Rozrywka

„Jestem tutaj, aby powiedzieć, że jestem wojownikiem”: bolesny moment, w którym 13-letnia dziewczynka konfrontuje się z tatą, który zamordował jej mamę

Ostrzeżenie: treść graficzna, zalecana dyskrecja czytelników

WYSPA PHILLIP, WIKTORIA: Adrian Basham zamordował swoją żonę Samanthę Fraser w 2018 roku i sprawił, że wyglądało to na samobójstwo. Jej pobite ciało znaleziono wiszące w garażu domu jej rodziców na Phillip Island, ale poświęcenie Fraser dla jej dzieci pomogło wykluczyć samobójstwo. Sprawa Adriana została jeszcze bardziej osłabiona, gdy znaleziono ślady DNA pod obu paznokciami rąk Frasera. Teraz ich córka skonfrontowała się z nim w sądzie podczas rozprawy przed wydaniem wyroku.

REKLAMA

Trzynastoletnia Jemima stanęła przed Sądem Najwyższym Wiktorii i powiedziała swojemu ojcu: „Jestem tutaj, aby powiedzieć ci, że jestem wojowniczką”. Od dawna zaprzeczał, że zabił swoją żonę, dopóki ława przysięgłych nie uznała go winnym. Jemima zebrała się na odwagę, by potępić działania swojego ojca i powiedziała: „Zmagałam się z lękami, a nawet myślami samobójczymi, ale jestem tu dzisiaj, aby pokazać ludziom, że jestem wojownikiem i wymierzymy sprawiedliwość mojej mamie”. Następnie wyjaśniła, jak była traktowana przez swoich rówieśników, którzy twierdzą, że Jemima zabiła własną matkę za zwrócenie na siebie uwagi, jak donosi Daily Mail.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Anders Odegaard: prawnik z Minnesoty zabija byłą żonę na oczach ich przerażonych dzieci, które wołały o pomoc

Raymond McLeod: Były żołnierz piechoty morskiej złapany 6 lat po śmierci GF mógł ZABIĆ WIĘCEJ KOBIET, mówi matka ofiary

REKLAMA

Jemima kontynuowała: „Aby uzyskać sprawiedliwość za życie, na które zasłużyła mama. Dla moich przyjaciół i rodziny… Dla mnie. Walczyłem… przez lata, odkąd mama została zabrana. I nawet przy wsparciu jest to niewyobrażalnie trudne. zamordował moją mamę. Odebrał życie Sammy’emu, a czyniąc to zniszczył tak wielu innych. Sama myśl, że nawet przy nieskończonej ilości miłości, jaką moja mama miała od wszystkich w jej życiu, mogłaby zostać zabrana w ciągu kilku minut, przyprawia mnie o mdłości. Kontynuowała: „A bycie tutaj w sądzie, ponieważ to prawda, to coś innego. Całe moje życie zostało mi wyrwane. Straciłam mamę, tatę, moje życie towarzyskie i szansę na normalną przyszłość. Jemima miała wtedy dziewięć lat Adrian zamordował jej matkę.

REKLAMA

Adriana Bashama.  (9 Wiadomości Australia)
Adrian Basham popędził do domu swojego ojca w Paynesville, na wschód od Phillip Island, na swoim motocyklu z prędkością 200 km/h. (9 Wiadomości Australia)

Morderstwo Samanthy Fraser upozorowane na samobójstwo

W czasie incydentu Adrian pośpieszył do domu swojego ojca w Paynesville, na wschód od Phillip Island, na swoim motocyklu z prędkością 200 km/h. Jego ojciec, James Basham, powiedział w kwietniu Sądowi Najwyższemu Wiktorii: „Był zmęczony po tym, co uważałem za długą jazdę”. James kontynuował wyjaśnianie pochodzenia cięcia, które według policji zostało wykonane przez Frasera. Kontynuował: „Nie pamiętam dokładnych słów, ale wskazał, że mógł go mieć na spacerze, który najwyraźniej miał podczas jazdy”. Mówiąc o prędkości, z jaką Adrian jechał na swoim rowerze, James powiedział: „Powiedział mi liczbę, której nie pamiętam, ale uważałem to za prędkości astronomiczne, to mnie przestraszyło”. Ojciec opowiedział, jak Adrian chciał odebrać sobie życie: „Wspomniał, że miał skłonności samobójcze”.

REKLAMA

Samantha Fraser.  (7Wiadomości Australia)
Samantha Fraser została znaleziona wisząca z liną zawiązaną na szyi z dużym węzłem z tyłu. (7News Australia)
Samantha Fraser.  (9 Wiadomości Australia)
Samantha Fraser. (9 Wiadomości Australia)

REKLAMA

Podczas kwietniowej rozprawy sądowej sierżant Andrew Spooner podzielił się niepokojącymi dowodami wyjaśniającymi odkrycie ciała Frasera. Sierżant Spooner powiedział w sądzie: „Zaobserwowałem, że wokół jej szyi była zawiązana lina z dużym węzłem z tyłu… jej prawy policzek, okolice oczu wydawały się być spuchnięte. Jej włosy wydawały się być mokre, a niektóre opadły do ​​przodu jej twarz. Zauważyłem czerwonawo-fioletowy znak biegnący przez jej głowę znad prawego oka. Zauważył również suchą krew wokół nosa i ust Frasera.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button