Rozrywka

Joseph Gordon-Levitt przesłuchiwany na 2 role w „10 rzeczach, których w tobie nienawidzę”

Kariery aktorskie można zrobić i przerwać kilkoma decyzjami. Czasami potrzeba wioski, aby przekonać aktora, że ​​scenariusz lub rola są warte jego czasu. Tak stało się z Josephem Gordonem-Levittem, kiedy zaproponowano mu rolę w komedii romantycznej z liceum w 1999 roku 10 rzeczy, których w Tobie nienawidzę. Nie tylko nie dostał roli, której chciał, ale przede wszystkim prawie nie chciał być w filmie. W końcu Gordon-Levitt zdecydował się przyjąć tę rolę i ostatecznie cieszył się tym doświadczeniem.

Przesłuchanie Josepha Gordona-Levitta do „10 rzeczy, których w tobie nienawidzę” nie poszło zgodnie z planem

Joseph Gordon-Levitt w kwietniu 2019 | Jordin Althaus/E! Rozrywka / Bank zdjęć NBCU / NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images

Gordon-Levitt wspominał ważne momenty w swojej karierze: Targowisko próżności. on dyskutuje 10 rzeczy, których w Tobie nienawidzę po około pięciu minutach filmu i ujawnia, że ​​przesłuchiwał dwie role w filmie. Ale rola, której pragnął, nie była tą, którą zaproponował mu reżyser.

„Byłem przesłuchany do roli, którą grałem, Cameron. Potem wziąłem udział w przesłuchaniu do roli, którą naprawdę chciałem, którą uważałem za zabawną, był Michael, którego grał David Krumholtz” – wyjaśnia Gordon-Levitt. „I przesłuchałem do obu tych części. A reżyser zaproponował mi rolę Camerona. Więc pomyślałem: „Uh, uh”.

Pomimo swojej frustracji z powodu decyzji, Gordon-Levitt podjął się roli Camerona. Jednak jego podejście do przygotowań do postaci było zbyt szlachetne, aby beztrosko podejść do Szekspira. Poskromienie złośnicy.

„Pamiętam, że miałem z nimi spotkanie, na którym powiedziałem:„ To nie ma sensu, a to jest tandetne, a to jest tandetne” – przypomniał CinemaBlend. „I wysłuchali niektórych z moich pomysłów, ale przede wszystkim myślę, że po prostu się myliłem i traktowałem całą sprawę zbyt poważnie”.

Początkowo Joseph Gordon-Levitt nie chciał być w „10 rzeczach, których w tobie nienawidzę”

Proces przesłuchania może być psychicznie trudny dla młodych aktorów i chociaż Gordon-Levitt był wtedy jeszcze młody, dzięki swojemu czasowi miał pewną pewność siebie i bezpieczeństwo Trzecia Skała od Słońca. Na pierwszy rzut oka uważał, że jest ponad robieniem filmów takich jak 10 rzeczy, których w Tobie nienawidzę.

„Kiedy po raz pierwszy przeczytałem scenariusz, pomyślałem:„ Nie chcę robić żadnej z tych komedii romantycznych ze szkoły średniej ”- mówi Gordon-Levitt. „Chcę robić poważne filmy. To wszystko, co chciałem robić w tym wieku, ponieważ chodziłem do kin studyjnych i oglądałem filmy z Sundance i oglądałem Ostrze procy oraz Rezerwowe Psy i Soderbergh i Tarantino i tego rodzaju [of movies]. To właśnie chciałem zrobić”.

To dodawało Big Teenage Boyowi energii, sentyment ten odzwierciedlał fakt, że nie zrobił na balu maturalnym, ponieważ chciał posłuchać undergroundowej punkowej operacji „Operacja Bluszcz” i „pokazać wam cały środkowy palec”. Chociaż nie widział potencjału w 10 rzeczy, których w Tobie nienawidzę, inni wokół niego.

„A [bunch of] ludzie w moim życiu — mój agent i inni ludzie — byli jak: „Jesteś pewien? Po prostu rozważ to. To całkiem niezły z nich” — wspomina Gordon-Levitt.

Jest wdzięczny, że jego opiekunowie przełamali jego performatywny opór.

„Tak się cieszę, że zrobiłem ten film. Nie tylko dlatego, że 20 lat później jest to film, który ludzie wciąż kochają. To doświadczenie jest tym, co najbardziej mi się podoba w całej sprawie. Nawet jeśli ludziom nie podobał się ten film, świetnie się bawiliśmy. Wszyscy przez cały czas spędzaliśmy czas”.

JGL jako dorosły miał imponującą karierę filmową

Często zdarza się, że aktorzy dziecięcy odpadają, gdy się starzeją lub zostają przypisani do tych samych ról, które grali, kiedy po raz pierwszy dokonali przełomu. Ale Gordon-Levitt ma dobry gust w reżyserach i znalazł role, które pokazują jego zakres.

Filmy takie jak Maniakalny, Tajemnicza skóra, oraz Cegła na początku XXI wieku pokazał swoją zdolność do grania bardziej dojrzałych, skonfliktowanych postaci.

Gordon-Levitt następnie dostał swoją szansę na tradycyjną sławę filmową, zwłaszcza w 500 dni lata, Początek, Mroczny rycerz powstajeoraz Pętla.

Ostatnio jego największe role były w serialach telewizyjnych, takich jak Apple TV+ Pan Corman (którego również wyreżyserował) i Showtime’s Super pompowana.

Gordon-Levitt nadal prowadzi również HitRecord, platformę medialną, którą założył w 2010 roku.

POWIĄZANE: Joseph Gordon-Levitt był „zawstydzony” swoją rolą w „10 rzeczach, których w tobie nienawidzę”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button