Rozrywka

Joe Alwyn opowiada o reakcji Taylora Swifta na jego „rozmowy z przyjaciółmi” sceny seksu

TL; DR:

  • Joe Alywn występuje w serialu informacyjnym Hulu Rozmowy z przyjaciółmi.
  • Alwyn powiedział, że jego dziewczyna Taylor Swift nie zraziła się bardziej rasowymi scenami serialu.
  • Porównał kręcenie scen seksu do kręcenia scen walki: „Są całkiem mechaniczne”.
Joe Alwyn i Alison Oliver w „Rozmowach z przyjaciółmi” | Enda Bowe/Hulu

POWIĄZANE: Joe Alwyn nazwał pracę nad „folklorem” z Taylor Swift „dużo zabawy”

Joe Alwyn i Alison Oliver dzielą wiele intymnych scen w nowym serialu Hulu Rozmowy ze znajomymi. Ale to nie problem dla dziewczyny Alwyna, Taylor Swift, powiedział aktor.

Joe Alywyn gra aktora, który ma romans ze studentem college’u w nowej serii Hulu

Rozmowy ze znajomymi opiera się na książce irlandzkiej pisarki Sally Rooney, która również napisała powieść, która zainspirowała hit roku 2020 Normalni ludzie. Premiera 12-odcinkowego serialu odbędzie się 15 maja. Alwyn gra postać Nicka, 30-letniego aktora, który jest żonaty z odnoszącą sukcesy pisarką Melissą (Jemima Kirke).

Melissa poznaje dwie młodsze kobiety, Bobbi (Sasha Lane) i Frances (Oliver), kiedy wspólnie wykonują swoją poezję mówioną w Dublinie. Otwarta, pewna siebie Bobbi i intelektualna Frances zaczynają spędzać czas z Melissą i Nickiem. Melissa i Bobbi rozpoczynają otwarty flirt, a Frances i Nick wdają się w potajemny romans, który kończy się nadwyrężeniem relacji Frances z Bobbi, która jest jej byłą dziewczyną.

Joe Alwyn opowiada o reakcji Taylor Swift na „Rozmowy z przyjaciółmi”

” src=”https://www.youtube.com/embed/3lvxQuOvf9s?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Normalni ludzieWyraźne sceny seksu między Connellem (Paul Mescal) i Marianne (Daisy Edgar-Jones) wywołały mnóstwo rozmów w sieci. Czy widzowie mogą spodziewać się tego samego między Alwynem i Oliverem? Rozmowy ze znajomymi? Zwiastun sugeruje, że w nowym serialu będzie dużo skórek. Ale to nie jest problem dla Swifta, wyjaśnił Alwyn Extra, gdy zapytano go, czy mógłby zakryć oczy swojej dziewczynie, kiedy oglądali program.

„To znaczy, że czytała książkę i kocha ją, więc zna ją. Ona po prostu nie mogła być większą fanką projektu” – powiedział.

Swift był wielbicielem powieści Rooneya na długo przed tym, jak Alwyn zaangażował się w telewizyjną adaptację. „Naprawdę lubię jej książkę Rozmowy ze znajomymi,” powiedziała Entertainment Weekly w 2019 roku (poprzez The Cut). Dodała: „Podoba mi się ton, który przyjmuje, kiedy pisze. Myślę, że to jak przebywanie w czyimś umyśle”.

Aktor porównał sceny seksu do scen walki

Jeśli chodzi o sceny z Oliverem, mogą wyglądać seksownie na ekranie, ale rzeczywistość ich filmowania to coś zupełnie innego, powiedział Alwyn.

„Przeprowadzili nas przez to koordynatorka ds. intymności, Ita O’Brien, która jest świetna” – powiedział Alwyn The Guardian. „W zasadzie mają choreografię. Więc są jak sceny walki. Są dość mechaniczne. I oczywiście są to dziwne, zabawne, dziwne rzeczy, które można robić z przyjaciółmi. Ale kiedy Lenny [Abrahamson, the director]jest w pokoju, opowiada dowcipy, a wokół jest 10 członków załogi, i jest lodowato zimno lub upalnie, to po prostu odbiera z tego cały seksapil”.

Dodał, że sceny seksu nie były tylko po to, by podniecać, ale pomogły rozwinąć postacie i ich historię.

„Są swego rodzaju przedłużeniem rozmów, na swój sposób” – powiedział. „Miejmy nadzieję, że każdy z nich powinien czuć się nieco inny i oznaczać coś innego dla zaangażowanych osób, a nie są one po prostu nieuzasadnione. Ale, oczywiście, to dziwna część pracy”.

Rozmowy ze znajomymi będzie transmitowany na Hulu od 15 maja.

Sprawdzić Ściągawka z Showbiz na Facebooku!

POWIĄZANE: Dlaczego Joe Alwyn utrzymuje prywatny związek z Taylorem Swiftem ⁠— „To tylko odruch kolanowy”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button