oznacza swoich znajomych, aby dalej rozpowszechniać informacje.

Stało się to po tym, jak australijska mama dwójki dzieci, Carolina niedawno ujawniła, w jaki sposób sprytne sprzątaczki mogą sprawić, że ich piekarnik będzie lśnił bez najmniejszego wysiłku.

W popularnym filmie Carolina wyjaśniła, że ​​umieszcza brudne półki piekarnika w gorącej rurze obok dwóch tabletek do zmywarki i pozostawia je na maksymalnie trzy godziny.

Mój partner jest tak leniwy, że muszę zostawić pieniądze w uchwycie na papier toaletowy, ale to działa
Molly-Mae Hague ujawnia brak opalenizny, gdy gwiazda Love Island natychmiast brązowie

Ujawniła: „Oto mój sekretny sposób na czyszczenie półek piekarnika bez szorowania”.

Po raz kolejny fani byli pod dużym wrażeniem wyników szybkiej i łatwej metody i obiecali włączyć ją do swojej rutyny czyszczenia.

Carolina przeprowadziła swoich zwolenników przez szybki i łatwy przewodnik.

5

Po spryskaniu kanapy ciepłą wodą, pora spryskać kanapę do pieczenia.

5

Przedostatnim etapem jest odkurzanie całej sofy.

5

Na koniec użyj alkoholu do nacierania, aby zakończyć proces - i podziwiaj swoje wyniki.

5

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button