Rozrywka

Josh Brolin nie mógł przestać krążyć po tym, jak był świadkiem niesławnego klapsa Willa Smitha na rozdaniu Oskarów: „Chcę wiedzieć, kto, do cholery z winy”

Od niesławnego klapsa, który Will Smith wygłosił komikowi Chrisowi Rockowi podczas rozdania Oskarów, każdy miał coś do powiedzenia. Różne celebrytki, świadkowie lub nie, brali udział w tej chwili, a wielu potępiało pewną stronę. Wydma aktor Josh Brolin powiedział niedawno, że nie może przestać chodzić po tym, jak był świadkiem spoliczkowania Smitha.

Uczestnik Oscara wyraził to, co myślał, obserwując, jak to się dzieje. Brolin powiedział nawet: „Chcę wiedzieć, kto do cholery zawinił”.

Josh Brolin był świadkiem „chaotycznego” momentu, w którym Will Smith uderzył Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów

Josh Brolin na Oskarach 2022 | Emma McIntyre/Getty Images

94. rozdanie Oscarów odbyło się 27 marca 2022 r. Chociaż doszło do kilku kultowych momentów, sceną, która ukradła show, był Smith slapping Rock. Gdy komik zaprezentował Oscara w filmie dokumentalnym, Rock zażartował porównując żonę Smitha, Jadę Pinkett Smith, do GI Jane.

Podobieństwo, pytasz? Cóż, Rock pomyślał, że Pinkett Smith będzie idealną GI Jane ze względu na jej łysienie. Jednak żart nie pasował do Smitha. ten Król Ryszard gwiazdor poczuł, że komik rzuca nieczułe ciosy w swoją żonę, która, jak wielu fanów wie, od lat walczy z łysieniem.

Smith wszedł na scenę i mocno uderzył Rocka w twarz. Rock zachował spokój, nawet lekceważąc sytuację. Jednak reakcja była natychmiastowa, a kilka osób potępiło aktora.

Dzień po rozdaniu Oskarów Fotel Ekspert podcast przeprowadził wywiad z Brolinem na temat jego kariery aktorskiej, trzeźwości i męskości. Po kilku minutach dyskusji współprowadząca Dax Shepard, Monica Padman, zapytała: Avengers: Koniec gry gwiazda, co myślał o tym incydencie.

Brolin ujawnił, że był tam, kiedy Smith uderzył Rocka. Shepard rozwinął: „Powiedzmy, że byłeś świadkiem czegoś dość chaotycznego”.

Po tym, jak Shepard szczegółowo opisał walkę, był świadkiem na 7-Eleven, Brolin opowiedział historię, mówiąc: „Powiesz:„ To jest miejsce, w którym zamierzałem być przez całe życie”. Nawiasem mówiąc, nie jest to dobra rzecz. To nie jest dobra rzecz. Aktor nawiązywał do tego, że przez całe życie próbował dostać się w sam środek bójek.

Brolin wyjaśnił: „Jeśli nosisz w sobie wściekłość, chcesz gdzieś ją zamanifestować. Szukasz dziury, którą możesz wypełnić swoją wściekłością i chcesz być jej liderem”.

Josh Brolin chciał być w centrum akcji na rozdaniu Oscarów

Brolin kontynuował, ujawniając, że on i jego syn rozmawiali o sytuacji Oscara w drodze na wywiad. Aktor zauważył, że jego syn powiedział mu, że zaczął chodzić po tym, jak to się stało; czuł napięcie. Brolin powiedział: „Byłem na rozdaniu Oskarów i nie mogłem przestać chodzić. Ponieważ część mnie chciała być w centrum tego.”

Zauważył, że zamierzał „wiedzieć, kto to pierdołek jest winny”. Brolin wyraźnie czuł się poruszony tym wydarzeniem — tak jak wielu widzów, którzy zastanawiali się, co stanie się w następstwie.

Brolin miał ciekawe podejście do przemocy i traumy rodzicielskiej, mówiąc: „Dzieci albo będą to naśladować, aby spróbować zrozumieć, dlaczego tak było, albo zrobią coś przeciwnego”. Aktor zauważył ponadto, że obie te reakcje na traumę są niezdrowe.

Policzek nie był jedyną rzeczą, która niepokoiła Brolina tamtej nocy. Aktor wyraził swoje rozczarowanie wywiadem Collidera dotyczącym afrontu Denisa Villeneuve’a z Oscarami.

Inne gwiazdy, które rozmawiały o klapsie Willa Smitha

„src=”https://www.youtube.com/embed/myjEoDypUD8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Po incydencie pojawiły się różne celebrytki. Zastanowili się, kto w tym scenariuszu się mylił. Podczas gdy większość wydawała się popierać reakcję Smitha, inni potępili go za ostentacyjne zachowanie.

Uczestnicząc w TD Jakes Leadership Summit, Czerwona linia aktor Denzel Washington zasugerował, że „diabeł uchwycił tę okoliczność tej nocy”. Dalej radził obecnym, aby byli ostrożni, jak diabeł uderza, gdy ktoś jest w najwyższym momencie.

Maska aktor Jim Carrey wyraził swój niesmak na wydarzeniach wieczoru. Potępił aplauz, jaki otrzymał Smith, gdy zdobył nagrodę dla najlepszego aktora za swój film Król Ryszard rola. Lepiej zawołaj Saula gwiazda Bob Odenkirk powiedział również, że uważa ten policzek za niezwykle niepokojący i że Smith „potrzebuje prawdziwej pomocy”.

W odpowiedzi na zachowanie Willa Smitha Akademia zakazała go na 10 lat.

ZWIĄZANE Z: „Dune”: Josh Brolin mówi, że jest w „trybie diety”, aby przygotować się do nadchodzącej kontynuacji

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button