Rozrywka

Joe Gorga pojawia się w cieniu siostry Teresy Giudice w przeddzień jej ślubu

Więcej informacji: teresa giudice Teresa Giudice opowiada o próbnej kolacji na kilka godzin przed ślubem Joe i Melissa Gorga nie przychodzą na Teresę Giudice, ślub Luisa Ruelas Teresa Giudice imprezuje przed ślubem i więcej zdjęć gwiazd Gia Giudice utknęła w Nashville przed ślubem Teresy z Luisem Ruelas

Joe Gorga pominie ślub siostry Teresy Giudice i wydaje się, że zainteresował się mediami społecznościowymi, aby dać upust swojej frustracji z powodu nieszczęść ich rodziny.

42-letnia gwiazda reality show „BLOOD NIE CZYNI CIĘ RODZINĄ”, napisała ujęcie z rodziną i przyjaciółmi, w tym żoną i gwiazdą „Prawdziwych gospodyń domowych z New Jersey”, Melissą Gorgą, która również pominie wesele swojej partnerki. .

Melissa napisała również o bliskich po wiadomościach o tym, jak para porzuciła ceremonię, dzieląc się filmem ze swoim potomstwem wraz z podpisem: „Bóg pobłogosławił mnie niesamowitą rodziną”.

Chociaż oświadczenie Joe mogło być jego sposobem na powiedzenie, że jego przyjaciele są bardziej jak rodzina w jego oczach, źródła mówią Page Six, że beef The Gorgas z Giudice, lat 50, pochodzi z „bardzo napiętego finału „Gospodynie” nakręconego na początku tego tygodnia. ”

Drugi wtajemniczony później potwierdził, że finał miał miejsce, ponieważ przyszła panna młoda rzekomo rozpowszechniała plotki, które „spowodują dramat” w małżeństwie Melissy i Joe.

Źródło dodało, że narzeczony Joe i Giudice, 46-letni Luis Ruelas, nie dogaduje się, a finałowa walka była ostateczną kroplą.

Gorga (w środku na dole) i Luis Ruelas (w środku u góry) są podobno sprzeczne. Obrazy Getty

Przedstawiciele Joe i Melissy Gorga nie od razu odpowiedzieli na naszą prośbę o komentarz.

Fani mogli zauważyć rodzinne napięcie, gdy w marcu ogłoszono, że 43-letnia Melissa nie będzie jedną z druhen Giudice.

Podczas gdy właściciel butiku twierdził, że jest „w porządku” z decyzją swojej szwagierki, mąż Joe zakwestionował fakt, że jego siostra opuściła żonę z przyjęcia weselnego, nazywając to brakiem szacunku.

Joe uważa, że ​​jego żona Melissa powinna być zaangażowana w ślub siostry Teresy. Getty Images dla Tribeca Film Fe

„Niezależnie od tego, czy lubiła moją żonę, czy nie lubiła mojej żony, w zasadzie uderza mnie w twarz i nie okazuje mi szacunku, a ona mi to utrudnia” – powiedział Joe podczas majowego odcinka „Melissa”. Gorga na wyświetlaczu”.

„Nie chodzi tylko o moją żonę – to w zasadzie„ Nie dbam o mojego brata ”.

Giudice i Ruelas mają wziąć ślub w sobotnie popołudnie w New Jersey.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button