Rozrywka

Joel Embiid popiera „silną pogoń” Sixers w skrzydle mistrzów NBA: Raport

Getty Joel Embiid, Philadelphia 76ers

Philadelphia 76ers wydaje się być all-inem, aby zdobyć PJ Tuckera poza sezonem, a zgodnie z raportem Marca Steina z 23 czerwca, Joel Embiid udzielił pełnego poparcia temu ruchowi.

„Zbliżająca się silna pogoń The Sixers za PJ Tuckerem, mówią źródła ligowe, ma silne wsparcie ze strony gwiazdorskiego centrum Joela Embiida. Poinformowałem w środę, że Filadelfia jest uważana za zdecydowanego faworyta ligi do podpisania kontraktu z Tuckerem, jeśli 37-latek rzeczywiście opuści Miami tego lata po odrzuceniu opcji gracza za 7,4 miliona dolarów z Heat na następny sezon, aby wybrać darmową agencję ”- poinformował Stein w swoim najnowszym biuletynie.

Jak donosi Shams Charania z The Athletic, Tucker zrezygnował z ostatniego roku w Miami Heat, dzięki czemu stał się nieograniczonym wolnym agentem.

PJ Tucker z Miami zrezygnuje z opcji gracza o wartości 7,4 miliona dolarów na sezon 2022-23 i wejdzie do bezpłatnej agencji, podają źródła @TheAthletic @Stadium. Oczekuje się, że kilka zespołów rywalizujących o mistrzostwo będzie rywalizować o Tuckera, który był kluczową częścią zdobycia tytułu Milwaukee w 2021 roku.

— Shams Charania (@ShamsCharania) 20 czerwca 2022 r.

W ostatnich latach Tucker stał się kimś z plakatów trójki skrzydeł, a jego występy dla Milwaukee Bucks and Heat w ostatnich sezonach przeszły długą drogę, by potwierdzić, dlaczego to przekonanie jest tak szeroko rozpowszechnione.

Zainteresowanie Filadelfii Tuckerem jest dobrze udokumentowane

22 czerwca reporter Sixers, Keith Pompey z Philadelphia Inquirer, również poinformował o zainteresowaniu Sixers dodaniem Tuckera do ich składu na nadchodzący sezon, zauważając, że stworzenie niezbędnego miejsca na caps było obecnie jedyną przeszkodą stojącą na drodze zespołu.

„Kierownik (Daryl Morey) ściga byłego napastnika Houston PJ Tuckera, potwierdzają źródła ligowe. Źródła podają również, że Sixers chcą dokonać wymiany na trzy drużyny, w której mogą wziąć udział Matisse Thybulle i numer 23, aby stworzyć przestrzeń. Źródła podają, że Sixers próbują wymienić Tobiasa Harrisa, ale mają trudności z nakłonieniem zespołów do podpisania jego lukratywnego kontraktu” – wyjaśnił Pompey.

Oczywiście, ponieważ okres bezpłatnej agencji ma rozpocząć się dopiero 30 czerwca, Sixers wciąż mają czas, aby wyczyścić przestrzeń potrzebną do podpisania kontraktu z Tuckerem i zacząć zmieniać swój skład wokół gwiazdorskiego duetu James Harden i Joel Embiid.

Co Tucker wnosi do Sixers?

Kiedy rozglądasz się po lidze, jest powód, dla którego tak wiele rywalizujących drużyn ukrywa podpis Tuckera co sezon poza sezonem. Mówiąc prościej, Tucker wie, czego trzeba, aby wygrać – jest wyjątkowym obrońcą, który gra z prawdziwą intensywnością, potrafi powalić strzały obwodowe i jest strasznie niedocenianym obrońcą.

W zeszłym sezonie w Miami Tucker zdobywał średnio 7,6 punktu, 5,5 zbiórki i 2,1 asysty na mecz, strzelając 41,5% z głębokości i 48,4% z boiska. Jasne, tego typu produkcja nie jest rekordowa, zwłaszcza jeśli chodzi o 27,9 minut rozgrywki na noc, ale wartość Tuckersa często wykracza poza ramy pudełek.

Skrzydło weteranów jest rozgrywającym w obronie i nigdy nie wycofuje się z przeciwnika. A co najważniejsze, jego produkcja jest na tyle spójna, że ​​nie spada po rozpoczęciu sezonu, zamiast tego pozostaje na zrównoważonym poziomie, zapewniając, że sztab trenerski wie, co dostanie każdego wieczoru.

Podczas biegu Miami do finałów Konferencji Wschodniej Tucker osiągał średnio 7,9 punktu, 5,7 zbiórki i 1,8 asysty na mecz, strzelając 45,1% z głębi procesu – co oznacza, że ​​jego liczba faktycznie wzrosła wraz ze wzrostem poziomu rywalizacji.

A teraz, z aprobatą Joela Embiida, Morey będzie starał się wprowadzić ten rodzaj spójności do Filadelfii, mając nadzieję, że Tucker może być pierwszym z wielu dodatków poza sezonem.

Więcej ciężkich w Sixers News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button