Rozrywka

JoJo Fletcher w 12. sezonie „The Bachelorette”: gdzie są teraz?

Strata Bena to zysk Jordana! Po Ben Higgins oślepiony JoJo Fletcher w sezonie 20 finał Kawalerwyruszyła w swoją własną podróż w poszukiwaniu miłości.

W zestawie ostatnia czwórka dewelopera Jordan Rodgers, Robby Hayes, Chase McNary oraz Łukasza Pella. W końcu stało się jasne, że serce JoJo należy do Jordana. I kiedy zaręczyli się na Panieński Finał 12 sezonu, który został wyemitowany w sierpniu 2016 r., JoJo później ujawnił, że były piłkarz prawie nie upadł na jedno kolano.

„Jordan powiedział: „O ile nie jest to w 100 procentach miejsce, w którym oboje jesteśmy, nie chcę tego robić dla samego programu telewizyjnego i nie zrobię tego”. Cała ta sprawa z producentami, którzy tak naprawdę nie pozwolili mu ponownie porozmawiać z moimi rodzicami po tym, jak się spotkali”, powiedziała w podcastie „Betches Brides” we wrześniu 2019 r., Zwracając uwagę, że Jordan nie chciał zadać pytania tylko „ze względu na programu telewizyjnego”.

Podczas gdy ałun Vanderbilt ostatecznie zaproponował, dwójka nie pospieszyła do ołtarza.

„Gdybyśmy z Jordanem wyszli z serialu zaręczeni i zaczęliśmy planować ślub zaraz po tym, prawdopodobnie byśmy tego nie zrobili. Prawdopodobnie skończyłoby się to rozwodem” – wyjaśnił JoJo. „I nienawidzę tego mówić, ponieważ nigdy bym tego nie chciał do końca życia, ale naprawdę uważam, że gdybyśmy wybrali tę trasę, jechali tak wysoko i wskoczyli prosto w nią, nie byłoby to dla nas dobre. ”

Trzy lata po wyemitowaniu programu Jordan zdecydował, że nadszedł czas, aby ponownie oświadczyć się JoJo — z nowym pierścieniem.

„Kocham @joelle_fletcher całym sercem!! Zawsze chciałem ponownie zaproponować, bez kamer, bez producentów, bez dramatu… tylko my” – napisał w sierpniu 2019 r. na Instagramie. „Nasze pierwsze zaręczyny były tak prawdziwe i wiele znaczyły dla nas obu, ale kiedy zaczynamy planować nasz ślub na przyszły rok, chciałem zrobić to od nowa, NA SPOSÓB!”

Coś, co para zrobiła po raz pierwszy w czerwcu 2020 roku? Oglądają swój sezon serialu jako skondensowaną wersję Panieński sezon 12 jest emitowany w ABC w ramach Kawaler: Najwspanialsze pory roku — w historii!

„Myślę, że za pierwszym razem miałem szczęście, ponieważ Jordan nie oglądał mojego sezonu. On na to: „Nie muszę tego widzieć!” Ale teraz on mówi: „Jestem bardzo podekscytowany oglądaniem!”, powiedziała Nas tygodniowo wyłącznie. „A ja na to: „Och, świetnie. Cztery lata później zamierzamy to wszystko powtórzyć?’”

Para przeżyła dramatyczny spacer po pasie wspomnień. Po sześciu latach randek, dwóch przełożonych ślubach z powodu pandemii koronawirusa, związali węzeł w Sunstone Winery w Santa Ynez w Kalifornii, 14 maja 2022 r.

Przewiń, aby uzyskać informacje o najbardziej pamiętnych uczestnikach JoJo:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button