Rozrywka

John Lennon powiedział, że pierwsza piosenka z „Białego albumu” The Beatles dotyczyła ukrywania swojego prawdziwego ja

TL; DR:

  • John Lennon wyjaśnił znaczenie jednej z piosenek z The Beatles Biały album.
  • Powiedział, że miał pewną „obronę”, kiedy był publicznie.
  • Powiedział album Wyobrażać sobie uchwycił swoje autentyczne ja.
John Lennon Beatlesów | Funkcje Keystone/Getty Images

Beatlesów Biały album zawiera utwory na wiele tematów. Na przykład John Lennon powiedział, że jedna z piosenek dotyczyła ukrywania swojego prawdziwego ja. Warto zauważyć, że John powiedział, że starał się być autentyczny, kiedy tworzył muzykę i filmy z Yoko Ono.

John Lennon powiedział, że jedna piosenka z „The White Album” The Beatles była o jego „obronie”

Książka Lennon o Lennonie: wywiady i spotkania zawiera wywiad z 1980 roku. John omawiał „Każdy ma coś do ukrycia oprócz mnie i mojej małpy”. „Każdy ma coś do ukrycia oprócz mnie i mojej małpy” – powiedział w swoim ostatnim wcieleniu. „To tak naprawdę oznacza, że ​​nie można być absolutnie sobą publicznie, ponieważ fakt, że jesteś publicznie, sprawia, że… musisz mieć jakąś obronę, czy cokolwiek to jest”.

Następnie John omówił z Yoko autentyczność swojej pracy. „Ale zawsze próbowaliśmy, czy z Dwa Dziewice poprzez Wyobrażać sobiepoprzez wszystko, co zrobiliśmy razem, filmy, które razem nakręciliśmy, zawsze staraliśmy się zbliżyć do nieocenzurowanego, jakby to było, tego, kim jesteśmy” – powiedział.

” src=”https://www.youtube.com/embed/eyV3zCq1OHM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: The Beatles: John Lennon i Paul McCartney użyli tych dwóch słów w tytułach piosenek i tekstach, aby połączyć się z fanami

John Lennon ujawnił, jak długo wpłynęła na niego praca w „biznesie popowym”

John przypomniał sobie swój dyskomfort z powodu jego nieautentyczności. „Ponieważ tak długo byłem w tego rodzaju pop-biznesie – starałem się przez cały ten czas utrzymać, ale oczywiście nie zawsze odnosiłem w tym sukcesy – było to bardzo niewygodne, gdy nie czułem, że jestem sobą” – dodał.

John porównał swoją pracę do innego zawodu. „Wiesz, kiedy musiałbym się uśmiechać, kiedy nie chciałem się uśmiechać, a stało się to jak bycie politykiem, wiesz” – ujawnił.

„src=”https://www.youtube.com/embed/pj9Dpx8EP88?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: 1 utwór z „White Album” The Beatles nie był hitem, ale solowa wersja Paula McCartneya była

Jak zagrały „The White Album” i „Everybody’s Got Something to Hide Except Me and My Monkey” The Beatles

„Everybody’s Got Something to Hide Except Me and My Monkey” nigdy nie było singlem, więc nie znalazło się na liście Billboard Hot 100. Tymczasem Biały album na szczycie listy Billboard 200 przez dziewięć tygodni. Utrzymywał się na wykresie łącznie przez 215 tygodni.

Według The Official Charts Company, „Wszyscy mają coś do ukrycia oprócz mnie i mojej małpy” nie pojawiły się w Wielkiej Brytanii. Z drugiej strony, Biały album przez osiem tygodni był na szczycie brytyjskiej listy przebojów, pozostając na liście łącznie przez 37 tygodni.

John musiał ukryć swoje prawdziwe ja, ale dał fanom wgląd w swoje życie w „Everybody’s Got Something to Hide Except Me and My Monkey”.

ZWIĄZANE Z: Micky Dolenz The Monkees chciał płakać podczas śpiewania piosenki Beatlesów z „The White Album”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button