Rozrywka

Jesteśmy ekspertami od mody – są tylko cztery rzeczy, których potrzebujesz, aby zacząć zarabiać 1000$ miesięcznie w zgiełku na boku

Eksperci FASHION podzielili się czterema rzeczami, których potrzebujesz, aby zacząć zarabiać tysiące dolarów miesięcznie.

Rozpoczęcie prac związanych z haftowaniem na Etsy to bardzo łatwy i skuteczny sposób na rozpoczęcie przygody z niestandardową odzieżą.

2

Henry Ma, dyrektor generalny Ricoma International

2

Liderzy branży odzieży niestandardowej w Ricoma powiedzieli wyłącznie The US Sun, że odniesienie sukcesu na Etsy przez sprzedawcę internetowego wymaga strategii i zaangażowania, aby przyciągnąć wysokiej jakości klientów i sprawić, by do nich wracali.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć zarabiać na Etsy, to komputer, aparat, oprogramowanie lub aplikacja do edycji zdjęć oraz kilka kont w mediach społecznościowych, które pomogą rozpowszechniać informacje.

Pierwszą i najważniejszą wskazówką dla każdego, kto chce sprzedawać swoją odzież na Etsy, jest rozpoczęcie od przeprowadzenia badań.

Eksperci zalecają poświęcenie czasu na zbadanie i ocenę produktów, które przynoszą największe zyski na Etsy.

Znalazłem produkt wycofany za 200 USD za 7 USD w sklepie likwidacyjnym Amazon
Zarobiłem 450 $ w podstępnym pośpiechu na boku - to nie było dużo pracy i też mogłeś to zrobić

Ponadto ważne jest, aby ustalić, czy istnieje niedostatecznie reprezentowany rodzaj odzieży lub rynku, który można przekształcić w swoją niszę.

Prezentacja jest również kluczowym elementem sprzedaży na platformie takiej jak Etsy.

Powinieneś być świadomy tła, którego używasz – nie rób zdjęcia ubrania na łóżku lub przed szafą.

Niezbędne jest również dobre oświetlenie i kompozycja zdjęć.

Wreszcie, jeśli to możliwe, powinieneś użyć profesjonalnego aparatu i oprogramowania do edycji zdjęć, aby upewnić się, że Twoje zdjęcia wyglądają jak najlepiej.

Eksperci dodali: „Poza estetyką poświęć czas na tworzenie opisów i tagów, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów”.

Sprzedawcy muszą również utrzymywać dobre relacje ze swoimi klientami. Zdaniem ekspertów Ricoma najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie lub porażce firmy jest zadowolenie klienta.

„Zaangażowanie się w regularną komunikację i oferowanie zachęt lojalnościowych znacznie przyczyni się do osiągnięcia tego celu” – powiedzieli The US Sun.

Chociaż sprzedaż na Etsy może w końcu stać się czyimś głównym źródłem dochodu, zajmie to trochę czasu.

„W końcu, w miarę doskonalenia swoich umiejętności, sprzedawania większej liczby ubrań, zwiększania liczby obserwowanych w mediach społecznościowych i uzyskiwania większej liczby pozytywnych recenzji od byłych klientów, powoli, ale pewnie zbudujesz większą społeczność stałych klientów i rzeczników marki” – powiedzieli eksperci z Rikoma.

„Kluczem jest konsekwentne dostarczanie wysokiej jakości towarów, które zapewniają wartość Twoim klientom”.

Jeśli chodzi o produkty cieszące się największą popularnością na Etsy, eksperci twierdzą, że „popularność naprawdę będzie zależeć od odbiorców i klientów, z którymi najbardziej zależy Ci na nawiązaniu kontaktu”.

Mrożąca krew w żyłach ostatnia wiadomość wysłana przez zaginiętą mamę, zanim znaleziono ją martwą w wąwozie
Wypróbowałem serię Boohoo Kourtney Kardashian - musiałem odesłać kilka przedmiotów

„Na przykład monogramy są niezwykle popularne – szczególnie na południowym wschodzie. Tak więc przedmioty takie jak koszule z monogramem, torebki i paski będą bardzo popularne” – podzielili się.

„Jednak jeśli kierujesz się do klientów na północy, haftowane czapki i kurtki Carhartt będą znacznie większe”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button