Rozrywka

Jonathan Ross wspomina przerażające doświadczenie z „demoniczną” i „opętaną” lalką

Prowadzący talk show i komik Jonathan Ross opowiedział o osobliwym spotkaniu z badaczką zjawisk paranormalnych Lorraine Warren.

Połowa niesławnego zespołu śledczego zajmującego się zjawiskami paranormalnymi, Lorraine Warren wraz ze swoim mężem Edem, była dobrze znana z pracy nad znanymi przypadkami domniemanych nawiedzeń, w tym przerażającą lalką Raggedy Ann znaną jako Annabelle.

Mówiono, że jest medium jasnowidzącym i transowym, podczas gdy jej mąż był samoukiem i samozwańczym demonologiem.

Sędzia Masked Singer zabrał się do mediów społecznościowych, aby podzielić się doświadczeniami swojej żony z kobietą splecioną z zjawiskami paranormalnymi, żartując, że „to cienka przesłanka do następnego filmu”.

Jonathan Ross o The Masked Singer (zdjęcie: ITV) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej powiązanych artykułów

Jak dotąd doświadczenia Lorraine zostały dobrze udokumentowane zarówno w przypadku przebojów The Conjuring, jak i Annabelle, przerażających widzów.

Prosząc fanów, aby podzielili się swoimi „strasznymi historiami, które prawie na pewno mają logiczne wytłumaczenie”, jest jasne, że własne doświadczenie prezentera nie powstrzymało go od bycia sceptykiem.

Powiedział fanom: „Więc moja żona wiele lat temu przeprowadziła wywiad z Lorraine Warren, połową zespołu śledczego nadprzyrodzonego, na którym oparli filmy Conjuring. Pamiętasz Annabel, „opętaną” lalkę?

Film Annabelle został oparty na doświadczeniach Lorraine Warren (Zdjęcie: Warner Bros)

„Kiedy opowiadała przyjacielowi o tym doświadczeniu, dotarła do tej części historii, w której Lorraine powiedziała, że ​​słyszała demoniczny głos mówiący „Nie dotykaj lalki”…

„I wszystkie światła w pokoju zgasły. Bum. Byliśmy w ciemności. Potem nasz przyjaciel powiedział: „To było dziwne” i wszyscy wrócili. To wątła przesłanka do następnego filmu, ale to wszystko, co mam.

Chociaż Jonathan nie wydawał się sprzedany, że naprawdę spotkał zjawiska paranormalne, dodał do swojego tweeta, pozornie kwestionując siebie: „Nawet jeśli nie wiemy, co to jest”.

Jonathan Ross uczestniczy w pokazie filmu „A Quiet Place” (Zdjęcie: Dave J Hogan/Getty Images)

Przemawiając w filmie, jeden z fanów żartował: „Hej, motywy Johna Williamsa do Szczęki to dwie nuty. To cienka przesłanka i spójrz, co z tym zrobił…!”

Jonathan zażartował: „Prawda. Zadzwonię do Spielberga”

Zachęcono go również do obejrzenia strasznego serialu zatytułowanego Uncanny, co skłoniło Jonathana do stwierdzenia, że ​​jest to „zbyt łatwowierne” jak na jego gust.

Upiorna przygoda z pewnością wzbudziła zainteresowanie jego fanów, a wielu z nich dzieliło się własnymi doświadczeniami w komentarzach.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button