Rozrywka

Johnny Depp może zagrać w „Soku z żuka 2” z byłą narzeczoną Winoną Ryder i nie jesteśmy OK

Rozwody są trudne — zwłaszcza w Hollywood. Dwa lata po rozstaniu Amber Heard i Johnny’ego Deppa Amber napisała dla The Washington Post opinię na temat swoich doświadczeń z przemocą domową. Nie podano bezpośrednio nazwiska Johnny’ego, ale było jasne, że to on był winowajcą.

W wyniku słów Amber wielokrotnie nagradzany aktor został usunięty z serii Piraci z Karaibów, a także z Fantastycznych zwierząt i Gdzie je znaleźć w Warner Bros.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Johnny zaprzeczył tym twierdzeniom, a następnie wszczął przeciwko Amber pozew o zniesławienie o wartości 50 milionów dolarów.

Teraz, gdy proces się rozwija, wielokrotnie nagradzany aktor podzielił się swoją stroną historii i twierdził, że gwiazda Aquamana była faktycznie tym, który go wykorzystał. Kto mówi prawdę? Werdykt nie nadejdzie wystarczająco szybko.

Gdy zbliża się koniec, fani zastanawiają się, kiedy i czy w najbliższym czasie zobaczą Johnny’ego na dużym ekranie. Chociaż aktor walczył o zapewnienie sobie pracy od czasu pracy Amber, ma w swoich pracach kilka potencjalnych projektów. W rzeczywistości jednym z nich może być jego była narzeczona, Winona Ryder. Przewijaj listę nadchodzących filmów Johnny’ego Deppa.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą.Źródło: Getty imagesJohnny Depp zagra rolę francuskiego króla Ludwika XV w nadchodzącym filmie.

Co dalej z Johnnym Deppem? Per Variety, Johnny ma zagrać jako kontrowersyjny francuski król Ludwik XV w nowym filmie francuskiej reżyserki i aktorki Maïwenn. Film, który nie został jeszcze nazwany, ma ruszyć latem tego roku. Został ogłoszony jako obsada przed jego procesem.

Poza tym Johnny nie wydaje się mieć żadnych innych potwierdzonych projektów. Krążą jednak plotki, że mógłby zagrać w Soku z żuka 2. Zbadajmy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Johnny Depp może zagrać w „Sok z żuka 2” u boku Winony Ryder.

Kilkadziesiąt lat później, w horrorze z 1988 roku Sok z żuka rozważa kontynuację.

Była narzeczona Johnny’ego, Winona Ryder, potwierdziła, że ​​planuje powtórzyć rolę Lydii Deetz w tej nowej odsłonie, która ma się ukazać w 2025 roku.

Jestem podekscytowany, widząc Johnny’ego Deppa dodanego do obsady Sok z żuka 2 👏🏼 #IStandWithJohnnyDepp pic.twitter.com/S1sUHNnGNw

— 🇨​🇦​🇳​🇩​🇮​🇨​🇪 (@CandiceMellor) 24 maja 2022 r. Ciąg dalszy artykułu pod ogłoszeniem

Chociaż nic nie jest jeszcze ustalone w kamieniu, Winona powiedziała USA Today, że jest w toku. „Zdecydowanie jestem podekscytowana i mam nadzieję, że tak się stanie. Jedyny sposób, w jaki moglibyśmy to zrobić, to gdyby wszystko było idealne i mieliśmy wszystko ludzie – oczywiście Michael i oczywiście Tim” – powiedziała, odnosząc się do aktora Michaela Keatona i reżysera Tima Burtona.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Mniej więcej rok po premierze filmu Winona zaczęła spotykać się z Johnnym Deppem. Chociaż nigdy nie zagrał w oryginalnym Soku z żuka, zagrał z nią w innym filmie Tima Burtona, Edward Nożycoręki.

Ale zrozum: Co dziwne, jeśli wpiszesz „obsada soku z żuka 2” w Google, wymienieni są Michael Keaton, Winona i Johnny. W rzeczywistości są to jedyne trzy wymienione w obsadzie.

Nie chcemy nikogo rozkręcać, ale dla wielu fanów może to być wielka sprawa, jeśli to prawda. Nie tylko oznacza to, że Johnny ma za pasem kolejny tytuł filmowy, ale oznacza to, że on i Winona ponownie spotkają się na ekranie.

Para z listy A pochodziła od 1989 do 1993 roku i powiedzmy, że miała wielu fanów. Ich burzliwy romans urzekł tłumy, ale niestety nigdy nie udało im się dotrzeć do ołtarza.

Tutaj możesz sprawdzić oś czasu ich całego związku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button