Rozrywka

Johnny Depp ujawnił kiedyś, jaki naprawdę jest „rodzaj pijany”

Zespół prawników Amber Heard twierdził, że Johnny Depp jest „pijakiem”, co spowodowało jego paskudne zachowanie. Aktor wcześniej przyznał, że od czasu do czasu lubi pić, ale zaprzeczył, że kiedykolwiek stanie się agresywny. Depp wyjaśnił kiedyś w wywiadzie, jakim dokładnie jest „rodzajem pijaka”, kiedy wypija trochę za dużo.

Johnny Depp wyjaśnił, dlaczego zdecydował się zamieszkać we Francji

Johnny Depp | EVELYN HOCKSTEIN / POOL / AFP przez Getty Images

Depp i Burton pojawili się dalej Piątkowa noc z Jonathanem Rossem rozmawiać o wszystkich sprawach o ich karierze. Jednak gospodarz Jonathan Ross zadał również kilka osobistych pytań. Zapytał, dlaczego Depp zdecydował się spędzić tak dużą część swojego życia osobistego we Francji, a nie w innym miejscu w Europie.

„To, co naprawdę zrobiła dla mnie Francja, to przynajmniej życie w Europie, dało mi możliwość prawdziwej prostoty, jeśli chodzi o wychowywanie rodziny, bycie ojcem” – wyjaśnił Depp. „Kiedy schodzimy do naszego domu na południu, nie ma dyskusji, nie ma rozmów o filmie, nie ma nic. To po prostu dosłownie proste i bezpłatne.”

Depp powiedział, że w Los Angeles rozmowy o filmie i paparazzi są „wszędzie, gdzie jesteś”. Dodatkowo Ross zapytał, czy aktor lubi kieliszek wina, na co odpowiedział: „Nie mam nic przeciwko temu”. Ross następnie zapytał, czy Depp ma własną winnicę, w której mógłby się upić.

– Nie wiem – powiedział Depp. „Francuzi na to nie pozwolą. Nie chcieli, żebym miał winnicę. Prawdopodobnie nigdy bym nie odszedł. (Śmiech).”

Johnny Depp żartował, że jest „stałym” „rodzajem pijaka”

” src=”https://www.youtube.com/embed/cjoVe2_wc98?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Później w wywiadzie Ross zapytał Deppa, jakim naprawdę jest „rodzajem pijaka”. Gospodarz zapytał, czy staje się przyjacielski, zdezorientowany, czy też jest jakaś inna emocja, która przechodzi przez niego, gdy pije trochę za dużo.

– Jaki pijak? – powtórzył Depp. „Cóż, stały. (Śmiech). Nie, to mnie nie dezorientuje. To sprawia, że ​​jestem szczęśliwy.”

Ross zwrócił się do Burtona, by zapytać, czy on też za dużo pije. Odpowiedział: „Z nim jestem”. Gospodarz kontynuował to, myśląc, że filmowiec musi nauczyć się nadążyć za „rodzajem pijaka”, jakim był Depp.

Pytania dotyczyły tego, jak Depp i Burton spędzają wakacje i czy kiedykolwiek robią to razem. Wyjaśnili, że nie, ale pozostają blisko. Jednak Depp i Burton widują się przez cały czas, gdy aktywnie pracują nad wspólnym projektem.

Aktor chciał mieć talk show o wannie z hydromasażem z Timem Burtonem

Depp i Burton robią więcej niż tylko upijanie się razem, ponieważ mają nieodłączną więź, której wielu innych ludzi nie do końca rozumie. Filmowiec i aktor powiedzieli Rossowi, że ci, którzy wtrącają się do ich rozmów, nie mają pojęcia, o czym mówią. To jest kłopot dla innych, ale para uwielbia to, że są w stanie połączyć się na tym poziomie.

Rozmawiali o wspólnym rozwijaniu kilku innych „dziwnych” projektów, co mocno bawiło Rossa i publiczność.

„Cóż, prawdopodobnie stworzylibyśmy dziwne rzeczy, takie jak wanna z hydromasażem Martina Landau”, powiedział Depp. „Wymyśliliśmy programy telewizyjne”.

Burton rozwinął tę kwestię: „Talk show, ale chcielibyśmy to zrobić w wannie z hydromasażem, gdzie goście wchodzą nago w wannie z hydromasażem”.

POWIĄZANE: Johnny Depp zyskał „wielkiego mentora” w Marlon Brando z 1 filmu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button