Rozrywka

Jimmy Butler wyłącza wszelkie plotki o New York Knicks

Getty Jimmy Butler nr 22 z Miami Heat walczy z RJ Barrett nr 9 z New York Knicks

To oficjalnie sezon plotek NBA. Absolutnie absurdalna liczba możliwych transakcji jest wyrzucana na lewo i prawo. Miami Heat zostało dołączone do niektórych plotek krążących wokół stowarzyszenia. Seria została powiązana z dodaniem All-Stars Donovan Mitchell, Bradley Beal, Joel Embiid i innymi.

The Heat znaleźli się nawet w czołówce największych plotek w NBA. Kyrie Irving jest zainteresowany dołączeniem do Miami Heat. Miami było jedną z sześciu drużyn, które według Adriana Wojnarowskiego zgłosiły Kyrie jako drużynę, dla której chciałby grać. Chociaż mogą być w biegu, aby dodać drugą supergwiazdę w Irving, The Heat otrzymał więcej dobrych wiadomości w oświadczeniu z 22 czerwca od Jimmy’ego Butlera.

Jimmy Butler wyłącza wszelkie plotki o New York Knicks

Pomimo plotek handlowych kilku gwiazd NBA, Miami Heat uzyskało zapewnienie, że ich gwiazda nie jest jedną z nich. Jimmy Butler po tym, jak podczas imprezy zadeklarował swoje sympatie do Nowego Jorku, szybko uciszył wszelkie pogłoski, że w najbliższym czasie może jechać do New York Knicks.

Jimmy Butler niedawno połączył siły z ludźmi z Van Leeuwen, aby przynieść masom swoją kawę Big Face w formie lodów, a podczas imprezy podzielił się historią, jak doszło do współpracy, mówiąc.

„Kiedy siedzieliśmy i rozmawialiśmy [in November]sprawił, że zakochałem się w Nowym Jorku”, Butler powiedział osobno, wyjaśniając ze śmiechem: „To nie znaczy, że jadę do Knicks”.

O współpracy, Van Leeuwen, współzałożyciel mówił o tym, mówiąc:

„Współpracowaliśmy nad lodami o smaku affogato z kawą Big Face — to lody na zimno z lodami o smaku mlecznym” – powiedział współzałożyciel Van Leeuwen, Ben Van Leeuwen, „GMA”. „Jimmy i ja spotkaliśmy się w listopadzie i po kilku minutach powiedziałem: „Wow, ten facet poważnie podchodzi do kawy”. Potem spróbowałem kawy i powiedziałem, że mają naprawdę dobre produkty.”

Miłośnik kawy, który stał się właścicielem firmy, po raz pierwszy zaprezentował swoją pasję do napoju za pomocą dziwacznego, samodzielnego wózka z kawą, który służył innym graczom w bańce Orlando NBA w sezonie 2020. Zeszłej jesieni Butler oficjalnie rozpoczął sprzedaż ziaren pod swoją marką Big Face Coffee.

Big Face Kawowy Smak Affogato z Van Leeuwen

Nowy smak Big Face Coffee Affogato będzie dostępny do 15 września we wszystkich sklepach Van Leeuwen w Nowym Jorku, New Jersey, Kalifornii, Pensylwanii i Teksasie, zarówno w kulkach, jak i w kulkach. Ponadto po raz pierwszy sezonowy smak Van Leeuwen będzie można kupić w całym kraju online.

Od momentu założenia Big Face Coffee, Butler jest dumny ze współpracy z dobrymi ludźmi, aby pomóc przenieść firmę na wyższy poziom.

„Miałem szczęście, że po drodze spotkałem wielu wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi znaleźć sposoby na poprawę” — powiedział Butler. „Jestem bardzo podekscytowany tym, że wszyscy mogą tego spróbować”.

Wypróbuj współpracę w uczestniczącym sklepie z szufelkami lub zamawiaj online tutaj.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button