Rozrywka

Jonathan Scott i dziewczyna Zooey Deschanel łączą siły w New Reality Show

Odkrycie David Silver, Zooey Deschanel, Trixie Mattel i Jonathan Scott pozują w Brady House w „Trixie Motel”.

Jonathan Scott i Zooey Deschanel wracają do lat 70. w najnowszym odcinku „Trixie Motel”. Serial opowiada o drag queen, Trixie Mattel, która remontuje motel z połowy wieku w Palm Springs w Kalifornii, stając się „najbardziej zaganionym, najbardziej kultowym motelem, jaki kiedykolwiek istniał”, ogłosił Discovery.

Poszukując inspiracji, Mattel i chłopak David Silver odwiedzają kultowy Brady House w odcinku z 24 czerwca 2022 roku. Scott i Deschanel oprowadzą po nieruchomości, która służyła jako fasada rodzinnego domu w „The Brady Bunch”.

Scott był jedną z gwiazd HGTV, które odnowiły Brady House, aby odtworzyć zestawy z serialu „A Very Brady Renovation”, który został wyemitowany w 2019 roku. Gospodarz „Property Brothers” wraz ze swoim bliźniakiem Drew jest również producentem wykonawczym filmu „Trixie”. Motel.”

Mattel zyskał sławę dzięki „Ru Paul’s Drag Race”. Teraz w branży hotelarskiej „Trixie Motel” miał swoją premierę 3 czerwca 2022 r.

„Kiedy po raz pierwszy wszedłem do ciemnego i obskurnego motelu, byłem zdegustowany, przerażony i chciałem po prostu wziąć udział w tym miejscu” – powiedział Mattel w komunikacie prasowym. „Ale potem pomyślałem o tym, jak odrobina farby i brokatu może zmienić 32-letniego łysego mężczyznę z Wisconsin w hollywoodzkiego ulubieńca i wiedziałem, że dzięki naszemu utalentowanemu zespołowi i strategicznej operacji rekonstrukcyjnej możemy zmienić to wysypisko w olśniewający !”

Inne gwiazdy pojawiające się w „Trixie Motel” to Lisa Vanderpump, Nicole Byer, Katya, Leslie Jordan, Iggy Azalea, Jonathan Bennett, Belinda Carlisle, Brittany Broski, Gigi Gorgeous, Emily Hampshire, Orville Peck, The Old Gays, Nic Sheppard i Jenson Titus z Very Gay Paint, Mo Heart, Jaida Essence Hall i Juno Birch, ogłosił Discovery.

Mattel jest witany na progu Brady House autorstwa Scotta

OdkrywanieTrixie Mattel, z pomocą Jonathana Scotta i Zooey Deschanel, znajduje inspirację dla swojego pokoju Flower Power podczas wizyty w Brady House, jak widać w Trixie Motel.

W odcinku Scott wita Mattela i Silvera z otwartymi ramionami na progu Brady House. Ubrany w strój inspirowany latami 70. Scott żartobliwie odpowiada na to, że nazywa się go panem Bradym, mówiąc: „Mam trochę pracy”.

Mattel nie mógł powstrzymać podniecenia, mówiąc Silverowi w konfesjonale: „Dom Brady’ego, David, to dosłownie najmilsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłeś”.

Odpowiada: „Dosłownie kupiłem ci motel i nazwałem go twoim imieniem”. Chociaż Mattel nalega: „Tak jest o wiele lepiej”.

Następnie wyjaśniła: „Spotkałam kiedyś Oprah na lunchu i nic nie poczułam. Wszedłem do Brady House i czuję się, jakbym zobaczył oczy Boga”.

Deschanel był „zdumiony” przez Mattel

OdkrycieTrixie Mattel i Zooey Deschanel pracują nad swoim hula-hoopem podczas wizyty w Brady House, jak widać w motelu Trixie.

Scott dodaje do niespodzianki, odsłaniając swoją dziewczynę, aktorkę. Jak wyjaśnił: „Kiedy powiedziałem Zooey, że zamierzamy pokazać Trixie i Davidowi Brady House, wpadła w panikę”.

Aktorka „New Girl” nalegała, by tam być. Nazywając Mattel „niesamowitym”, wyjaśniła, „aby zobaczyć całą kreatywność, która dotyczy makijażu, włosów, stroju”.

Silver powiedział drugiej parze: „W motelu jest pokój z kwiatami, inspirowany latami 60., 70. Jednym z bezpośrednich odniesień była sypialnia dziewcząt Brady’ego.

„Spędziłam tak dużo czasu w sypialni dziewczyn Brady’ego przez telewizor” – dodał później Mattel. „Ale możliwość bycia tutaj i chłonięcia szczegółów osobiście jest bardzo inspirująca”.

CZYTAJ DALEJ: Jenn Todryk obiecuje, że drugi sezon „No Demo Reno” będzie „inny”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button