Rozrywka

John Lewis rozpocznie sprzedaż BOTOX w sześciu swoich sklepach w Wielkiej Brytanii

JOHN Lewis wprowadza Botox dla klientów w sześciu swoich sklepach – a jeszcze w tym roku pojawią się kolejne kliniki kosmetyczne.

Megadetalista z głównych ulic handlowych zaczął robić zastrzyki dla kupujących po stale rosnącym zainteresowaniu zabiegami przeciwzmarszczkowymi.

1

Sklepy w Londynie, Edynburgu, Milton Keynes, Southampton, Kingston i Cambridge będą oferować szczęśliwym mieszkańcom Botox, a także zabiegi na twarz, depilację laserową i inne zabiegi estetyczne.

Jednak tylko osoby powyżej 25 roku życia będą mogły korzystać z usług świadczonych we współpracy z Cavendish Clinic i muszą najpierw przejść konsultację.

Jason Wilary-Attew, szef działu urody w John Lewis, powiedział: „Wiemy, że rośnie świadomość i zapotrzebowanie wśród konsumentów na zaawansowane zabiegi kosmetyczne.

„Po dokładnym rozważeniu chcieliśmy nawiązać współpracę z zaufaną marką klinik medycznych, która zapewni tę usługę”.

Dr Matt James, współzałożyciel kliniki, dodał: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Johnem Lewisem – w pełni zgadzamy się z naszymi przekonaniami i wartościami dotyczącymi zapewniania najwyższej jakości leczenia w etycznym, medycznie kierowanym środowisku”.

Obecnie nie wiadomo, ile będzie kosztować kupujących zabieg.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button