Rozrywka

John Mulaney i Olivia Munn trzymają się za ręce za rzadkie wystąpienie publiczne w Nowym Jorku: zdjęcia

John Mulaney i Olivia Munn. Shutterstock (2)

Słodkie popołudnie spędzone razem. John Mulaney oraz Olivia Munn pojawił się rzadko, gdy wyszli na popołudniowy spacer w czwartek, 23 czerwca.

Przeczytaj artykuł

Para wyglądała swobodnie, gdy szli ręka w rękę przez Wielkie Jabłko po tym, jak razem opuścili hotel. 41-letni Munn założył lekko za dużą jasnobrązową marynarkę z eleganckimi czarnymi spodniami i dopasowanymi okularami przeciwsłonecznymi. 39-letnia Mulaney miała na sobie spodnie khaki i dżinsową kurtkę z żółtym plecakiem.

Podczas gdy gołąbki są notorycznie dyskretne w swoim związku, Nas tygodniowo potwierdził, że para była oficjalnie przedmiotem w maju 2021 roku, po tym, jak komik rozstał się z ówczesną żoną od sześciu lat Anna Marie Tendler w tym samym miesiącu. (Była para sfinalizowała rozwód.)

John Mulaney Olivia Munn Trzymaj się za ręce Rzadkie zdjęcia wyglądu
John Mulaney i Olivia Munn. Zapata/MEGA

We wrześniu 2021 r Sobotnia noc na żywo absolwent, który zgłosił się na odwyk mniej niż rok wcześniej, ogłosił, że mieszkaniec Oklahomy jest w ciąży. „Robimy razem dziecko” – powiedział Mulaney Seth Meyers wtedy. „Byłem zdenerwowany, kiedy miałem przekazać wiadomość! Olivia i to dziecko pomogły mi uratować mnie ode mnie w tej wczesnej podróży po wyzdrowieniu [from my drug addiction]”.

Przeczytaj artykuł

The Późna noc z Sethem Meyersem Po raz pierwszy mieszkaniec Illinois mówił o swoim związku z Munnem.

„Poszedłem na odwyk we wrześniu, wyszedłem w październiku, wyprowadziłem się z domu od mojej byłej żony. Potem wiosną pojechałem do Los Angeles, poznałem i zacząłem umawiać się z cudowną kobietą o imieniu Olivia” – powiedział Mulaney o Aktualności ałun. „Weszłam w ten naprawdę piękny związek z kimś niesamowitym. Ona tak jakby trzymała mnie za rękę [through my recovery]”.

John Mulaney Olivia Munn Trzymaj się za ręce Rzadkie zdjęcia wyglądu
Zapata/MEGA TheMegaAgency.com

Ze swojej strony Munn przemówiła w obronie ich miłości miesiąc później, mówiąc: Los Angeles Times że plotki wokół ich związku prowadzą do tego, że otrzymuje większość publicznej analizy.

„Myślą, że tak dobrze znają nasz związek. Kiedy w rzeczywistości, nie” – wyjaśniła. „Nie ma mowy, żeby ktokolwiek mógł wiedzieć, jakie były jego związki ani jaki jest nasz związek. … Jeśli spróbuję coś powiedzieć, ryzykuję, że zostanę nazwany bałaganiarzem lub nie powiem prawdy. Jedynym sposobem na wygraną jest dla mnie wycofanie się i nie granie w ogóle. … Z jakiegoś powodu łatwiej mnie winić.”

W grudniu 2021 roku para powitała swoje pierwsze dziecko, syna Malcolma Hiệp Mulaneya. W momencie jego narodzin, podało wyłącznie źródło Nas że główny kamień milowy zbliżył parę do siebie.

Przeczytaj artykuł

„Ona i John są bardzo zakochani w swoim synku” – powiedział wtajemniczony. „Wydaje się, że z Johnem wszystko idzie świetnie. Zwykle mówi bardziej prywatnie o swoim związku, ale teraz udostępnia więcej zdjęć. To ekscytujący czas.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button