Rozrywka

Jets WR Garrett Wilson zdobywa tytuł „Superstar” w porównaniu do Pro Bowl WR

Szeroki odbiornik Getty New York Jets, Garrett Wilson, łapie podczas zawodów NFL.

Można śmiało powiedzieć, że zapasy są gotowe dla szerokopasmowego odbiornika New York Jets, Garretta Wilsona, który pojawi się w weekend.

Były produkt ze stanu Ohio był w sprzęgle, aby dostarczyć swojemu zespołowi i nie tylko umieszczał numery gier wideo, ale także pomagał w podjęciu dubbingu.

To wzbudziło mnóstwo brwi w lidze i oczywiście przyniosło mu dość wzniosłe pochwały od krajowych mediów.

Garrett Wilson = Justin Jefferson? PlayGarrett Wilson 'Justin Jefferson’ vibe + Jets zapewniają EPICKI powrót kontra BrownsLIVE: Boy Green podsumowuje niesamowity/nieprawdopodobny powrót #Jets nad #Brownsami + mówi o pojawieniu się odbiornika szerokopasmowego STAR Garrett Wilson!2022-09-19T11:22:45Z

Młodzieniec zakończył dzień ośmioma przyjęciami na ponad 102 jardy odbiorcze i parą przyłożeń. Wszystkie te znaki prowadziły drużynę i przypieczętowały nieprawdopodobne zwycięstwo 31-30 nad Cleveland Browns.

Po meczu Wilson został ukoronowany przez wszystkich jako drugie przyjście czegoś wyjątkowego. Chociaż nikt nie był tak stanowczy jak były rozgrywający NFL i obecny analityk telewizji ESPN Dan Orlovsky w Get Up:

„Rekord początkującego celu to 167 celów, Garrett Wilson powinien to pobić. Gdybym był Jets, rzucam mu piłkę co najmniej 10 razy na mecz. Podczas tej ostatniej jazdy mówiłem tylko, że rzuć piłkę do numeru 17. Po prostu znajdź numer 17 i rzuć mu piłkę, a wygrasz mecz, jeśli to zrobisz i na pewno zrobili. Jest najlepszym ofensywnym graczem Jets od 20 lat? Mam na myśli, że będzie następną supergwiazdą Justina Jeffersona w szerokim odbiorniku.

Teraz jakiś facet o imieniu Curtis Martin, który jest w Galerii Sław Pro Football, może mieć coś do powiedzenia na temat jednego z tych komentarzy, jednak kwestia pozostaje.

Wilson jest wyjątkowym talentem i oczywiście Jets to docenili. Gang Green wybrał go z numerem 10 w klasyfikacji generalnej pierwszej rundy draftu 2022 NFL.

Chociaż jeśli może być połową gracza, którym okazał się Jefferson dla Minnesota Vikings, Jets będą w doskonałej formie posuwając się do przodu.

W swoich pierwszych dwóch sezonach (i zmianie) były gwiazdor LSU przepisał księgi rekordów na pozycji szerokiego odbiorcy:

211 przyjęć 3248 jardów przy odbiorze 19 przyłożeń

W jakiś sposób Jefferson ma zaledwie 23 lata i był w stanie wywrzeć natychmiastowy wpływ. Podobnie Wilson był w stanie wykonać te gry w swoim drugim meczu, wyobraź sobie, jak będzie się rozwijał przez cały sezon.

Jaki jest sufit dla Garretta Wilsona? Znawca PlayJets Andy Vasquez opowiada o szalonym powrocie, wybiega w przyszłość do gry bengalskiej na żywo: Boy Green wita w środku #Jets Andy Vasquez, aby przeanalizować zwycięstwo #Browns + wybiega w przyszłość do gry #Bengals!2022-09-19T17:28:53Z

To rodzi bardzo ważne pytanie, które każdy fan Jets zadaje sobie teraz, czy to jest prawdziwe życie?

Jets słyną z tego, że co roku wybierają niewłaściwego faceta w drafcie. Czy w końcu to pojmowali? Jaki jest sufit Wilsona? Czy był to po prostu wynik scenariusza gry zbudowanego wokół faceta, który był gorący, czy też był to znak tego, co ma nadejść?

Andy Vasquez z NJ Advance Media dołączył do mojego podcastu i podzielił się swoimi przemyśleniami na ten temat:

„Największą rzeczą z oglądania go w dwóch meczach sezonu regularnego jest to, że po prostu się otwiera. Nie widziałem odbiornika Jets, który po prostu otwiera się cały czas. Nie wydaje mi się, żeby po tym, co widzieliśmy w niedzielę, można było mocno argumentować, że jest już najlepszym odbiornikiem w drużynie. To, co zrobił z pierwszym przyłożeniem, ruch, który wykonał na linii bramkowej i jak bardzo się otworzył, w lidze nie ma wielu facetów, którzy mogą to zrobić.

Vasquez przyznał, że jest jeszcze bardzo wcześnie, ale Wilson będzie się poprawiał w miarę upływu sezonu i będzie coraz bardziej doświadczony.

To ekscytujący czas dla fanów Jets, a przy tak wielu bulgoczących, ofensywnych elementach wydaje się, że zespół wierzy, że może wymieniać ciosy z dowolnym zespołem w NFL.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button