Rozrywka

Jestem panną młodą – trollowano mnie za noszenie pewnego dodatku do mojego ślubu, ale moi krytycy to tylko spłukane szczury

Wpływowa osoba, która naliczyła fanom 25 USD za wirtualną obecność na jej ślubie, jest teraz atakowana za to, co nosiła na swój wielki dzień.

Po tym, jak 37-letnia Alexandra Pierce związała węzeł niekonwencjonalnym akcesorium, użytkownicy mediów społecznościowych nazwali ją „tandetną” i „duchowo brzydką” – ale ona upiera się, że jej krytycy to po prostu „złamane szczury”.

4

Panna młoda pozowała do zdjęć z torbą Birkin, która według komentatorów była „duchowo brzydka” – a niektórzy upierali się, że to podróbka

4

Pierce jest popularnym YouTuberem i założycielem marki jubilerskiej HRH Collection.

W czwartek, 16 czerwca, ona i jej mąż pobrali się, a obserwujący mogli oglądać na żywo, jeśli wysłali jej 25 dolarów na Venmo.

Ale ci, którzy nie przyszli, nadal mogli oglądać zdjęcia na Instagramie, na których Pierce dzieliła się zdjęciami, na których szła do ołtarza i przytulała się do męża.

Na jednym ze zdjęć miała na sobie krótką sukienkę w kolorze kości słoniowej z Zary, welon, wielopasmowy naszyjnik z pereł i jasnozieloną torbę Hermès Birkin na ramieniu.

Pan młody gorączkowo próbuje ponownie zamówić suknię ślubną żony po szokującej pomyłce
Na mój wielki dzień miałam TRZY suknie ślubne - nie mogłam wybrać, więc dostałam je wszystkie

Obraz został udostępniony na Twitterze, a jeden z użytkowników oświadczył: „Upewnienie się, że twój Birkin jest uwzględniony na twoich zdjęciach z dnia ślubu, jest tak brzydki duchowo”.

Jej tweet zebrał prawie 80 000 polubień, a także komentatorzy.

Krytycy nazwali ten ruch „tandetnym”, „duchowo zbankrutowanym”, „nieprzyjemnym”, „tanim” i „błędnym na wielu poziomach”.

Niektórzy nawet upierali się, że to nie jest prawdziwa torba Birkin, ale podróbka.

Oczywiście nie wszyscy nienawidzą: na jej stronie na Instagramie obserwatorzy zachwycali się wyglądem, nazywając zdjęcie „najlepszym zdjęciem ślubnym, jakie kiedykolwiek istniało” i „tak uroczym”.

A Pierce nie ma cierpliwości do swoich hejterów.

W filmie na YouTube z 22 czerwca zatytułowanym „Addressing the Devils” Pierce krytykowała krytyków, którzy wyśmiewali się z jej Birkina i mówili, że jej ślub ogólnie wygląda tanio.

„Dręczy mnie, gdy niskiej jakości, zepsute** szczury próbują po mnie przyjść” – powiedziała.

„Dręczy mnie, gdy niskiej jakości, złamane** szczury próbują po mnie przyjść” – powiedziała panna młoda

4

Pierce, na zdjęciu z kolejną torbą Hermès, nalegał: „Nie lubię niczego fałszywego.  Jestem najmniej fałszywą osobą na świecie”

4

„Nie dbam o ciebie, ale lubię wyprostować dla mnie rekord”.

Miała problem z każdym, kto krytykował jej ślubny wygląd, w tym sukienkę Zara, mówiąc: „Nie lubię niczego fałszywego. Jestem najmniej fałszywą osobą w historii”.

Pierce uznała również za niegrzeczne, że tak wielu ludzi ma do powiedzenia nieprzyjemne rzeczy o radosnym czasie w jej życiu.

„Jestem teraz naprawdę szczęśliwa. A wy jesteście tacy podli i podli. Rozumiem, bo jesteście nieszczęśliwi i brzydcy. Jesteście frajerami” – powiedziała.

Ostrzeżenie o odżywkach dla niemowląt po zbadaniu DZIESIĄTEJ śmierci niemowląt związanej z rośliną
Erika „powinna iść do WIĘZIENIA” za odmowę przekazania kolczyków o wartości 750 000 USD

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button