Rozrywka

Jets „Szukasz dodatkowej pomocy” na bezpłatnym rynku agentów: Raport

Getty New York Jets rozgrywający Joe Flacco rzucający podanie podczas meczu NFL.

Mamy więc dobre i złe wieści dla New York Jets.

Po stronie pozytywów wyszli z otwarcia sezonu bez żadnych kontuzji do zgłoszenia. Jednak pech obrażeń dotknął Gang Green w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Mekhi Becton po raz kolejny przegrał sezon. Facet, który miał go zastąpić, Duane Brown, został umieszczony w rezerwie kontuzjowanej przed meczem Baltimore Ravens, który wyklucza go na co najmniej cztery mecze.

To pozostawia Jets niebezpiecznie przerzedzony na linii ofensywnej i to najwyraźniej zmusi drużynę tutaj w połowie sezonu.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

Niekończące się poszukiwania Hog Mollies PlayVideoVideo związane z odrzutowcami „szukającymi dodatkowej pomocy” na rynku wolnych agentów: report2022-09-13T19:21:17-04:00

Doug Kyed, reporter NFL dla Pro Football Focus, podzielił się na Twitterze, że Jets „szukają więcej pomocy w ofensywnym ataku” według źródeł.

#Jets szukają więcej pomocy w ataku, według źródeł.

Musieli sprowadzić Granta Hermannsa z drużyny treningowej, aby w niedzielę wesprzeć George’a Fanta i Maxa Mitchella.

— Doug Kyed (@DougKyed) 13 września 2022 r.

Oto aktualny stan adresu na pozycji ofensywnej dla zielonych i białych.

Dwóch startujących to George Fant po lewej stronie i debiutant Max Mitchell po prawej. To prawdopodobnie będzie twój tandem sprzętowy w najbliższej przyszłości z Brownem na co najmniej miesiąc, jeśli nie dłużej.

Na ławce stoją Conor McDermott, który doznał kontuzji kostki podczas zielono-białej walki, przez co nie wchodził w grę.

McDermott jest obecnie jedynym sprzętem zapasowym na liście. Przed meczem pierwszego tygodnia przeciwko Ravens w niedzielę musieli usunąć rezerwowego Granta Hermannsa z drużyny treningowej.

Innymi słowy, ten pokój jest w poważnych tarapatach zaledwie tydzień przed sezonem 2022.

Niektóre możliwe cele dla odrzutowców, które powinny rozważyć PlayBrows Insider: Zapowiedź drugiego tygodnia, najważniejsze historie, bitwa o wsparcie QBsBoy Green dołączył do Cleveland Browns Insider Jared Mueller z The Browns Wire: – Podgląd meczu drugiego tygodnia z New York Jets – Jak dobry jest ta obrona z Cleveland? – Jacoby Brissett?! – Przewidywanie Upewnij się, że film Ci się podoba, kliknij subskrybuj i wesprzyj naszego sponsora programu, Roshan Joshi: Jeśli…2022-09-13T12:00:14Z

Kyed nie wymienił żadnych nazwisk jako możliwych celów dla myśliwców, ale przyjrzeliśmy się najlepszym pozostałym dostępnym opcjom w ofensywnym ataku za pośrednictwem Spotrac.

Zanim jeszcze zagłębimy się w to, oczywiście na tym etapie gry wybory są bardzo ograniczone i każdy, kto nadal jest dostępny, jest dostępny z jakiegoś powodu.

Jednak desperackie czasy wymagają desperackich środków i Jets nie mają innego wyjścia, jak przewrócić kilka kamieni.

Eric Fisher

Spośród wszystkich opcji Fisher jest prawdopodobnie najdoskonalszy. Kończy się w połowie przyzwoitego sezonu z Indianapolis Colts. Były numer 1 w ogólnej klasyfikacji, który oczywiście ma mnóstwo talentu.

Marcus Cannon

Wspomniałem tę możliwość w zeszłym tygodniu, kiedy jeden z reporterów beatowych zasugerował to jako możliwość. Od tego czasu zapisał się do składu treningowego New England Patriots. To niczego nie przeszkodzi, ponieważ Jets mogliby wpaść i go złapać, ale musieliby zapisać go do 53-osobowego składu.

Trzykrotny mistrz Super Bowl, który przyniesie mistrzostwo rodowód, którego szukali Jets. Jednak nawet poza tym jest doświadczenie i niezawodność, które zapewni.

Brandon Shell

Kto nie lubi zjazdów rodzinnych? Shell jest byłym wyborem w drafcie Jets i wierzcie lub nie, wypracował sobie solidną karierę. Nie ma tak wysokiego pułapu, jak inni gracze wymienieni na tej liście, ale jest sprawny.

Daryl Williams

Williams jest jednym z najbardziej niedocenianych graczy na tej liście. Ostatnie dwa sezony spędził w Buffalo Bills i, szczerze mówiąc, produkował na szalonym poziomie.

Oceny 2020 z PFF: 79,4 ogółem (fantastyczne), 80 ocen blokowych (spektakularne) i 76,9 run blokowych (niezbyt nędzne).

Rok 2021 był mniej wyjątkowy, ale nadal naprawdę solidny, gdy spojrzy się na liczby: ogólnie 67,5, 72,4 oceny bloku i 60,3 oceny bloku.

Wszystkie te opcje byłyby znaczącymi ulepszeniami w stosunku do tego, co mają odrzutowce, a zrobienie ruchu wcześniej niż później byłoby dla nich bardzo korzystne.

Śledź @BoyGreen25 i @obermuller_nyj na Twitterze, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z New York Jets, plotki, świeże ujęcia i wiele więcej!

CZYTAJ DALEJ: 14-letni weterynarz, Ex-Jets QB pływający jako zamiennik za 160 milionów dolarów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button