Rozrywka

Johnny Depp obwinia swoje zerwanie z Kate Moss za bycie „głupcem”

W branży modelarskiej jest kilka nazwisk, które wyróżniają się spośród pozostałych. Kate Moss to jedno z tych imion. Wyróżnienie się jako model w latach 90. było niemałym wyczynem, a Moss był uważany za jednego z największych talentów w branży. Więc kiedy Kate Moss i Johnny Depp zaczęli się spotykać w 1994 roku, trafiło to na pierwsze strony gazet, a po rozstaniu w 1997 roku znów trafili na nagłówki. Ale dlaczego się rozstali?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąDlaczego Johnny Depp i Kate Moss zerwali?

Podobno para została przedstawiona sobie przez dziennikarza George’a Wayne’a, zanim zaczęli się spotykać w 1994 roku. Nazwali to rozstaniem w 1997 roku i Hello! Magazyn donosi, że Johnny Depp wziął na siebie większość winy za rozpad ich związku, kiedy rozmawiał z placówką w 1998 roku.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Nigdy wcześniej nie byłem tak emocjonalny z powodu kobiety” – powiedział. „Byłem taki głupi, ponieważ tak wiele nam się podobało w naszym związku. To ja muszę wziąć odpowiedzialność za to, co się stało — trudno było mi się z tym pogodzić, pozwoliłem, aby moja praca przeszkadzała mi nie poświęcaj jej uwagi, którą powinienem był zrobić.

Kate jest znana z ukrywania drobniejszych szczegółów swojego życia prywatnego, ale w wywiadzie dla Vanity Fair z 2012 r. poruszyła temat swojego związku z Johnnym Deppem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Nie ma nikogo, kto by naprawdę był w stanie się mną zająć. Johnny zrobił to przez jakiś czas” – ujawniła. „Uwierzyłem w to, co powiedział. Na przykład, gdybym powiedział: „Co mam robić?” powiedziałby mi. I właśnie tego przegapiłem, kiedy wyszedłem. Naprawdę straciłem ten wskaźnik kogoś, komu mogłem zaufać. Koszmar. Lata i lata płaczu. Och, łzy!” powiedział Moss.

Kate Moss zeznawała w procesie Johnny Depp przeciwko Amber Heard.

Dlaczego mówimy o Kate Moss i Johnnym Deppie, mimo że minęło wiele lat od ich ostatniej randki? Cóż, to dlatego, że podczas procesu Johnny’ego o zniesławienie przeciwko jego byłej żonie Amber Heard, Amber przynajmniej dwukrotnie zasugerował, że Johnny Depp zepchnął modelkę ze schodów. Więc Kate Moss została przyprowadzona, aby zeznawać, co faktycznie wydarzyło się podczas podobno wydanego incydentu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kate Moss to legendarna modelka i nigdy wcześniej nie zeznawała w żadnym postępowaniu sądowym. Fakt, że zgodziła się poświęcić czas na złożenie zeznań w imieniu Johnny’ego Deppa, trzydzieści lat po ich randce, mówi wiele. #JohnnyDeppVsAmberHeard

— Dee (@tasteofsanity) 25 maja 2022 r.

Kate Moss zaprzeczyła twierdzeniom, jakoby Johnny Depp zepchnął ją ze schodów i wyprostował sprawę podczas jej zeznań. Twierdziła, że ​​Johnny opuścił pokój hotelowy przed nią, a potem poślizgnęła się i upadła, raniąc jej plecy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kate mówi, że krzyczała, a Johnny pobiegł z powrotem na schody, słysząc jej krzyki. Następnie podniósł ją ze schodów, zaprowadził z powrotem do pokoju i wezwał pomoc medyczną.

– Pani Heard wzięła historię, którą jej opowiedziałem o Kate Moss zsuwającej się ze schodów, i zmieniła ją w coś bardzo brzydkiego. – Johnny Depp „Pani Heard wiedziała o mojej historii napaści na tle seksualnym i ukradła ją. Byłem w szoku, gdy dowiedziałem się o tym podczas czytania dokumentów sądowych”. – Kate James

— Sienna (@winonasrider) 25 maja 2022

Distractify rozmawiał z ekspertem prawnym Willem Delgado, który powiedział, że Amber Heard „otworzyła drzwi” dla zeznań Kate, podnosząc incydent w sądzie, co może nie działać na korzyść Amber. „Jeśli pozywasz kogoś o zniesławienie, to dobry dzień, kiedy możesz pokazać, że oskarżony rozpowszechnia nieprawdziwe, zniesławiające stwierdzenia na twój temat” – powiedział Delgado.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button