Rozrywka

Johnny Knoxville wpadł w poważne kłopoty z powodu wtargnięcia podczas kręcenia „Jackass”

Osioł fani albo już wiedzą, albo nie są zaskoczeni, że celebryta Johnny Knoxville zetknął się z prawem na początku programu telewizyjnego. Niedawno Knoxville powrócił do jednego wyczynu, który zakończył się otoczeniem go przez uzbrojoną policję. Co wydarzyło się tego dnia? I czy Knoxville miał inne spotkania z prawem podczas kręcenia serialu reality show z początku 2000 roku?

Johnny Knoxville wspomina starcie z policją podczas kręcenia pilota „Jackass”

Johnny Knoxville z „Jackass” | Britta Pedersen/picture Alliance przez Getty Images

W niedawnym odcinku sieci Wired zatytułowanym „Johnny Knoxville odpowiada na najczęściej wyszukiwane pytania w sieci” Osioł gwiazda i współtwórca odpowiedzieli na pytanie: „Czy Johnny Knoxville poszedł do więzienia?”

„Zostaliśmy aresztowani za wkroczenie do serialu” – odpowiedział nonszalancko Knoxville. „Byłem szczęśliwy, ponieważ był tam pisarz z Rolling Stone i go też aresztowaliśmy”.

Według Uproxx, koordynatorka produkcji Veena Mehta trafiła do więzienia za wyczyn, który wykonali. W scenie Knoxville udawał zbiegłego skazańca w sklepie z narzędziami True Value w West Hollywood. Ponieważ był to odcinek pilotażowy, serial był nieznany.

W następującym chaosie współtwórca Spike Jonze pobiegł na wzgórza, a Knoxville prawie stał się prawdziwym skazanym. Co więcej, MTV przez lata miało zakaz kręcenia filmów w West Hollywood.

Kiedy Mehta znalazł się w poważnym niebezpieczeństwie prawnym, MTV zwolniło swojego prawnika zajmującego się rozrywką i zatrudniło prawnika w sprawach karnych. Na szczęście ze sprawy nie wyszło nic poważnego i Mehta został uwolniony.

Osioł sprawiło, że Knoxville stało się powszechnie znane, a fani twierdzili, że zdobył sławę. W rzeczywistości nie było to jedyne starcie kaskadera z prawem.

Granat ręczny zatrzymał Johnny’ego Knoxville’a na lotnisku

” src=”https://www.youtube.com/embed/_fTs5KSpToY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Na początku 2009 roku Knoxville znalazł się w poważnych tarapatach. Policja zatrzymała go na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles, gdy kontrola bagażu wykazała, że ​​wśród jego rzeczy znajdował się granat ręczny.

Knoxville miał właśnie wejść na pokład samolotu American Airlines o 7 rano do Miami, kiedy pracownicy ochrony zauważyli broń w jego torbie podręcznej. Oddział bombowy w końcu ustalił, że granat nie ma iglicy ani materiałów wybuchowych.

Knoxville wyjaśnił, że granat był rekwizytem z ostatniej sesji zdjęciowej, o której zapomniał w swojej torbie, poinformował Daily Breeze.

Stanął też przed pozwem o nieludzkie traktowanie

” src=”https://www.youtube.com/embed/1Vg6gsBTmt8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Latem 2021 roku Johnny Knoxville stanął przed pozwem jednej z oryginalnych gwiazd Osioł, Bam Margera. Knoxville i inni zostali wymienieni w pozwie, w którym Margera twierdzi, że został niesłusznie zwolniony z filmu 2022 Jackass na zawsze.

Ludzie nabyli dokumenty sądowe ujawniające, że Margera pozwała Knoxville i reżyserów Spike’a Jonze’a i Jeffa Tremaine’a. Paramount Pictures jest również wymieniony w pozwie, twierdząc, że „nieludzkie, obraźliwe i dyskryminujące traktowanie” Margery.

41-letnia Margera została zwolniona z popularnej serii w 2020 roku po tym, jak uzyskał pozytywny wynik testu na użycie Adderall, co stanowi naruszenie „umowy wellness”, którą podpisał z producentami filmu. Margera utrzymuje, że jego używanie narkotyków było znane i że kilka razy był na odwyku w celu leczenia. W pozwie twierdzi, że Jones, Knoxville i Tremain „zaczepili go i zmusili do podpisania drakońskiej »Umowy o zdrowiu«”.

Margera twierdzi, że powiedziano mu, że zostanie wyrzucony z całej przyszłości Osioł projekty, jeśli nie podpisał umowy. Twierdzi również, że przez wiele miesięcy musiał poddawać się codziennym testom narkotykowym, zarówno zaplanowanym, jak i niezaplanowanym. Twierdzi, że ciągłe testy i leki na receptę, które zespół medyczny Paramounta podawał mu, pozostawiły go psychicznie i fizycznie wyczerpany. Mówi, że to doświadczenie pozostawiło mu przygnębioną, dawną skorupę samego siebie.

Mniej więcej w tym czasie, w wywiadzie dla GQ, Knoxville mówił o członku obsady Ryana Dunnie, który zginął w wypadku podczas jazdy pod wpływem alkoholu w 2011 roku. Strata sprawiła, że ​​aktor był złamany i zdeterminowany, by pomóc przyjaciołom w obliczu uzależnienia.

Knoxville zaznaczył również, że był szczęśliwy, widząc, jak Steve-O zmienia swoje życie po problemach z uzależnieniami i jak jest „innym, innym człowiekiem”.

Knoxville wyjaśnił, że uważa, że ​​wszyscy są odpowiedzialni za swoje czyny. Kiedy ktoś walczy, ludzie powinni starać się mu pomóc. Ale pod koniec dnia, powiedział, osoba musi chcieć pomocy.

Knoxville dodał, że chciał, aby Margera „była szczęśliwa i zdrowa i otrzymała pomoc, której potrzebuje”.

Jak uzyskać pomoc: W USA skontaktuj się z Administracja ds. nadużywania środków odurzających i zdrowia psychicznego infolinia pod numerem 1-800-662-4357.

POWIĄZANE: Steve-O ujawnia, jak przyjąłby nagrodę, gdyby „Jackass” zdobył Oscara

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button