Rozrywka

Jestem specjalistą od sprzątania – Twoje łóżko to wylęgarnia roztoczy, ale mój spray do majsterkowania sprawi, że całe pomieszczenie będzie wolne od kurzu

JEŚLI ciągle kichasz, kiedy kładziesz się spać w nocy lub budzisz się rano – nie martw się – to nie sen, też jesteś uczulony.

Roztocza to niewidzialne szkodniki, które przenikają do Twojego domu i utrudniają codzienne czynności, takie jak oddychanie.

3

Chantel podzieliła się swoimi trzema najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi sprzątania sypialni, którą określiła jako „pożywkę dla roztoczy”

3

Użytkownik Instagrama, Chantel Mila, podzieliła się swoim łatwym sposobem na pozbycie się roztoczy z sypialni.

Spray do odkurzania Chantel składa się z kubka wody, 1/4 szklanki białego octu, 2 łyżeczek frakcjonowanego oleju kokosowego i 4 kropli olejku cytrynowego.

Spryskaj miksturą wszystkie powierzchnie w sypialni i wytrzyj wilgotną szmatką, aby zebrać kurz.

Chantel wyjaśniła sekret swojej magicznej mieszanki: „Olej kokosowy pokrywa meble cienką warstwą, która zapobiega dłuższemu osadzaniu się kurzu”.

Jestem zawodowcem od sprzątania - jak skutecznie odkurzyć ubranie
Jestem zawodowcem od sprzątania - jak odkurzyć ekrany za pomocą taniego, niezbędnego do kuchni

Ekspert ds. sprzątania zalecił również regularne odkurzanie materaca i wezgłowia, ponieważ obszary te są pożywką dla roztoczy.

Zasugerowała również użycie wałka do usuwania kłaczków, aby usunąć kurz z trudno dostępnych miejsc, takich jak wnętrze klosza.

Obserwatorzy Chantel chcieli wypróbować jej najnowszy hack, a jeden nowy fan skomentował: „Cieszę się, że natknąłem się na ciebie na Instagramie. Twoje hacki są świetne. Zamierzam wypróbować spray do kurzu”.

„Świetne wskazówki dla osób cierpiących na astmę” – napisał inny użytkownik.

Trzeci wyznawca zażartował: „Skąd to wszystko wiesz? Ledwo ścielę łóżko rano”.

A jeśli oddychanie czystym powietrzem nie jest wystarczającą zachętą do wypróbowania tej wskazówki, jeden z zwolenników Chantel wskazał dodatkowy bonus do sprayu DIY: „Musi być też ładny zapach”.

Spray do majsterkowania Chantel pozostawia na powierzchni cienką warstwę oleju, która odpycha kurz

3

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button